Žaidimas „Darksiders“

Iš pirmo žvilgsnio žaidimą „Darksiders“ galima palyginti su „God of War“, „Devil May Cry“ ir „Bayonetta“, kadangi visi šie žaidimai paremti veiksmu. Paskutinysis taip pat bus išleistas sausio mėnesį. Abiejuose žaidimuose pasakojama istorija, kurioje kaunasi šviesos ir tamsos pajėgos. Žaidimas „Darksiders“ išsiskiria iš kitų, nes tai yra vaidmenų žaidimas, pasižymintis progresavimo sistema ir ryškiu, savitu meno stiliumi. Kūrybos direktorius Joe Madureira žaidimo atnaujinimą pristatė Londone vykusiame renginyje.

http://www.itzinios.lt/uploads/darksiders-1.jpg

Žaidimo „Darksiders“ istoriją įkvėpė Biblijos Apsireiškimo knyga. Žaidėjas žaidžia kaip War, vienas iš keturių Apokalipsės raitelių. Atrodo, jog War buvo apgaule priverstas pradėti negrįžtamus Apokalipsės įvykius: ugnį, sierą ir kitus. Jis buvo ištremtas į Žemę, iš jo buvo atimtas nemirtingumas. Pakeliui jis įgauna patirties, kuri gali būti panaudojama atrakinant ir gerinant arsenalo ginklus. Svarbiausias War įrankis yra jo kardas, kuris leidžia lengvai dirbti su zombiais, velniukais bei angelais. Šis įrankis naudingas kovojant ir su bosais. Yra ir ypatingų judesių su horizontaliais ir vertikaliais ašmenų pasukimais, leidžiančiais priešininkus supjaustyti kubeliais.

War turi žudiko pirštinę, leidžiančią zombio kaukolę sutraiškyti vos vienu mygtuko paspaudimu. Demo versijoje buvo pademonstruota „crossblade“ savybė, leidžianti vienu metu nusitaikyti į keletą priešų. Tai šiek tiek primena „Zelda“ bumerangą. Kitas „crossblade“ privalumas – tai galimybė pasirinkti kitą ginklą, pvz. kardą, bei sukelti papildomų nuostolių.

Šiame žaidime pasirodo naujas, anksčiau nematytas ginklas – granatsvaidis. Žaidėjas turi ištraukti jį iš angeliškos būtybės, tačiau vėliau žaidėjai susidurs ir su demonišku variantu. Dėl grėsmingo apšaudomumo tokie ginklai gali būti naudojami tik tam tikrose srityse. Pats galingiausias War ginklas – tai chaoso formos galimybės.

Joe Madureira demo versijoje pademonstravo milžinišką padarą, pavadintą „The Smith“. Jis yra didelis priešas, laimei, žaidėjas žaidimo eigoje gali užsitarnauti jo pagarbą. Tam tikru metu žaidėjui gali tapti ypač reikalingas The Smith“, nes jis pasižymi gebėjimu sudaužyti sienas ir užmesti žaidėją ant stogo. Tai žaidėjui suteikia galimybę ištirti naujas vietas.

Žaidimas „Darksiders“ bus pristatytas jau sausio mėnesį. Jis bus skirtas konsolėms „Xbox 360“ ir „PlayStation 3“.

Leave Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *