VIPP SYSTEMS: Socialinių tinklų marketingo strategijos

Socialiniai tinklai suteikia galimybę atrasti tikslinę auditoriją bei nukreipti ją savo tikslais žymiai efektyviau nei kitos interneto marketingo priemonės. Geras dalykas yra tas, kad naudojantis socialiniais tinklais jūs galite generuoti didelį srautą lankytojų bei rasti klientų net neturėdami interneto svetainės.

Ką reikia daryti, kad sukurtumėt sėkmingą socialinių tinklų reklamos strategiją:

1. Prisijunkite prie grupių. Po prisiregistravimo socialiniuose tinkluose pabandykite atrasti grupes, kurios domisi tuo, ką jūs parduodat. Bandydami jungtis prie grupių, kurios nesidomi jūsų tema, rizikuojate pralaimėti. Tačiau tai ne viskas. Jeigu radote tinkamas grupes, pirmiausia, ką turite daryti, tai kuo greičiau padėkite grupės nariams spręsti jų problemas.

2. Pardavinėkite save, o ne savo produktus – socialiniai tinklai tam labai tinkami. Nesijaudinkite, jūsų produktai tikrai bus gerai žinomi po to, kai „užsidirbsite“ sau gerą reputaciją. Kurdamas viešą savo paveikslą socialiniame tinkle, jūs suteikiate galimybę lankytojams pasitikėti jūsų siūlomų produktų kokybe. Tai tikrai geras kelias populiarinti savo verslą ir prisistatyti visuomenei.

3. Tapkite tinkamu šaltiniu. Tapti tinkamu ir patikimu šaltiniu yra labai paprasta. Pirmiausia, besidomintiems patarkite tinkamus nemokamus įrankius ar straipsnius internete, kurie jiems padės išspręsti esamas problemas. Kažkas jau padarė visą darbą, o jūs tik nukreipiate žmogų į tinkamą vietą. Kuo daugiau padėsite besidomintiems, tuo dažniau, iškilus panašioms problemoms, jie nukreips kitus asmenis pas jus.

4. Stiprinkite savo bendruomenę pastoviai palaikydami ryšį su savo skaitytojais: siųskite jiems pranešimus, padėkas už komentarus ir pan. Skirkite 30 – 60 min. per dieną kontaktams su žmonėmis, kurie į jus kreipėsi. Dauguma žmonių beveik niekada negauna atsakymų iš besireklamuojančių socialiniuose tinkluose, todėl jūs išsiskirsite iš jų gerąja prasme ir didinsite savo autoritetą.

5. Pastoviai didinkite savo bendruomenę. Socialiniai tinklai turi automatinio bendruomenės augimo efektą, todėl visada atsiras žmonių, kurie norės įstoti į jūsų gretas. Ypač jeigu matys jūsų aktyvumą ir suteikiamą naudą.

Leave Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *