„Twitter“ vis dar ieško būdų, kaip gauti pajamų

Mikro-blog‘ų pradininkas „Twitter“ vis dar ieško būdų užsidirbti pinigų. Buvęs kompanijos „Google“ darbuotojas Biz Stone, kuris prieš dvejus metus padėjo sukurti socialinių tinklų svetainę, trečiadienį pranešė, kad nepaisant to, jog ši paslauga jau turi daugiau nei 50 milijonų vartotojų, ji vis dar ieško teisingo verslo modelio. „Kompanija „Google“ mums yra pavyzdinis modelis, – sakė jis forume „World Knowledge“, vykusiame Seule. – Mums svarbiausia ne pelnas. Mes norime sukurti vertę savo vartotojams“. Biz Stone tvirtino, kad nemokamų komercinių paskyrų pristatymas buvo dalis pastangų, kuriomis siekiama gauti pelno.

Kovo mėnesį kompanija patvirtino, kad ji į šias paskyras žiūri kaip į būdą, padėsiantį verslo vartotojams geriau nutaikyti „Twitter“ sąsają į potencialius vartotojus. Nepaisant paieškų kaip gauti pelno, Biz Stone teigė, kad šiuo metu jam svarbiausia yra atviras ir skaidrus informacijos skleidimas. „Tai svarbiausias dalykas mūsų prioritetų sąraše. Pajamų sukūrimas yra šiek tiek žemiau“, – sakė jis.

Svetainės „Twitter“ paprastumas išskiria svetainę iš kitų socialinių tinklų ar paieškos sistemų. „Twitter“ vartotojai gali siųsti „tweets“ žinutes (pranešimai, ne ilgesni nei 140 simbolių) internetu, naudodamiesi kompiuteriais ar mobiliojo ryšio prietaisais.

Leave Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *