Žaidimas „Rooms: The Main Building“

San Franciske vykusioje „Hudson“ spaudos konferencijoje leidėjai pristatė įvairių žanrų žaidimų seriją, apimančią siaubo, sporto, realaus laiko strategijos bei galvosūkių žaidimus. Žaidimas, kuris išsiskyrė iš kitų, buvo skirtas konsolei „Nintendo DS“. Tai galvosūkių žaidimas „Rooms: The Main Building“, kurio tikslas – padėti gerai apsirengusiam ir skrybėlę užsidėjusiam asmeniui rasti išėjimą. Užduotis yra gana paprasta, tačiau kambariai nuolat didėja, juose gausėja įvairių objektų, todėl sunkiau rasti išėjimą.

Žaidimas „Rooms“ yra apie vyriškį, kuris gauna paslaptingą dovaną, nukeliančią jį į stumdomų kambarių pasaulį. Jam reikia ištrūkti iš šio pasaulio. Tai ne tik užduotis pertvarkyti plyteles tol, kol pamatysite piešinuką. Kiekviena plytelė turi objektų, tokių kaip kopėčios ar telefonai. Be to, žaidėjas susiduria su pavojais, bandydamas pasiekti išėjimą. Mokėjimas spręsti stumdomas dėliones bus labai naudingas, reikia planuoti, kur galima perkelti veikėją. Žaidėjui leidžiama laisvai vaikščioti per plyteles su sąlyga, jog ten nėra jokių kliūčių. Pavyzdžiui, jei kambaryje yra kopėčios, jas galima kilnoti tol, kol rasite plytelę, kuri atsidaro. Telefonas leidžia teleportuotis iš vieno kambario į kitą.

Kai kuriuose etapuose, kurie buvo pristatyti demo versijos metu, buvo galima pamatyti 6 plyteles. Galiausiai galvosūkiai sunkėja ir žaidėjui tenka valdyti net 16 plytelių, kad galėtų rasti išėjimą. Ekrano viršuje yra tiksli galvosūkio reprodukcija, todėl nuspaudus mygtuką „rodyti BG“, galima pamatyti užuominą, kuri leis pabaigti paveikslėlį. Kambariai yra gana paprasti, tačiau vėliau jie sudėtingėja. Šiame žaidime stebina 1930 – ųjų puošimas bei temos. „DS“ versijoje yra ir lygių redaktorius, leidžiantis kurti savo kambarius ir dalintis jais su draugais per Wi-Fi. Ši funkcija nėra įtraukta į „Wii“ versiją, tačiau šioje versijoje gali lenktyniauti du žaidėjai: pamatyti, kuris greičiau ras išėjimą. Naujasis žaidimas „Rooms: The Main Building“ bus išleistas jau kitų metų pavasarį.

Leave Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *