Žaidimo „The Sims 3 World Adventures“ įrankis „Create-a-World“

Šiais metais buvo išleistas žaidimas „The Sims 3“, susilaukęs didelio gerbėjų džiaugsmo bei pripažinimo. Trečiasis žaidimas pratęsė tradiciją, leidžiančią žaidėjams valdyti mažus kompiuterinius žmogučius, gyvenančius savo gyvenimus: mylinčius, besijuokiančius, dirbančius ir net perkančius turtą virtualiame „SimCity“ miesto priemiestyje. Visose žaidimo „The Sims“ versijose buvo režimas „build mode“, leidžiantis žaidėjams susikurti savo namus bei aplinką. Naujasis žaidimo papildymas „World Adventures“, skirtas žaidimui „The Sims 3“, taip pat leis žaidėjams kurti nuotykių zonas ir įvairius įvykius, pavyzdžiui, atskleisti slaptus atsitikimus ir rasti lobius. Tačiau dar šiais metais kūrėjai ketina išleisti atskirą naują redagavimo įrankį „Create-a-World“. Tai leis žaidėjams ne tik susikurti namus, bet ir visą kaimynystę.

Įrankis „Create-a-World“ yra skirtas rimties žaidimo „The Sims“ entuziastams, galintiems skirti pakankamai laiko visos kaimynystės kūrimui. Šis įrankis yra toks pat, kokį žaidimo kūrėjų komanda naudoja žaidimo kūrime. Vadinasi, tai leis žaidėjams sukurti tokias pačias vietas, kokias jie randa ir pagrindiniame žaidime bei jo papildymuose.

Kaip ir kūrimo režime, žaidėjai galės keisti vietovę: jie galės sukurti kalnus arba lygumas, galės keisti reljefo tipus. Jeigu žaidėjas pakankamai ambicingas, jis galės naudotis ir vaizdo redagavimo priemonėmis, tokiomis kaip programa „Photoshop“. Jų pagalba galima sukurti „JPEG“ ar „PNG“ formato tekstūrą, kurią galima pritaikyti kuriamai kaimynystei. Baigus kurti, šias vietas galima įdiegti į žaidimą (žaidėjas gali susikurti tiek kaimynysčių, kiek tik telpa jo kompiuterio kietajame diske). Be to, sukurtą kaimynystę galima patalpinti „Exchange community“ svetainėje, iš kurios kaimynystę parsisiųsti galės kiti žaidimo gerbėjai. Kol kas dar neaišku, kokio vidutiniško dydžio bus sukurta kaimynystė.

Kūrėjai, suteikdami žaidimo gerbėjams galimybę sukurti kaimynystę nuo nulio, leis žaidėjams ištirti visiškai naujas sritis. Kompanijos „EA“ komanda tvirtina, kad šis įrankis veiks kiekvieno žaidėjo įdiegtame žaidime. Taigi, jei norite sukurti savo kaimynystę, jums reikia „The Sims 3 World Adventures“. Tačiau sukurtoje kaimynystėje galės žaisti tik tie žaidėjai, kurie turi įdiegę papildymą „World Adventures“. Kompanija „EA“ pažymi, kad „Create-a-World“ nepakeis žaidimo savybių, kurias turi tradiciniai „The Sims 3“ papildymai. Kompanija ketina tęsti savo darbą ir sukurti pilnas papildymo versijas, kurios ne tik leis kurti naują reljefą ir vietoves, bet taip pat pristatys ir naują žaidimo koncepciją.

„Create-a-World“ – tai atskira programa, užimanti maždaug 130MB. Ją galima nemokamai parsisiųsti iš oficialios žaidimo „The Sims 3“ svetainės. Tikimasi, kad šio įrankio beta versija bus pristatyta jau šį gruodį. Atsižvelgdama į žaidėjų atsiliepimus bei nuomonę, kompanija „EA“ tikisi įrankį pagerinti.

Leave Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *