Žaidimas „Shaun White Snowboarding: World Stage“

Kompanija „Ubisoft“ netrukus išleis naują žaidimą „Shaun White Snowboarding: World Stage“, kuris bus skirtas tik konsolei „Nintendo Wii“. Naujasis žaidimas yra orientuotas į varžymąsi ir siekį tapti geriausiu pasaulio snieglentininku. Kompanijos „Ubisoft“ spaudos konferencijoje, vykusioje San Franciske, buvo pristatyta naujausia serijos „Shaun White“ žaidimo demo versija.

Demo versijos pradžioje patenkama į ryškų ir spalvotą oro uosto terminalą. Jame gausu atsitiktinių daiktų/trofėjų, kuriuos surinko Shaun. Pagrindiniame meniu žaidėjui leidžiama įsitraukti į pagrindinę kampaniją, savo malonumui leistis nuo šlaito ir netgi redaguoti triukus. Naudojantis „Wii Remote“, galima šmirinėti aplinkui ir stebėti, ką galima atlikti.

http://www.itzinios.lt/uploads/shaun.white.world.stage.jpg

Norint sukurti ir pavadinti naują triuką, reikia įeiti į mini kosmoso temos arkadinį žaidimą, kuriame žaidėjas gali kontroliuoti putlų vaikiną, apsirengusį geltonos ir mėlynos spalvos sportiniu kostiumu. Tai dviejų žingsnių procesas, kuriame žaidėjas pirmiausia įrašo rotaciją, o po to prideda pagriebimus. Kai žmogus atlieka savo šuolį, žaidėjas apsuka ir pakreipia „Wii Remote“. Reikia stengtis atlikti kuo daugiau salto. Vos nusileidus po šuolio ant žemės, galima imtis antrojo žingsnio, t.y. pridėti pagriebimus, spaudžiant A ir B mygtukus. Visa tai padarius, žaidėjui reikės pasirinkti ikoną ir sugalvoti pavadinimą šiam kaskadiniam triukui.

Kai žaidėjas nekuria kvailų pavadinimų savo triukams, galima varžytis įvairiuose čempionatuose, vykstančiuose visame pasaulyje, pavyzdžiui, Italijoje, Japonijoje ar Kanadoje. Šiose egzotiškose vietose žaidėjas gali dalyvauti 16 skirtingų įvykių ir gali pasirinkti 15 skirtingų veikėjų. Be šių renginių yra ir 75 iššūkiai. Kiekvienąkart dalyvaujant renginyje žaidėją lydi pasirinktas partneris. Pavyzdžiui, dalyvaujant „boardercross“ varžybose, žaidėjas gali pasirinkti snieglentininką, galintį laikinai apakinti priešininkus. Kiti snieglentininkai gali suteikti žaidėjui papildomų galimybių, pavyzdžiui, aukštesnių šuolių, geresnių triukų ar greitumo. Kiekvienas žaidėjas turi savo statistiką.

Valdymas panašus į pernai metais išleisto žaidimo „Shaun White Snowboarding: Road“, kuriame galima naudoti balanso lentą. Žinoma, tai nėra tas pats kas reali sniegelntė, tačiau tai palengvina pasvirimą į priekį ir atgal leidžiantis nuo kalno. Sulenkiant kelius ir stumiant žemyn lentą – valdomas žaidėjas gali nušokti nuo rampos ir atlikti įspūdingus triukus.

Naujojo žaidimo „World Stage“ grafika atrodo puikiai, ypač greitai leidžiantis nuo kalno. Žaidimo dėmesys, skiriamas žaidėjui, leidžia nuspėti, jog veikėjai yra pasaulinės klasės snieglentininkai. Taigi, žaidėjas gali jaustis kaip žvaigždė. Atrodo, kad naujasis žaidimas „Shaun White Snowboarding: World Stage“ bus puikus šios žaidimų serijos tęsinys. Žaidimas bus išleistas jau lapkričio 8 dieną.

Leave Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *