2022 m. NBA naujokų biržos loterijos rezultatai: „Magic“ bendroje įskaitoje užima 1 vietą, „Kings“ pakilo į 4 vietą „Thunderland“ 2-oje vietoje

Antradienį „Orlando Magic“ laimėjo ilgai lauktą NBA naujokų biržos loteriją, kuri dabar 2022 m. NBA naujokų biržoje užima pirmąją vietą, kuri įvyks birželio 23 d. Penketuką užbaigia Oklahoma Sičio „Thunder“, Hjustono „Rockets“, Sakramento „Kings“ ir Detroito „Pistons“.

Tai jau ketvirtas kartas loterijos eroje, kai „Magic“ bendroje įskaitoje greta Klivlando „Cavaliers“ laimėjo pirmąją vietą. Kai jie paskutinį kartą lygiavosi pirmą kartą, 2004 m. jie pasirinko Dwightą Howardą. Būtų didžiulė sėkmė, jei jie gautų tokį gerą žmogų kaip Howardas.

Aiškus skaičius šių metų juodraštyje. 1 Nėra pasirinkimo, o įvairūs kandidatai užima įvairias pareigas ir gebėjimus. „Gonzaga“ žaidėjas Chetas Holmgrenas, „Duke“ puolėjas Paolo Banchero, „Auburn“ puolėjas Jabari Smithas ir „Purdue“ gynėjas Jadenas Ivey yra keletas galimų variantų. Holmgren buvo pirmasis Kyle’o Boone’s pasirinkimas Naujausias netikras juodraštis Ir Ivey turi savo geriausiai įvertintą galimybę 75 populiariausių didelių lentų.

NBA naujokų biržos loterijos rezultatai

1. Mantra
2. Perkūnas
3. Raketos
4. Karaliai
5. Stūmokliai
6. Kreko kaušeliai
7. Trail Blazers
8. Pelicans (per Lockers)
9. Spurs
10. Raganos
11. Niksas
12. Perkūnas (per kirpimo mašinėles)
13. Širšės
14. Sargybiniai

Štai keletas svarbių nakties patarimų:

Magija gali sukurti kažką ypatingo

„Magic“ praėjusį sezoną pasiekė antrą prasčiausią rezultatą lygoje – antrą sezoną iš eilės nepateko į atkrintamąsias 22:60. Nors tai nėra puikus būdas praleisti septynis mėnesius, antradienio vakarą laimėti pirmąją vietą apskritai atsipirko.

„Sirgaliai, sistema – tai taip įdomu“, – sakė „Magic“ treneris Jamalas Mosley. „Yra daug ko laukti. Bus geriau.“

Treneris visada optimistiškai žiūri į savo komandos ateitį, tačiau magija iš tikrųjų gali sukurti kažką ypatingo. Praėjusį sezoną jie turėjo du loterijos šaukimus prieš Jolaną Sucksą ir Franzą Wagnerį, iš kurių pastarasis tikrai bus „All-Rookie“ komandoje.

READ  Europos Sąjunga sutiko iš dalies uždrausti Rusijos naftos importą

Pridėkite tokius, kaip Markelle Fultz, Wendell Carteris jaunesnysis, Jonathanas Isaacas (jei jis vėl žais krepšinį), Cole’as Anthony’is, Chuma Okeke ir RJ Hampton, ir šiais metais jie yra pirmoje vietoje. Pridėkite 1 mėgstamiausią vietą. Talentas. NBA garantijos nėra, bet magija po kelerių metų bus labai smagu.

Karaliai šoka į Nr.4

Antradienio vakaras nebuvo didelė staigmena, nes loterija dažniausiai susiformavo. Vis dėlto judėjimo buvo mažai. Pastebėtina, kad praėjusį sezoną septintą prasčiausią lygos rekordą turėjusi Sakramento „Kings“ bendroje įskaitoje pakilo į 4-ą vietą.

Tai geras sprendimas komandai, kuriai pastaraisiais metais nesisekė ir nepasisekė – juolab, kad šioje klasėje, atrodo, yra sutarimas geriausiųjų ketvertas: Sethas Homegrenas, Paulo Panchero, Jabri Smithas ir Jadenas Ivy.

„Kings“ į atkrintamąsias nepateko nuo 2006-ųjų, o tai yra ilgiausia sausra lygoje. Praėjusį sezoną jie davė aiškų postūmį tai pakeisti, iškeisdami Tyres Halliburton ir Patty Hild į Indianos „Pacers“ į Domontą Saponį. Praėjusį sezoną tai nepasiteisino, tačiau pridėjus dar vieną pirmųjų keturių žaidėjų pasirinkimą, jie ateityje galėtų pagaliau sugrįžti į atkrintamąsias.

Blazeriams nesiseka

Po aštuonių rungtynių iš eilės atkrintamosiose, Portlando „Trail Blazers“ pirmą kartą nuo 2012 m., kai iškovojo Damieną Lillardą, sugrįžo į loteriją. Antradienį jis dalyvavo kaip jų atstovas, bet negalėjo jiems atnešti sėkmės, nes jie užėmė 7 vietą.

Nors tai nebuvo didelis kritimas – praėjusį sezoną jie turėjo šeštą prasčiausią rekordą – jie nesulaukė tokio didelio šuolio, kokio tikėjosi, ir galiausiai turėjo pakeisti komandą.

Po to, kai Lillardui buvo atlikta pilvo operacija, jie ne tik priėmė sprendimą dėl bako, bet ir padarė išvadą, kad jų šerdis nebuvo pakankamai didelė. Tai CJ Mccollum, Norman Powell, Larry Nance Jr. Ir Robertas Covingtonas, ir Jusufas Nurkičius ketina tapti laisvuoju agentu. Tai bus įtempta vasara klubui, nes būtų labai padėję patekti į pirmąsias tris ar keturias loterijos vietas, bandant atstatyti aplink Lillardą.

READ  Dėl šaudymo Dalase salone pradėtas neapykantos nusikaltimo tyrimas

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.