Žaidimas „Champions Online“

Naujasis kompanijų „Cryptic Studios“ ir „Atari“ tinklo žaidimas „Champions Online“ parodys, kas atsitinka, kai superherojai nesutaria tarpusavyje. Daugybė įvairių misijų, iš „Champions“ pasaulio pažįstami veikėjai, galimybė kovoti už savo paties susikurtą herojų, galimybė kovoti kartu su kitais žaidėjais trijuose žaidimo režimuose: „Ultimate Tournament of Champions“ – dvikova vienas prieš vieną jėgos lauku apribotose arenose, „Bash“ – „vienas už visus“ režimas, kuriame žaidėjų valdomi veikėjai kovoja prieš būrius kompiuterio valdomų veikėjų, „Apocalypse“ – masinė dviejų komandų penki prieš penkis kova. 

http://www.itzinios.lt/uploads/Champions Online.jpg

Įdomu tai, jog Bill’o Roper’o iš kompanijos „Cryptic Studios“ teigimu, režimą „Apocalypse“ įkvėpė „Defense of the Ancients“ modifikacija, skirta žaidimui „Warcraft III“, kurioje žaidėjas turi valdyti vieną herojų savo komandoje ir keliaujant į priešininkų bazę žudyti jos narius, naikinti kompiuterio valdomus karius bei pastatus, pasitaikančius kelyje. Neseniai vykusioje spaudos konferencijoje „Champions Online“ kūrėjai leido išbandyti minėtąjį trečiąjį žaidimo režimą.

Žaidimo herojai kovų metu įgytą patirtį gali paversti tam tikromis galiomis, pavyzdžiui, pasiekęs penktą lygį herojus įgauna „Travel power“. Su šia galia galima skraidyti, ypač greitai bėgioti, aukštai šokinėti. Pasiekus vienuoliktą lygį žaidėjas gauna teisę kovoti režime vienas prieš vieną, pasiimti grobį ir įgyti specialių patirties taškų, panašiai, kaip žaidimo „Warhammer Online“ karjeros režime. Specialieji žaidimo patirties taškai gaunami keliais būdais. Juos galima gauti už kompiuterio valdomų karių nužudymus, apsaugos bokštelių sunaikinimus, tačiau didžiausi kiekiai taškų gaunami už kitų žaidėjų valdomų herojų žudynes. Kiekvienas herojus turi savitų smūgių kombinacijų, ypatingų galių. Žaidime esantis ištvermingumo stulpelis parodo, kiek dar galima naudoti specialiąsias galias. Po ilgo jų naudojimo stulpelis išsenka ir tenka laukti, kol jis atsistatys.

http://www.itzinios.lt/uploads/Champions Online2.jpg

Apie mūšio pradžią praneša specialus švilpuko garsas. Jau pačioje pradžioje išryškėja, kokias dideles galias turi superherojai. Specialiosios judėjimo jėgos tiesiog neša žaidėją visu greičiu pirmyn, kartais netgi per toli nuo įvykių sūkurio: tuomet belieka apsigręžti ir skrieti atgal. Šias specialias jėgas galima išjungti, tačiau žaidimo sparta yra tokia didelė, jog to daryti paprasčiausiai neapsimoka. Veiksmo metu žuvęs žaidėjo herojus atgimsta artimiausiame punkte ir vėl gali stoti į mūšį. Geriausia „Champions Online“ taktika – pulti silpniausius priešininkus arba kartu su kitais žaidėjais apsupti varžovus ir juos sutriuškinti. Bandyti vienam įveikti keletą priešininkų iš karto yra labai sudėtinga ir dažniausiai baigiasi greita herojaus mirtimi.

Pradžioje gali priblokšti didelė žaidimo sparta, tačiau prisiminus, jog kūrėjai kalbėjo apie „Champions Online“ „Xbox 360“ versiją, galima tai suprasti. Žaisti su klaviatūra ir pele iš pradžių gali pasirodyti labai sudėtinga. Judesio, kameros, specialiųjų veiksmų mygtukų gausa ir didelė žaidimo sparta tiesiog priverčia padėti pelę į šalį, o kamerą valdyti (kamera geriausiai valdoma pele) tam tikrais klaviatūros mygtukais, nes taip daryti yra greičiausia, o greitis šiame žaidime yra nepaprastai svarbus. 

http://www.itzinios.lt/uploads/Champions Online3.jpg

Nors iš pirmo žvilgsnio „Champions Online“ atrodo tarsi paprastas masinis tinklo žaidimas, su tradiciniu veikėjų įgūdžių tobulinimu ir užduotimis, tačiau iš tikrųjų jis panašesnis į veiksmo žaidimą, kuriame pilna įtampos ir adrenalino. Taigi, jis puikiai sujungia du gana skirtingus žanrus, siūlydamas tiek vaidmenų, tiek veiksmo elementų. Žaidimas „Champions Online“ asmeniniams kompiuteriams turėtų pasirodyti jau rugpjūtį.

Leave Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *