Žaidimas „Overlord II“

Žaidimo „Overlord II Updated“ istorija yra panaši į originalaus žaidimo istoriją, o žaidėjas yra ankstesnio „Overlord“ įpėdinis. Pirmasis lygis yra mokomasis: jame veikėjas gali naikinti sniego žmones bei iššauti raketas. Vėliau žaidimo veikėjas sutinka pakalikus, ištikimus tarnautojus, kuriuos gali valdyti. Aplinkui vystosi ir auga naujos imperijos, naikinančios viską, kas yra bloga ir stebuklinga. Žaidėjas privalo išmokti suvaldyti savo pakalikus ir išvengti jų sugavimo. Pakalikai šįkart protingesni ir gali padėti pagrindiniam veikėjui valdyti sunkiąją techniką, pavyzdžiui, katapultas. Ekrano apačioje rodomas mažas žemėlapis, nurodantis naują ieškomą daiktą.

http://www.itzinios.lt/uploads/Overlord II.png

Šiame žaidime yra Elfų žemė, kurioje Kalifornijos akcentu kalba nykštukai. Ši stebuklinga vieta yra atskirta nuo žmonių pasaulio, nes elfai nusprendė taikiai ir darniai gyventi su kitomis stebuklingomis būtybėmis. Žinoma, daugeliui žaidimo „Overlord“ gerbėjų šios būtybės nesiderina su ankstesniąja žaidimo versija. Šioje Elfų žemėje atsiranda ir nauja funkcija, leidžianti žaidėjui įgauti pakaliko kūną. Tokiu būdu veikėjas gali būti nepastebimas, pašalinti visas kliūtis ir vėliau, sugrįžęs į savo tikrąjį kūną, pereiti per šią žemę. Pasakų pasaulis labai gražus ir didingas, jame gausu žydinčių kiaulpienių. Vėliau patenkama į „Netherworld“ – naująjį žaidimo centrą. Šiame mieste veikėjo pakalikai pastatė bokštą. Į šią būstinę, tęsdamas savo kelionę, žaidėjas gali atgabenti įvairių daiktų. Čia jis gali grįžti ir tam, kad nusikaltų naujų ginklų bei atgaivintų prarastus pakalikus. Šiame žaidime yra ir „Heartlands“ imperija, kurioje yra daugybė vergų bei juos saugančių stropių kareivių. Žaidėjai gali išlaisvinti vergus ir pavergti juos. Jie gali atlikti keletą pagrindinių funkcijų: atakuoti priešininkus ir įgyti įvairių daiktų.

Ankstesnio žaidimo gerbėjams „Overlord II“ turėtų patikti. Jau birželio 23 dieną žaidimas „Overlord II“ bus išleistas konsolėms „Xbox 360“, „PlayStation 3“ bei asmeniniams kompiuteriams (PC).

Leave Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *