2022 m. PGA čempionato lyderių lentelė: tiesioginė transliacija, golfo rezultatai šiandien 4 ture Southern Hills

Talsa, Oklahoma – 2022 m. PGA čempionatas baigiasi sekmadienį, kai daug golfo žaidėjų atsidūrė pirmaujančiųjų sąrašo viršūnėje ir jie nėra laimėję didelių pergalių – jau nekalbant apie PGA turo renginį – nenuleisiu didžiulio potencialo varžytis dėl „Skymaker Trophy“ . Mito Pereira finale pirmauja trimis taktais ir tapo pirmuoju čiliečiu, laimėjusiu pagrindinį čempionatą ir pirmuoju Atlanto lengvosios atletikos klubo čempionu nuo Keegano Bradley 2011 m.

Prie Pereiros paskutinėje poroje prisijungs Mattas Fitzpatrickas, kuris bandys užfiksuoti savo istoriją Southern Hills. Gavęs vieną pergalę, Fitzpatrickas tapo ne tik pirmuoju anglu, laimėjusiu pagrindinį čempionatą po Danny Willetto 2016 m. „Masters“, bet ir pirmuoju iš savo šalies, laimėjusiu PGA čempionatą daugiau nei 100 metų. Abu bus duke Talsoje, Oklahomoje, o grupei vadovaus buvę Wake Forest komandos draugai Willas Saladorisas ir Cameronas Youngas. Pirmą kartą nuo 2000 m. keturi geriausi lyderių sąraše, patekę į pagrindinio čempionato finalą, nelaimėjo PGA Tour.

Turint tiek daug nepatyrimo, sekmadienis bus įsimintina PGA čempionato pabaiga. „CBS Sports“ atnaujins istoriją pateikdama PGA čempionato balus ir svarbiausius dalykus toliau. Išsamiau peržiūrėkite gyvus rezultatus virš šios istorijos Vadovauti Ir Turas 4 triuko kartus.

Žiūrėkite PGA čempionatą nemokamai per CBS CBSSports.com / CBS sporto programa Ir per prijungtus įrenginius Paramount + Ir šis CBS sporto programa. (Norint žiūrėti CBS Simulcast, reikalingas „Paramount + Premium“ prisijungimas. Reikalingas TV teikėjo patvirtinimas.)

READ  Pirminių rinkimų tiesioginiai pranešimai: Kalifornijos ir Naujojo Džersio naujienos

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.