Youtube blokuos britų muzikinius video klipus.

Youtube.com atstovai pranešė, jog planuoja blokuoti visus profesionalius muzikinius video klipus, sukurtus Didžiojoje Britanijoje. Priežastis ta, jog „Google” korporacija nesutaria dėl sutarties sąlygų pratęsimo su Britų įrašų studija „RPS” – kaip visada, problema piniguose. „Google” ir „RPS” nesugeba pasidalinti pelno už video klipų rodymus youtube.com portale.

„Youtube” atstovai teigia gerai suprantantys, kaip šokiruojančiai šie veiksmai gali atrodyti aplinkiniams, bet „Youtube” šiuo klausimu neturi jokios įtakos. „Šis žingsnis pirmiausia skaudžiai atsilieps britų klausytojams ir muzikantams, kurių interesus mes ir giname. Google pareiškė, jog ketina mokėti mums žymiai mažiau, nei anksčiau už video klipų rodymus. Kompanija nebenori mokėti už video klipų turinį, nors per paskutinius metus Youtube lankomumas žymiai išaugo’, – nepatenkintas tokia veiksmų seka kalbėjo „RPS“ vadovas S.Poter.

Finansiniai klausimai yra ne vienintelė problema, kompanijas atvedusi iki tokių drastiškų sprendimų. „Mes jau seniai pastebėjom, kaip tolsta mūsų ir RPSinteresai. Mums yra paprasčiau ištrinti visą portalo turinį, nei tęsti derybas su RPS’, – kalbėjo „Google” atstovai.

Artimiausiu metu „Google” pradės tartis su visomis britų muzikinėmis kompanijomis dėl tolimesnio bendradarbiavimo, tačiau šis bendradarbiavimas jau bus be „RPS”.

Leave Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *