Žaidimas „Valhalla Knights: Eldar Saga“

„Valhalla Knights“ – tai veiksmo žaidimas, skirtas keliems žaidėjams. Anksčiau jis buvo skirtas konsolei „PlayStation Portable“, tačiau dabar jis pritaikytas ir konsolei „Nintendo Wii“. Šiame žaidime žaidėjas tyrinėja didžiulį pasaulį ir stengiasi suvienyti rases. Naujasis žaidimas buvo pristatytas „Xseed“ spaudos konferencijoje, vykusioje San Franciske. Žaidimą sukūrė kompanijos „Marvelous Entertainment“ bei „K2“.

http://www.itzinios.lt/uploads/image349.png

Žaidimo istorija yra padalinta į du skyrius. Pirmoji dalis yra nuotykinė. Žaidėjas valdo jauną vyrą, kuris turi suvienyti Eldar žemės rases. Susivienijimas yra būtinas norint nugalėti neseniai pasirodžiusį monstrą. Pirmosios dalies pabaigoje jaunasis vyras veda. Antroje dalyje ši istorija vėl tęsiama. Pagrindinis dėmesys žaidime skiriamas kovoms. Žaidėjo komandą sudaro du nariai. Jei žaidėjas nenori rinktis samdinių iš atsitiktinių jam pateiktų žaidėjų, jis gali prisijungti prie interneto ir į savo komandą pasikviesti kokį nors draugą. Įdomu tai, jog šiame žaidime mūšiai vyksta realiu laiku, kai žaidėjas pereina iš vienos vietovės į kitą. Žaidime nėra jokių atsitiktinių susitikimų, visi priešai yra matomi, todėl žaidėjas gali eiti aplinkui ir tokiu būdu išvengti mūšio.

Žaidėjui tyrinėjant Eldar žemes, jis atkeliauja į įvairius miestus. Kiekviena vietovė turi bažnyčią bei barą, kuriame žaidėjas gali rasti vargingiausius samdinius, galinčius lydėti jį kelionėje. Norėdamas pereiti visą žaidimą, žaidėjas gali užtrukti apie 40 valandų. Žaidime yra 5 standartinės klasės: kovotojai, žyniai, kunigai, vagys bei dainiai. Taip pat yra ir papildomų darbų, todėl žaidėjas gali susikurti tokį veikėją, kuris atitiktų jo kovos stilių. Įranga keičiasi priklausomai nuo veikėjo išvaizdos. Šio žaidimo tikslas – vykdyti ieškojimus bei stengtis gauti retus daiktus.

Žaidimo „Valhalla Knights“ kontrolė yra tokia, kokios galite tikėtis iš RPG veiksmo žeidimo. „A“ ir „B“ mygtukai yra skirti atakoms. Kai žaidėjo sprogimo skaitiklis užsipildo, galima supurtyti valdymo prietaisą ir paleisti specialią galingą ataką. Kamera šiek tiek trūkčioja, tačiau žaidėjas gali iš naujo peržiūrėti vaizdą ir pasukti jį. Žaidėjas gali naudoti lanką ir strėles ir iš toli šauti į gyvūnus. Tačiau nėra jokio taikinio, pasirodančio taikymosi metu.

Atrodo, jog žaidimas „Valhalla Knights: Eldar Saga“ turėtų pritraukti daugiau šios serijos žaidimo gerbėjų. Šiame žaidime galima rasti atnaujintą grafiką, mūšius realiu laiku, išlaikytas ankstesnių žaidimų geriausias savybes bei daugybę tyrinėjimų. Jeigu jums patinka komandiniai žaidimai bei bendros pastangos nukauti demonus, žaidimas „Valhalla Knights: Eldar Saga“ – kaip tik jums. Šis žaidimas bus išleistas jau rugsėjo 8 dieną.

Leave Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *