„Powermat“ didina savo bevielių įkroviklių seriją

Kompanija „Powermat USA“ pristato bevielę bateriją, galinčią pakeisti mobiliajame telefone naudojamas baterijas. Ši baterija, pavadinta „Powerpack“, leidžia vartotojams pakrauti mobiliuosius telefonus uždėjus juos ant kompanijos siūlomų kilimėlių. Antradienį kompanija teigė, kad apie „Powerpack“ bus pranešta Tarptautinėje vartotojų elektronikos parodoje (CES), vyksiančioje Las Vegase. Taip pat bus pristatyti ir kiti bevieliai pakrovimo produktai. Tikimasi, kad šios baterijos kainuos 40 dolerių ir bus pradėtos pardavinėti jau gegužės mėnesį. „Powermat“ parodos metu pademonstruos apie 50 šių baterijų, suderintų su daugiau nei 50 mobiliųjų telefonų, kuriuos gamina tokios kompanijos kaip „Nokia Corp“, „HTC Corp“ ir telefono „BlackBerry“ gamintoja „Research In Motion Ltd“. 

http://www.itzinios.lt/uploads/pm1.jpg

Kraunant elektroninius prietaisus, „Powermat“ naudoja indukciją. Padėjus „Powermat“ prietaisą ant kilimėlio, naudojama RFID – radijo dažnių identifikavimo technologija. Kilimėlis atpažįsta prietaisą, nustato, kiek energijos jam reikia ir perduoda energiją. Kai prietaisas pakraunamas, „Powermat“ sustabdo energijos srautą. „Technologija negali krauti prietaiso per metalą, todėl kompanija ketina pardavinėti savo mobiliųjų telefonų dangtelius, leisiančius „Powerpack“ veikti“, – sakė kompanijos marketingo viceprezidentė Beth Harrison Meyer. Galiausiai kompanija tikisi, kad „Powermat“ produktus į prietaisus dės patys gamintojai.

Kiti produktai, kuriuos CES parodos metu ketina pristatyti kompanija „Powermat“, apims sulankstomą bevielį įkrovimo kilimėlį, turintį savo bateriją. Kilimėlio, galinčio pakrauti vieną prietaisą, kaina sieks 69 dolerius, o kilimėlio, kraunančio du prietaisus, kaina sieks apie 99 dolerius. Tikimasi šiuos kilimėlius pradėti pardavinėti jau trečiąjį metų ketvirtį. „Powermat“ pademonstruos ir kilimėlį, galintį įkrauti „netbook“ kompiuterius, kuriuos gamina tokios kompanijos kaip „AsusTek Computer Inc“, „Dell Inc“ bei „Lenovo Group Ltd“. Šio produkto kaina gali siekti 149 dolerius, o pardavinėti jį žadama jau trečiąjį metų ketvirtį.

Leave Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *