Žaidimas „Modern Warfare 2“ pasirodys jau antradienį

Antradienį prasidės „Modern Warfare 2“ – to labai nekantriai laukė vaidmenų žaidimo gerbėjai. Videožaidimo leidėjas „Activision Blizzard“ tiki, kad šeštoji „Call of Duty“ dalis gali būti pati galingiausia pramogų pramonės dalis, galinti nustelbti net Holivudo populiariausiuosius filmus. „Activision“ prognozuoja, kad „MW2“ taps labai populiarus, o Kalifornijoje įsikūrusi kompanija gaus didelių pajamų. 60 dolerių kainuojančio žaidimo išankstiniai užsakymai yra patys didžiausi per visą kompanijos gyvavimo istoriją. „Mes jau pastebime kitų kompanijų norą nukelti savo žaidimų išleidimo datas, kad jiems nekeltų rizikos naujasis žaidimas, – tvirtino videožaidimų ir prietaisų svetainės „Digital Trends“ atstovas Scott Steinberg. – Paprasčiau tariant, jei šiemet per Kalėdas kažkas ketina pirkti tik vieną žaidimą, tai šis žaidimas bus „Modern Warfare 2“. 

http://www.itzinios.lt/uploads/cod-4-image.jpg

Analitikai tikisi, kad „Modern Warfare“ pradės naują videožaidimų pramonės etapą, nors šiemet pardavimų rodikliams didelę kliūtį sukėlė sunkios ekonominės sąlygos. JAV videožaidimų pardavimai šiek tiek išaugo rugsėjo mėnesį – tai nutraukė šešis mėnesius trukusį nuostolingą laikotarpį. Per ateinančius mėnesius pardavimai turi smarkiai išaugti, kad būtų pasiektas pernai metų lygis. Tikimasi, kad „Modern Warfare“ pritrauks videožaidimų gerbėjus, mėgstančius pirmojo asmens šaudykles. „Šis žaidimas siūlo neįtikėtinas galimybes žaidžiant ir vienam žaidėjui, ir daugeliui žaidėjų“, – tvirtino Scott Steinberg.

Daugelio žaidėjų galimybė leidžia žmonėms dalintis konsolėmis ar prisijungti prie interneto ir žaisti kartu. Šio žaidimo recenzentai jau anksčiau gyrė naująjį žaidimą „MW2“ dėl paties žaidimo bei ryškios grafikos. „Paleiskite jį per naują LCD ar plazminį HDTV ir jūsų kaimynams atvips žandikauliai“, – teigė Scott Steinberg. Šis žaidimas skirtas žmonėms nuo 17 metų, kadangi žaidime „MW2“ vaizduojami žiaurūs teroristiniai susitikimai.

Kompanija „Infinity Ward“, sukūrusi videožaidimą, pritaikė jį konsolėms „Microsoft Xbox 360“, „Sony PlayStation 3“ bei „Nintendo Wii“. „Visi komandos nariai sutelkė savo pastangas, kad sukurtų patį įspūdingiausią produktą, – tvirtino „Infinity Ward“ vadovas Vince Zampella. – Nei viena detalė nėra per maža. Visa apdaila padaryta taip, kad „Modern Warfare 2“ taptų visų laikų geriausiu žaidimu“.

Teigiama, kad šio žaidimo pirmtako buvo parduota 12 milijonų kopijų. Žaidėjai prisijungia prie karinių užduočių pajėgų, siekiančių išgelbėti pasaulį. Veiksmas vyksta Rusijoje, Afganistane, Kazachstane bei Brazilijoje.

Leave Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *