Žaidimas „Excitebike: World Rally“

Originalusis žaidimas „Excitebike“ buvo vienas geriausių „Nintendo Entertainment System“ žaidimų, todėl šiek tiek keista, kad kompanija „Nintendo“ anksčiau nesiekė sukurti jo pasekėjo. Jau lapkričio 9 dieną naujasis žaidimas „Excitebike: World Rally“ bus prieinamas kompanijos „Nintendo“ kanale „WiiWare“.

Jei esate žaidę originalųjį žaidimą, tai jums bus pažįstama „Excitebike: World Rally“ formulė. Jūs žaidžiate kaip bevardis motokroso lenktynininkas, kuris stengiasi nugalėti lenktynėse su šuolių, kliūčių ir kolegų motociklininkų gausa. Trasa yra tiesi, be jokių posūkių, tačiau gali tekti pakeisti juostą, kad išvengtumėte kliūčių. Atsidaužus į kliūtį arba kitą lenktynininką, įvyks trumpa avarija, tačiau atsistoti galima supurčius „Wii Remote“. Taip pat negalima leisti varikliui perkaisti, nes jis gali sugesti. Važiavimas per apšviestas rodykles leis jam ataušti ir vėl naudoti „turbo“ mygtuką.

Naujajame žaidime „World Rally“ yra dvi valdymo schemos: abiejose jų reikia „Wii Remote“ laikyti horizontaliai. Klasikinė valdymo schema naudoja „D pad“, leidžiantį pakeisti juostas bei lenktynininko poziciją ore. Mygtukas „2“ veikia kaip dujos, o „1“ – suteikia „turbo“ pagreitinimą. Naujoji valdymo schema leidžia nukreipti „Wii Remote“ kairėn ar dešinėn ir valdyti lenktynininko poziciją ore. Tai labai jautrus ir efektyvus valdymo būdas.

Demo versijoje demonstruojamos Bronzos taurės varžybos. Tai viena iš kelių serijų, pateiktų žaidime „World Rally“. Serijos apima ir tokias vietas kaip Londonas ir Kanada. Kiekvienoje trasoje susiduriama su skirtingais iššūkiais. Naujajame žaidime „World Rally“ žaidžiama 2.5 D perspektyvoje – tai leidžia šiek tiek geriau pamatyti, kas yra kelyje priešais jus. Šis žaidimas palaiko ir internetinę versiją, kurią galima žaisti per „Wi-Fi“. Tai leidžia žaidėjui valdyti kiekvieną lenktynių aspektą naudojant išankstinius šuolius ir kliūtis.

Naujojo žaidimo tempas labai greitas. Dėl šios priežasties galima lengvai atsitrenkti į kitus lenktyninius. Tačiau pasitreniravus kiekvienoje trasoje ir pasitikint sėkme, galima gauti trofėjų. Žaidimas „World Rally“, nors ir nepasieks „Excitebike“ populiarumo, tačiau yra smagus žaidimas, su greitais motociklais ir aukštais šuoliais.

Leave Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *