„SiteSpinner“ padės jums sukurti svetainę

Nebrangi internetinių puslapių kūrimo programa „SiteSpinner Standard“ gali padėti jums mokytis. Ji turi tik keletą įprastinių šablonų. Bet kurios kūrimo programos tuščias lapas gali gąsdinti vartotojus, tačiau „SiteSpinner Standard“ (50 dolerių) vartotojams pateikia šiek tiek kitokį vaizdą. Tekstinės mokomosios pamokos gali būti labai naudingos daugumai žmonių. „SiteSpinner Standard“ gali padėti sukurti puikią svetainę.

Geriausias būdas pradėti dirbti su „SiteSpinner“, yra atsidaryti keletą šablonų. Tuomet reikia du kartus spustelėti ant norimo objekto ir atidaryti pasirinkimo langą. Be to, vartotojas gali komponentą nukelti ir į kitą puslapį. Tai gali būti paveikslėlis, tekstas, forma ar muzika. Programa taip pat turi ir keletą pagrindinių piešimo įrankių. Jei jūs jau turite idėją, kaip turi atrodyti ir veikti jūsų internetinė svetainę, jūs galite gauti puikius rezultatus. Tie, kurie moka naudotis „HTML“, gali pasinaudoti ir šia programa.

Jei norite sukurti kodą, kuris tiesiogiai nepalaiko „SiteSpinner“, į savo svetainę galite pridėti „Code Object“. „SiteSpinner“ versija „Pro“ skiriasi nuo „Standard“ versijos tuo, jog pastaroji nepalaiko interaktyvios animacijos bei neleidžia kurti svetainių, skirtų mobiliesiems prietaisams. Didžiausias „SiteSpinner Standard“ privalumas – kaina. Vartotojas, sumokėjęs pinigus, gali sukurti paprastą svetainę ir jam visai nereikia būti internetinių puslapių kūrimo ekspertu. Tačiau vartotojams reikia turėti dizaino jausmą bei išmanyti tinklo struktūrą – tik tuomet svetainė veiks puikiai.

Leave Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *