2022 m. „US Open“ lyderių lentelė: tiesioginė transliacija, šiandieniniai golfo rezultatai, „The Country Club“ 2 turo atnaujinimai

Kanadietis Adamas Hodwinas patenka į antrąjį 2022 m. „US Open“ etapą ir pirmauja. Hadwinas, vienas iš penkių pirmaujančiųjų šešetuko žaidėjų, jaunesniems nei 66 metų amžiaus turėjo patekti į diviziono atrankos etapą, kad patektų į 4-ą lyderių lentelę. Hatwin 4, 66, parodė daugiau smūgio nei bet kuris jo pasekėjas, iš kurių vienas laimėjo 2011 m. US Open. Čempionas Rory McIlroy.

Sėkmingai apgynęs RBC Canadian Open titulą, šiaurės airis beveik nepriekaištingai pakeliui į pirmąjį etapą be boogie per 17 duobučių. Vienu smūgiu už McIlroy Buvę USGA čempionai Dustinas Johnsonas, Justinas Rose’as ir Mattas Fitzpatrickas per vėjuotą popietės bangą pasirašė sutartis su jaunesniais nei 68 metų amžiaus vaikais iki 68 metų amžiaus.

Nors abiejuose Hatwin’uose yra daug garsių vardų, didžiausias jo rūpestis gali būti tiems, kuriems šiuo metu nėra 1 metų. Johnas Rahmas, Justinas Thomasas, Colinas Morikawa, Willas Saladorisas ir Maxas Homa savo ketvirtadienio pasirodymuose sugebėjo suvaidinti save neigiamai. Su dar 54 duobutėmis, šie žaidimo titanai patvirtina savo pretenzijas į šį čempionatą.

„CBS Sports“ atnaujins šią istoriją toliau pateiktais rezultatais ir akcentais. Išsamiau peržiūrėkite gyvus rezultatus virš šios istorijos Vadovauti, Apvalus 2 arbatos kartus Ir mūsų absoliutus „US Open TV“ aprėpties vadovas.

READ  Ryanas Kelly: FTB areštavo Mičigano respublikonų kandidatą į gubernatorius, apkaltintus dalyvavimu sausio 6-osios riaušėse.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.