„Twitter“ įžengia į Australijos universitetą

Socialinių tinklų kylanti žvaigždė „Twitter“ įšoko tarp akademinių sienų – nuo šiol „tweet“ žinutės bus privalomos būsimiesiems Australijos universiteto žurnalistikos studentams. „Kai kurių studentų „tweet“ žinutės nėra tokios išsamios, kaip jums gali pasirodyti. Tačiau aš nežinau, jiems naudingiau liepti parašyti esė“, – sakė Griffith universiteto vyresnysis dėstytojas Jacqui Ewart.

„Twitter“ mikro-blog‘as tapo interneto fenomenu, leidžiančiu interneto vartotojams rašyti „tweet“ žinutes, kurias sudaro ne daugiau nei 140 simbolių. Šios paslaugos naudojimas ypač išaugo Irano neramumų, susijusių su prezidento rinkimais, metu. Tuo metu „tweet“ žinutės buvo naudojamos pranešti draudžiamą informaciją.

Šia paslauga vis dažniau naudojasi politikai, įskaitant ir Australijos ministrą pirmininką Kevin Rudd. Šią savaitę „tweet“ žinutėje savo pasekėjų paprašė rekomenduoti jam filmą ir papasakojo apie savo vizitą į duonos kepyklą.

Studentai šias žinutes naudoja savęs atspindėjimui. Tačiau studentų reakcija buvo įvairi: jiems kilo klausimai ar tokių įrankių kaip „Twitter“ ir „Facebook“ naudojimas turėtų būti įtrauktas į formaliojo švietimo ugdymo programą. „Gana keista, kad kai kurie studentai nežinojo, kas yra „Twitter“. Buvo keletas tikrai iškalbingų studentų, kurie tvirtino, jog negali patikėti, kad mes naudosimės šia paslauga. Jų manymu, tai laiko švaistymas“, – pripažino Jacqui Ewart.

Leave Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *