Žaidimas „Gran Turismo 5 in 3D“

Jau netrukus bus išleistas žaidimas „Gran Turismo 5“. Tarptautinėje vartotojų elektronikos parodoje buvo galimybė susipažinti su 3D žaidimu. Demo versijoje buvo pademonstruotos keturios trasos (Nurburgring, Tokyo R246, Fuji Speedway ir IMS) bei 12 automobilių. 3D sukelia visiškai kitą jausmą ir patirtį, ypač važiuojant dideliu greičiu tankiuose Vokietijos miškuose. Žinoma, naujasis žaidimas „GT 5 in 3D“ pateikia nemažą sąrašą reikalavimų: „PS3“ kartu su 3D palaikančia programine įranga, specializuotas televizijos kabelis ir 3D akiniai.

Kaip ir galima tikėtis, didžiausias pokytis žaidžiant įprastą žaidimą „GT5“ ir žaidžiant 3D yra tas, jog galima jausti gylį. Tai labiausiai pastebima vaizde iš kabinos. Atrodo, kad tarp skydelio viršuje ir vairo yra didžiulė praraja. Be to, atrodo, jog HUD elementai žaidžiant 3D yra priekyje bei centre, skaitiklis yra dešiniajame apatiniame kampe, o minižemėlapis kabo ore.

Iš pradžių tai atrodo gana klaidinančiai, ypač vairuojant, kai smegenys bando priimti visą įmanomą vizualinę informaciją. Tačiau vis dėlto 3D efektai nėra apriboti tik automobilio viduje, jie yra ir visoje aplinkoje. Tai suteikia papildomos patirties. Žinoma, efektas nėra tobulas, tačiau nepaisant to, nauja patirtis ir realaus vairavimo stimuliatorius yra įsimintinas. Žaidimas „Gran Turismo 5“ bus išleistas jau šiais metais.

Leave Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *