2022 m. Indianapolio 500 rezultatai: Marcusas Ericksonas kovoja vėlai, kad įveiktų Indi500, gautas dramatiškas įspėjimas

Marcusas Eriksenas grąžino „Kanasi Racing“ lustą į „Victory Lane“ Indianapolio 500 trasoje, sugriebė „McLaren Arrow SP“ lenktyninį automobilį ir persekiojo CGR, Tony Conano komandos draugą, iki Pato Overdo pabaigos.

Tai jau penktoji Chipo Kanazi komandos „indie 500“ pergalė, tačiau pirmą kartą nuo 2012 m., o komanda dominuoja gegužės pabaigoje. Komanda ir toliau pirmavo tempo lentelėje visą gegužę, o sekmadienis buvo labai svarbus.

Erikssonas, užsidėjęs šalmą, nupieštą savo velionio tautiečio Ronnie Petersono atminimui, pirmavo po paskutinės bitų sustojimų serijos. Prieš švedo Jimmy Johnsono avariją „IndyCar Red“ pasitraukė iš lenktynių ir įvedė aikštę į bokso taką, nes užšalo.

„Negaliu tuo patikėti“, – sakė Eriksonas. „Labai meldžiausi, kad nebūtų kitos geltonos spalvos.

Tai buvo dviejų ratų šaudymas, kai jie pasirodė, ir O’Wardas iš karto bandė mažiau, o vėliau daugiau, tačiau Eriksenas pasirodė per stiprus ir tai išlaikė.

„Vėl buvo sunku susikaupti, – sakė Ericksonas, – ir aš padariau viską, ką galėjau, kad jie neatsiliktų.

Vadovaudamasi aikštėje per Ericsson 4 posūkį, Sage’as Karamas gavo šiek tiek pagalbos, kai iš 2 posūkio išlipo nuo išvažiavimo sienų, jis dar kartą sušaldė žemę ir išleido jam kvapą, kai kirto fortą kaip antroji Švedija, laimėjusi po to. Indianapolio 500. Kenis Brokas.

Neoficialus Top 10

  1. Markusas Eriksonas
  2. O’Ward antis
  3. Tonis Konanas
  4. Feliksas Rozenkvistas
  5. Aleksandras Rosie
  6. Connoras Daly
  7. Helio Gastronovas
  8. Simonas Beganatas
  9. Aleksas Palo
  10. Santino Ferrucci

READ  Iki šiol per Atminimo dienos savaitgalį buvo atšaukta daugiau nei 3500 skrydžių

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.