Viso gero „Vista“! Dalykai, kurių negalima pamiršti

Atsisveikinkime su „Vista“. „Windows 7“ jau pasirodė, todėl netrukus „Vista“ papildys „Windows Me“ bei „Microsoft Bob“ gretas. Manote, kad tai pernelyg griežtas sprendimas? Galbūt. Kai kuriems vartotojams „Vista“ nepasirodė labai bloga operacinė sistema, tačiau grupė, nekenčianti „Vista“, neleis pamiršti daugybės šios operacinės sistemos trūkumų. Ne veltui kompanija „Microsoft“ priėmė protingą sprendimą ir nusprendė ją pakeisti greičiau nei per tris metus. Štai penki dalykai, kurių jūs neturėjote pamiršti:

1. Pernelyg priekabi: Operacinės sistemos „Vista“ vartotojų paskyrų kontrolė (UAC) buvo sukurta kaip apsaugos priemonė, turėjusi užkirsti kelią saugumo spragoms. Tačiau ji nebuvo labai naudinga. Įspėjimai pasirodydavo net tada, kai vartotojai bandydavo atlikti pačias paprasčiausias funkcijas, tokias kaip sistemos laikrodžio nustatymas. Naujokai išsigąsdavo, o ekspertai susinervindavo. Žinoma, „Windows 7“ bus ne tokia varginanti operacinė sistema.

2. Lėta, lėta, lėta: „Vista“ pasižymėjo puikia grafika ir paslaugomis, tokiomis kaip „Aero“ sąsaja bei patogios antraeilės programėlės, tačiau pats kodas stabdė kompiuterio darbą. Ypač tada, kai „Vista“ naudojama kompiuteriuose, atitinkančiuose tik minimalius sistemos reikalavimus. Kompanija „Microsoft“ pažadėjo, jog „Windows 7“ bus greitesnė operacinė sistema. Tačiau „PC World Test Center“ praneša, kad naujoji operacinė sistema yra šiek tiek greitesnė, tačiau nedaug.

3. Jums niekada nepatiko techninė įranga: vartotojai dažnai skųsdavosi bloga „Vista“ parama draiveriams. Ar „Windows 7“ veiks geriau? Ankstyvieji bandymai parodė, kad „Windows 7“ veikia gana prastai, tačiau tikėkimės, kad „trimmer“ kodas veikimą pagerins.

4. „Blasé backup“: „Vista“ failų kopijų paslauga buvo labai silpna. Ji neleido jums saugoti tam tikrų failų ir katalogų atsarginių kopijų. Operacinėje sistemoje „Windows 7“ atsarginių kopijų centras ištaisė minėtus trūkumus.

5. Per daug programų atliekų. Kiekvienas „Windows“ vartotojas žino, kad programos, susietos su operacine sistema, nėra labai geros. Dėl šios priežasties operacinėje sistemoje „Windows 7“ atsisakyta šių dviejų paslaugų. Vis dar jų norite? Eikite į „Windows Live Essentials“ – ten jas galima nemokamai atsisiųsti.

Leave Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *