Žaidimas „Command & Conquer 4: Tiberian Twilight“

Žaidimas „Command & Conquer 4: Tiberian Twilight“ – tai paskutinis „Tiberium“ sagos žaidimas. Ši saga buvo pradėta 1996 metais, kai buvo išleistas pirmasis realaus laiko strateginis žaidimas. Naujasis žaidimas vėl apims „Global Defense Initiative“ ir „Brotherhood of Nod“ pastangas dėl „Tiberium“ planetos nuolatinės taršos bei labai nuodingų, tačiau daug energijos turinčių kristalų, kurie buvo pirminiai ištekliai nuo pat „Command & Conquer“ serijos pradžios. Tačiau žaidimo metu ši sąjunga tampa vis labiau įtempta ir tarp dviejų grupuočių prasideda konfliktai.

http://www.itzinios.lt/uploads/cc41.png

Naujasis žaidimas „Command & Conquer 4“ pasižymi visiškai nauju požiūriu į vienam žaidėjui ir keliems žaidėjams skirtus režimus. Kūrėjai prideda RPG elementų. Žaidėjas gali pasirinkti vieną iš trijų klasių. Viena iš jų yra puolėjų, kuri orientuojasi į galingus žemės vienetus, tokius kaip tankus. Kita – gynybos – savo dėmesį sutelkia gynybinėms struktūroms ir gynybos įtvirtinimams, pavyzdžiui, bokštams. Trečioji klasė – palaikymo. Ji orientuota į bendradarbiavimo rėmimo priemones ir pranašumą ore.

Kiekvienas atskiras priešo padalinys, kurį sunaikina žaidėjas, suteikia patirties taškų. Jie gali būti panaudojami komandinei centrinei sąsajai, leidžiančiai įsigyti naujus padalinius. Be to, žaidėjas gali įsigyti ir neužrakintus patobulinimus savo padaliniams, pavyzdžiui, vikšrines važiuokles, kurios yra nauja, mobili žaidimo bazė. Jai galima pritaikyti galingus ginklus. Žaidimo demo versijoje kiekvienam padaliniui priskiriamas tam tikras taškų skaičius. Galingesniems, aukštesnės pakopos padaliniams reikia daugiau taškų. Pagal šiuos komandinius taškus atsižvelgiama ir į „populiacijos ribą“ – tai maksimalus padalinių skaičius, kurį gali turėti žaidėjas. Šiame žaidime nėra jokių kitų apribojimų, išskyrus balų sistemą. Taigi, žaidėjas gali pasirinkti sunkųjį arsenalą, tačiau tada jis turės mažesnę armiją, kuri brangiai kainuos ir prireiks daug laiko ją „pasigaminti“.

Leave Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *