„Twitter“ gali atsisakyti „siūlomų vartotojų“ sąrašo

Jeigu bandote nuspręsti, ką norite stebėti svetainėje „Twitter“, netrukus jums gali tekti prašyti savo draugų pagalbos. Trumpųjų žinučių svetainės įkūrėjas ir vadovas Evan Williams antradienį pranešė, kad jis nori žūtbūt pašalinti ar išplėtoti kompanijos „siūlomų vartotojų“ sąrašą. Šiame sąraše pateikiami žmonės, kuriuos galima palaikyti. Sąrašas, kuris buvo pristatytas dar šiais metais, yra prieinamas kiekvienam prisiregistravusiam „Twitter“ vartotojui. Į jį įtraukti žmonės bei kompanijos, pradedant aktore Kirstie Alley bei atlikėju John Mayer ir baigiant „Southwest Airlines“. Buvimas sąraše leidžia pritraukti daugybę pasekėjų.

Evan Williams, San Franciske vykusiame renginyje „Web 2.0 Summit“ teigė, jog ši funkcija buvo pristatyta siekiant padėti naujiems „Twitter“ vartotojams rasti žmones, su kuriais jie galėtų susisiekti svetainėje. Kurį laiką ši paslauga buvo vertinama prieštaringai. Evan Williams tikisi, kad sąrašas bus panaikintas, kai „Twitter“ pristatys naują funkciją, leidžiančią žmonėms kurti savo siūlomų vartotojų sąrašus. Remiantis pranešimu, kuris buvo pateiktas kompanijos blog‘e rugsėjo pabaigoje, ši funkcija šiuo metu išbandoma su nedidele vartotojų grupe. Ji leis sukurti draugų, verslų ir kitus sąrašus. Be to, vartotojai galės pasirinkti, ar šie sąrašai bus privatūs, ar vieši, t.y. matomi visiems „Twitter“ vartotojams. Kol kas dar neaišku, kada naujoji funkcija bus pristatyta vartotojams.

„Jei „Twitter“ atsisakys „siūlomų vartotojų“ sąrašo, ji pašalins ir įrankį, galintį sukurti pelną“, – tvirtino „Mahalo.com“ vadovas Jason Calacanis. Svetainė „Twitter“ turi stengtis gauti pajamų, tačiau kol kas neaišku, kaip ketinama tai padaryti.

Leave Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *