Žaidimas „Dark Void“

„Dark Void“ yra vienas iš daugelio aukšto lygio žaidimų, kurio išleidimo data buvo nukelta į 2010 metų pradžią. Nors gali pasirodyti, kad taip siekiama elgtis pagal tendencijas, tačiau tai nereiškia, jog kompanijos „Capcom“ žaidimas – tik dar vienas žaidimas iš daugelio. Žaidimo kūrėjai šį žaidimą apibūdina kaip žaidimą apie galingą vaikiną. Neseniai kūrėjai pademonstravo dar vieną naujojo žaidimo misiją.

http://www.itzinios.lt/uploads/dark_void.png

Šios misijos metu žaidėjai dar kartą supažindinami su istorija. Pagrindinis žaidimo „Dark Void“ veikėjas Will yra krovininio lėktuvo pilotas, kuris buvo nuneštas į nežinomą pasaulį „Void“. Dabar jis yra keistame pasaulyje, kuriame gyvena robotai ateiviai, vadinami Watchers. Laimei, jis ne vienintelis žmogus „Void“ planetoje. Žmonių pėdsakai šiame pasaulyje susiformavo tada, kai susiformavo pasipriešinimo judėjimas, kuriam pagelbėjo Nikola Tesla, sukūręs ginklus, padedančius kovoti su Watchers. Tesla taip pat sukūrė ir gelbėjimosi laivą, pavadintą „Ark“, tikintis, kad sudarys sąlygas žmonėms pabėgti iš keisto pasaulio „Void“. Natūralu, jog Watchers nenori, jog naujieji draugai taip lengvai paliktų jų planetą, taigi, jie imasi išpuolių prieš „Ark“. Naujoji misija prasideda tuo metu, kai Watchers ima atakuoti „Ark“. Žaidėjas turi greitai įšokti į Tesla sukurtą erdvėlaivį ir pradėti kovoti su Watchers.

Mūšis skrydžio metu yra puikiai sukurtas. Ir tai nestebina, nes žaidimą „Dark Void“ sukūrė žaidimo „Crimson Skies“ kūrėjai „Airtight Games“. Erdvėlaivio valdymas šiek tiek sudėtingas, nes gausu funkcijų, padedančių teisingai nusitaikyti ir šauti. Tačiau tai atleistina, nes žaidėjai ore gali atlikti įvairių tipų manevrus. Žaidimas „Dark Void“ yra išskirtinis dėl to, jog pernelyg pakenkus erdvėlaiviui žaidėjas gali iš jo greitai iššokti, panaudoti ant peties sumontuotus ginklus ir netgi užgrobti kitą priešų erdvėlaivį ore. Pastarasis pasirinkimas atrodo gana slidus, tačiau jis būna sudėtingas vos keletą pirmųjų kartų.

Išvalius dangų nuo Watcher erdvėlaivių, pasirodo pėstieji priešininkai. Mūšis žemėje primena „Uncharted“ arba žymiai didesnio tempo „Gears of War“, kadangi čia yra trečiojo asmens šaudyklė bei sutelkiamas dėmesys įvairiems metodams. Žaidėjas gali naudotis didele priešų ginklų įvairove bei asmeniniais kovos metodais. Grumtynių mūšių sistema yra gana paprasta: žaidėjui tereikia spausti „B“ mygtuką arba rutulį. Animacijos, kurių metu Will pastumia robotą tiesiai mirčiai į rankas, nugriauna jį ir šauna mirtiną šūvį į veidą, teikia pasitenkinimą.

Paskutinėse misijos stadijose reikėjo surasti žaibų ginklą, paslėptą Tesla slėptuvėje, esančioje uolose. Jis buvo naudojamas keturių elektros generatorių papildymui – tik tada „Ark“ galėjo pakilti. Tačiau vos tai padarius, pasirodė trys į gyvūnus panašūs robotai, iš galvų leidžiantys ugnies energiją. Reikia saugoti, kad jie nesunaikintų „Ark“. Kova su kiekvienu jų priminė kovą su bosu. Norint juos nukauti, reikia taikyti tris skirtingus kovos būdus.

Leave Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *