„Twitter“ pristatė sąrašų funkciją

Trečiadienį „Twitter“ paskelbė apie ilgai lauktą funkciją. Naujoji funkcija „Sąrašai“ (angl. „Lists“) leidžia vartotojams sugrupuoti „Twitter“ paskyras ir tokiu būdu palengvina filtravimą. Pavyzdžiui, jūs galite sukurti savo bendradarbių arba savo gėrimo draugų sąrašą. Galima sukurti tiek viešas, tiek ir privačias grupes. Jomis vartotojas gali dalintis su kitais „Twitter“ nariais. Jei nori, kiti vartotojai gali prisidėti prie jūsų viešų sąrašų.

Sąrašų dalijimosi galimybė leidžia sąrašų prižiūrėtojams sukurti naują įtakingiausių vartotojų klasę. Tai leistų surasti naujas „Twitter“ paskyras bei padėtų išlaikyti naujausią turinį. Vienas iš didžiausių skundų – tai, jog pasiekus tam tikrą žmonių skaičių, nebeįmanoma sekti „tweet“ srauto. Leidžiant vartotojams grupuoti žmones, tampa lengviau sekti paskyras, kurios jus labiausiai domina. Tai leis vartotojams žymiai efektyviau naudotis paslaugomis.

http://www.itzinios.lt/uploads/twitter-list.png

Sąrašų funkcijos „Twitter“ vartotojai prašė jau kurį laiką. Malonu matyti, kad galiausiai ši funkcija jiems buvo pasiūlyta. „Twitter“ pranešė, kad informacija apie „Sąrašų“ veikimą bus išplatinta po keleto dienų.

Leave Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *