2020 m. pabaigoje Bitcoin pirmą kartą nukrito žemiau 20 000 USD

Kita mokėjimo bendrovė „Square“ nupirko „Bitcoin“ už 50 milijonų dolerių ir pakeitė pavadinimą į Black. Tesla nusipirko už 1,5 mlrd. Rizikos kapitalo įmonė „Andreessen Horowitz“ surinko 4,5 mlrd.

Jaudulys aukščiausią tašką pasiekė praėjusių metų balandį, kai kriptovaliuta „Coinbase“ buvo paskelbta 85 mlrd. Pramonės išvykų vakarėlis. Bitcoin pirmą kartą pasiekė 60 000 USD.

Praėjusią vasarą Salvadoras paskelbė, kad ji taps pirmąja šalimi, kuri priskirs bitkoiną kaip teisėtą atsiskaitymo priemonę JAV dolerio atžvilgiu. Šalies prezidentas atnaujino savo „Twitter“ profilį, įtraukdamas lazerines akis – kvietimą Bitcoin tikintiesiems. Bitkoinas buvo lygus Salvadoro 105 milijonų dolerių investicijoms Perpjaukite pusiau Kadangi kaina nukrito.

Jungtinių Valstijų senatoriai ir merai pradėjo kalbėti apie kriptovaliutą kaip pramonę Kampanijai jis išleido daug pinigų. Lapkritį išrinktas Niujorko meras Ericas Adamsas pareiškė, kad pirmuosius tris čekius nuneš į Bitcoin. Senatorė Cynthia Loomis, Vajomingo respublikonė ir Niujorko demokratė Kirsten Gillibrand pasiūlė teisės aktą, kuris sukurtų pramonės reguliavimo sistemą, kuri suteiktų biržos prekių ateities sandorių komisijai daugiau galių, kurių kriptovaliutos, matyt, laikėsi.

Per siautulį įžymybės įžiebė baimę, kad jos nepraleis, pokalbių laidose trenks savo NFT ir socialiniuose tinkluose prabils apie „blockchain“ projektus. Šiais metais „Super Bowl“. Teminiai Keturi kriptovaliutų įmonių skelbimai, įskaitant Mattą Damoną, perspėja žiūrovus, kad „laimė slypi drąsių smegenyse“.

Akcijų rinka smuko, infliacija išaugo ir tas apgaulingas optimizmas šį pavasarį išblėso. Atleidimai palietė technologijų sektorių. Investuotojai pradėjo prarasti pasitikėjimą savo kriptovaliutų investicijomis ir perkėlė pinigus į mažiau rizikingą turtą. Daugelis geriausių projektų žlugo pasitraukus. „Terraform Labs“ sukūrė „TerraUST“, dar žinomą kaip „Staplecoin“, ir „Celsius“, bandomąjį kriptovaliutų banką, žlugo, sunaikindami milijardus vertės ir stumdami platesnę rinką atgal.

READ  „Noriu būti vyras“, – sako Kinijos atstovas Zhengas Kinwenas, kai skrandžio spazmai baigia atvirą Prancūzijos aukcioną.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.