Žaidimas „Dragon Ball: Raging Blast“

Praėjusiais metais „PlayStation 3“ konsolėje debiutavęs „Dragon Ball“ serijos žaidimas „Burst Limit“ leido žaidėjui pasirinkti vieną iš 21 puikiai pažįstamų žymaus animacinio filmo „Dragon Ball“ herojų būrio, bei stoti į aršią kovą vienas prieš vieną. Antrasis serijos žaidimas „Raging Blast“, skirtas „PlayStation 3“ konsolei, siūlo rinktis net iš 70 veikėjų, kurie gali kautis milžiniškose trijų dimensijų arenose.

http://www.itzinios.lt/uploads/dragon1.jpg

Labiausiai pribloškiantis žaidimo „Raging Blast“ bruožas yra gigantiškos kovų arenos. Mūšiai vyksta aukštai ore, ant žemės, tarp plačių kanjonų, aukštai kalnuose. Toks laviravimas tarp vietovių labai primena animacinio filmo kovas, todėl žaidimas tampa dar artimesnis „Dragon Ball“ pasauliui. Kadangi serija negali apsieiti be kovotojų, pramušančių uolas ir didžiulius kalnus, „Dragon Ball: Raging Blast“ kūrėjai žaidimo aplinką padarė niokojamą ir griaunamą.

Žaidimo kovos yra labai dinamiškos ir greitos, erdvės tapo žymiai didesnės, todėl dabar galima manevruoti ne tik į kairę bei į dešinę, bet ir aukštyn bei žemyn. Praleidus keletą smūgių galima nerti žemyn į kanjoną ir ten atgauti jėgas. Kita vertus, priešininkas taipogi gali greitai pulti iš paskos. Žaidime yra specialus judesio mygtukas, kuris leidžia atlikti staigius menevrus, tačiau priešininko kumščiai visada bus netoliese, todėl kovose atsipalaiduoti negalima.

http://www.itzinios.lt/uploads/dragon2.jpg

Žaidime labai svarbus yra ki energijos matuoklis. Ši energija reikalinga atlikti visiems specialiesiems judesiams, todėl ją reikia išnaudoti protingai. Nuo smūgių apsaugo blokavimo mygtukas. Tai nereiškia, kad blokavus priešininko smūgį pavyks išvengti žalos, tačiau praleidus tiesų smūgį, žala būna nepalyginamai didesnė.

Mūšio metu gyvybių bei ki energijos stulpeliai nuolatos svyruoja ir protingai kovojant, kovos gali užsitęsti ir tuo priminti epinius „Dragon Ball“ mūšius. Dėl šios priežasties žaidime „Raging Blast“ svarbiausia – dėmesys savo energijos matuokliams. Kompanija, sėkmingai leidusi „Budokai“ serijos žaidimus, atrodo pasiruošusi naujuoju savo žaidimu aplenkti visus iki šiol išleistus „Dragon Ball“ serijos kūrinius. „Dragon Ball: Raging Blast“ ne tik bus geras kovų žaidimas, bet ir atkurs animaciniame filme matytas klasikines kovas.

Leave Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *