Žaidimas „Mass Effect 2“

Jeigu esate futuristinio veiksmo vaidmenų žaidimų serijos „Mass Effect“ gerbėjai, tai jau žinote, kad Commander Shepard vėl gyvas. 2007 metų žaidimo tęsinys parodo dar tamsesnę Shepard bei jo grupės pusę, kuri, atrodo, imasi savižudybių misijos. Kompanija „BioWare“ neatskleidė daug informacijos apie tolesnį siužetą. Nepaisant to, kad istorija laikoma paslaptyje, „BioWare“ gerbėjams pademonstravo neseniai atskleistą žaidimo dalį – „Omega“.

Pirmą kartą „Omega“ buvo pademonstruota „GamesCom“ treileryje, kuris pasirodė prieš keletą savaičių. Tai didžiulė kosminė stotis, kuri primena pirmojo žaidimo „Citadel“. Demo versija pradedama nuo Shepard bei jo komandos, kurie stovi prie naktinio klubo „AfterLife“. Tai didžiulis trikampio formos pastatas. Didžiuliai vaizdo ekranai rodo ugnies arkas, o viduje yra centrinė šokių aikštelė, primenanti „Chora’s Den“. Štai čia mes susiduriame su žymiai kinematiškesniu žaidimo „Mass Effect 2“ požiūriu į istoriją.

http://www.itzinios.lt/uploads/me04_2.jpg

Shepard susipažįsta su nauja veikėja Aria T’Loak – tai paslaptinga moteris, kuri tikrai galinga ir įtakinga už „Omega“ teritorijos. Pokalbis tarp šių dviejų veikėjų sukuria intrigą. Kamera dėmesį sutelkia į Shepard ir Aria veidus, pademonstruoja nemažai veikėjų niuansų. Balsas taip pat puikus, jis puikiai tinka „Mass Effect 2“ siužetui.

Po šios trumpos istorijos peržvalgos, rodomi Shepard, Thane ir Grunt bei jų priešai zombiai Husks (žaidėjai turėtų juos prisiminti iš pirmojo žaidimo). Husks prie grupelės eina mažomis bangomis, jie slepiasi už dėžių ir jų pasirodymas nustebina trijulę. Pirmajame žaidime žaidėjai komandą galėjo nusiųsti į tam tikrą vietą kartu, tačiau dabar komanda gali ir išsiskirti. Žaidėjui tereikia nurodyti tikslo vietą ir nuspausti kairįjį arba dešinįjį „D pad“ mygtuką. Šiame žaidime yra ir kitų naujienų – tai biotinė galia, vadinama adrenalinu. Paleidus ją galima sulėtinti priešo judesius ir tai ypač praverčia nusitaikant. Tačiau efektas tęsiasi vos kelias sekundes.

Tikimasi, kad naujasis žaidimas bus išleistas jau 2010 metų pradžioje. Nors šis žaidimas yra tiesioginis pirmojo žaidimo tęsinys, žaidėjams nebūtina žinoti pirmojo žaidimo įvykių. „Žaidimas „Mass Effect 2“ sukurtas taip, lyg žaidėjui atrodytų, jog tai jam visiškai nauja patirtis“, – teigė kūrėjai. Naujajame žaidime tempas žymiai greitesnis nei originaliame žaidime. Be to, buvo pagerintas siužetas ir veikėjai.

Leave Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *