Žaidimo „Uncharted 2“ beta versija

Žaidimo „Uncharted 2“ beta versijoje demonstruojama pakankamai daug turinio, skatinančio laukti galutinės žaidimo versijos. O ji jau turėtų pasirodyti šių metų trečiąjį ketvirtį. Šiame žaidime yra trys lygiai, du režimai, skirti daugeliui žaidėjų, aštuoni veikėjų tipai, dešimčiai žaidėjų skirtas internetinis režimas bei daugybė ginklų. Prireikia net kelių valandų, kol žaidėjas susipažįsta su visu žaidimu. Tai parodo, kaip rimtai kūrėjas „Naughty Dog“ žiūri į šį žaidimą.

http://www.itzinios.lt/uploads/Uncharted 2.png

Rungtyniavimo režimas, skirtas daugeliui žaidėjų, yra dviejų tipų: komandinis „deathmatch“ ir plėšikavimas (tarsi „capture the flag“, tačiau vietoj vėliavos reikia pagrobti grobį). Žaidėjas kiekvieną raundą pradeda turėdamas pistoletą, šautuvą ir vieną granatą, tačiau daugybė ginklų yra išmėtyti aplinkui, tarp kurių yra ir ypač galingų, pavyzdžiui, raketų laidyklė bei „Gatling“ patranka. Šie ginklai yra dideli ir sunkūs, todėl varžo žaidėjo judėjimą. Žaidime „Uncharted 2“ gausu įvairių daiktų, tokių kaip riaušių skydai ir dujų balionai. Žaidėjai gali juos mėtyti į priešus ir šaudant susprogdinti juos. Interneto veteranai neišvys nieko, ko jau nebūtų matę anksčiau, tačiau šis žaidimas išsiskiria sklandžiu veikėjų judėjimu. Herojai bėga, šokinėja ir vartosi. Vienintelis trūkumas – žaidėjas gali atsidaužti į kitus žaidėjus ir suklupti, bandydamas juos apeiti. Žaidime „Uncharted 2“ yra lygių sistema. Už nukautą priešą žaidėjas gauna po 500 dolerių. Jeigu žaidėjas tą patį lygį žaidžia dar kartą ir nužudo daugiau priešų, tai jo reitingas pakyla. Taip pat yra ir dviejų grupių priedai, žaidime vadinami „boosters“. Jie leidžia žaidėjui patobulinti įgūdžius. Pirmasis priedas leidžia patobulinti taiklumą, o antrasis – turėti daugiau amunicijos, daugiau kulkų arba vienu kartu paimti daugiau amunicijos. Internetinio žaidimo kūrimo sistema šiuo metu šiek tiek stringa, todėl kartais tenka palaukti, kol galima vėl pradėti žaisti. Kita vertus, kiekvienu metu internete būna apie tūkstantį žaidėjų. Dėl šios priežasties gamintojas „Naughty Dog“ žada papildymą klaidoms ištaisyti, kuris pasirodys jau po kelių dienų.

Rungtyniavimo režimas, skirtas daugeliui žaidėjų, yra linksmas. Tačiau itin pavyko kooperatinis režimas: šiame režime internete susijungia 3 žmonės ir eina per lygius, siekdami bendro tikslo. Daugumoje kooperatinių žaidimų reikia susidoroti su priešų, turinčių gerą dirbtinį intelektą, bangomis, tačiau yra ir keletas paprastų galvosūkių, kuriuose turi dalyvauti visi komandos nariai. Pavyzdžiui, vienas žaidėjas turi padėti kitam užlipti arba pastumti kopėčias. Priešo dirbtinis intelektas yra iš tiesų įspūdingas. Priešai stengiasi žaidėją išlaikyti vienoje pozicijoje, apsupti jį iš abiejų pusių. Jie gali ateiti ir iš už nugaros, vadinasi, žaidėjas turi nuolat keisti poziciją. Jeigu vienas iš komandos narių mirtinai sužeidžiamas, kitas žaidėjas turi jį išgelbėti. Kuo ilgiau užtrunka nusigauti iki jo, tuo daugiau laiko prireikia jį atgaivinti. Tai skatina dirbti komandoje ir būti kuo arčiau vienas kito.

Žaidime „Uncharted 2“ galima naudoti judesiams jautrų valdiklį: meniu žaidėjas šią funkciją gali įjungti arba išjungti. Šiame žaidime galima naudoti garsiakalbius „Dolby Pro Logic II“. Žaidėjas, priklausomai nuo nustatymų, gali pasirinkti mažą arba didelį centrinį garsiakalbį. Žaidimo „Uncharted 2“ beta versija paliko didelį įspūdį, ypač kooperatinis režimas.

Leave Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *