2022 m. NBA finalas: „Warriors“ per 3 rungtynių apšilimą „Celtics“ TD sode pastebėjo dviem centimetrais daugiau

Getty Images

2022 m. NBA finalai tarp Golden State Warriors Ir Bostono „Celtics“. Trečiadienio vakaras persikėlė į Bostoną svarbioms 3 rungtynėms. „Celtic“ ekipa laimėjo vienerias rungtynes ​​ir serijoje pirmavo 2-1.

Tai leidžia žaidėjams kontroliuoti blaškymąsi tokiais svarbiais posezonio laikotarpiais ir leidžia susitelkti ties temos siekimu. Tačiau prieš trečiąsias rungtynes ​​buvo didžiulis blaškymas, kurio „Warriors“ negalėjo ignoruoti. Per apšilimą kai kurie kariai pastebėjo kažką šiek tiek nukrypusiame krepšelyje. Jie pareiškė prieštaravimus, o „TD Garden“ darbuotojai išnešė matavimo lazdelę, kad patvirtintų aukštį.

Žinoma, ratlankis buvo dviem coliais aukštesnis nei 10 pėdų aukštis, Pasak ESPN Kendra Andrews. Kai kurie iš jūsų gali pasakyti: „Du coliai, kas per didelis? Paklauskime to. Yra didžiulis skirtumas tarp šaudymo į 10 pėdų aukščio krepšį ir šaudymo į 10 pėdų 2 krepšį. Akivaizdu, kad tai buvo pakankamai reikšmingas pokytis, kad žaidėjai pastebėtų, ir, laimei, jie jį ištaisė prieš tai, kai jis buvo sugadintas.

„Warriors“ treneris Steve’as Kerras buvo paklaustas apie situaciją prieš rungtynes ​​ir juokavo, kad „gera pradėti rungtynes ​​vidurnaktį“, turėdamas omenyje pradžios laiką 9 val. ryto.

„Tai atsitinka kiekvieną kartą“, – sakė Kerr. „Žaidėjai turi labai aštrų žvilgsnį. Žaidėjai gali pasakyti.“

„Dub Nation“ jau pradėjo kurti sąmokslą ir verkti – Stephenas Curry, Clay Thompsonas ir kiti kariai teigia, kad pakėlė „Celtics“ pranašumą, norėdami mesti trumpalaikius šūvius, tačiau, kaip sakė Kerras, tokie dalykai karts nuo karto nutinka.

Geros žinios yra tai, kad įstaigos darbuotojai ištaisė situaciją prieš prasidedant žaidimui. Jei „Warriors“ būtų tai pastebėję pirmojo kėlinio viduryje ir pralaimėję žaidimą, neabejotinai būtų buvęs riksmas.

READ  Akcijų rinka šiandien: „Dow Falls“, „Salesforce“ padidėjimas, „Amazon“ augimas

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.