Akcijos atsigauna nepaisant augimo ir infliacijos baimių

TSE sustabdžius prekybą Tokijuje, Japonijoje 2020 m. spalio 1 d. dėl sistemos problemų, Tokijo vertybinių popierių biržos (TSE) akcijų kotiruotėse bus rodomos tuščios kainos. REUTERS / Issei Kato / Failai

Prisiregistruokite dabar, kad gautumėte neribotą nemokamą prieigą prie Reuters.com

LONDONAS, gegužės 17 d. (Reuters). Pasaulio akcijos antradienį pakilo, tikintis sušvelninti Kinijos vykdomas technologijų ir Govt-19 represijas, tačiau susirūpinimas dėl kylančių kainų ir lėtėjančio pasaulinio augimo sukėlė įtemptą toną kitose rinkose.

Europos akcijos ir toliau teigiamai pradėjo kilti Azijoje – STOXX indeksas apima 600 pagrindinių Europos akcijų. (.STOXX) S&P 500 e-minis, turėdamas 1,7 % ir JAV akcijų ateities sandorius, rodo, kad Volstrytas paseks pavyzdžiu.

Platus Azijos ir Ramiojo vandenyno šalių akcijų MSCI indeksas už Japonijos ribų (.MIAPJ0000PUS) 2,5%, tačiau šiemet kol kas indeksas sumažėjo 16,8%.

Prisiregistruokite dabar, kad gautumėte neribotą nemokamą prieigą prie Reuters.com

„Azijoje buvo gera sesija, S&P 500 pirmaujant, tikėtina, kad JAV kils apie 1 proc…. bet rinkos išliks tvirtos dėl infliacijos ir palūkanų normų kėlimo“, – sakė vyriausiasis ekonomistas Philipas Shaw. „Investec“ įmonėje Londone.

„Antraštėse daugiausia dėmesio skiriama dideliam infliaciniam spaudimui, kuris kyla tiesiogiai dėl Ukrainos konflikto, arba tiekimo grandinės deficitą, tam tikru mastu atsirandantį dėl Kinijos užraktų“, – sakė jis.

Pastebėta įtampų obligacijų, valiutų ir žaliavų srityje, nes dviejose didžiausiose pasaulio ekonomikose vėl atsirado baimės dėl ekonomikos augimo po silpnų mažmeninės prekybos ir pramonės rodiklių bei nuviliančių JAV gamybos Kinijoje duomenų. Skaityti daugiau .

Bank of America City Criticism sudarytas kodas, kuris stebi, ar ekonominiai duomenys gaunami geresni, ar blogesni, nei tikisi ekonomistai, vėl yra neigiamas.

READ  Senatorius: Vadovybė neturėjo radijo per susišaudymą Wolde mokykloje
Neigiamos staigmenos

Pirmadienį paskelbtas Niujorko centrinio banko Empire State Manufacturing indeksas gegužę rodė staigų nuosmukį, o eksportas nuo epidemijos pradžios smarkiai sumažėjo. Skaityti daugiau

Etaloninis 10 metų iždo pajamingumas pakilo iki 2,9185%, kai pirmadienį buvo uždarytas 2,879%, o dvejų metų pajamingumas pakilo iki 2,6195%, tai atitinka prekybininkų lūkesčius dėl aukštesnių Fed palūkanų normų.

Investuotojai peržiūrės antradienį kalbėjusių centrinio banko politikos formuotojų skaičių, norėdami sužinoti papildomų palūkanų didinimo, siekiant kovoti su infliacija, laiką.

JAV Federalinio rezervų banko pirmininkas Jerome’as Powellas, Europos centrinio banko pirmininkė Christine Lagarde ir Anglijos banko valdytojo pavaduotojas Johnas Conliffas kalbės 18 val. GMT.

Ateities sandorių rinkos birželį ir liepą padidins 50 bazinių punktų iš eilės ir iki metų pabaigos pasieks 2,75%. Tačiau vis labiau tikimasi, kad kiti centriniai bankai pasivys.

Valiutos drebulys

Valiutų ir žaliavų rinkos buvo įtemptos, nes ekonominiams duomenims smuko investuotojų nauda.

Turkijos lira nukrito 2%, tai yra didžiausias nuosmukis nuo sausio, nerimaujant dėl ​​pasaulinio nuosmukio, kuro spaudimo valiutai.

JAV dolerio kursas, skaičiuojantis neigiamą kursą valiutų krepšelio atžvilgiu, nukrito 0,35% iki 103,8, o investuotojams lažinantis dėl JAV palūkanų normų didinimo, jis toliau kilo. Skaityti daugiau

Europos bendroji valiuta pakilo 0,4% iki 1,0475 USD, o per mėnesį sumažėjo 0,96%.

Nafta antradienį pasiekė aukščiausią lygį per septynias savaites, o tai lėmė sumažėjęs tiekimas dėl ES siekio įvesti Rusijos naftos importo draudimą, o investuotojai sutelkė dėmesį į didesnę paklausą sušvelninant Kinijos vyriausybės užraktus. Skaityti daugiau

„Brent“ žaliavos kaina pakilo iki 115,14 USD – aukščiausio lygio nuo kovo 28 d., o JAV „West Texas Intermediate“ (WTI) naftos kaina pakilo 63 centais iki 114,84 USD.

Dolerio nuosmukis palaikė grynojo aukso paklausą, o aukso kaina išliko stabili, nes JAV iždo pajamingumas buvo spaudžiamas atsigauti. Neatidėliotinas auksas pabrango 0,2% iki 1827,44 USD už unciją.

READ  Ar SEC gali atsispirti tokiems milijonieriams kaip Elonas Muskas? : NPR

Bitkoinas laikinai svyravo ties 30 295 USD po kelių dienų didelių nuostolių kriptovaliutų rinkose po kelių pagrindinių monetų kainų kritimo.

„China Boost“.

Viltys, kad Kinija galės sušvelninti du pagrindinius apribojimus, anksti antradienį sukėlė teigiamą nuotaiką akcijose.

Šanchajus pasiekė ilgai lauktą trijų dienų etapą be jokių naujų COVID-19 atvejų už izoliuotų zonų, todėl gali būti pradėtas griežtas miesto lokautas. Skaityti daugiau

Tuo tarpu Kinijos ministro pirmininko pavaduotojas Liu He antradienį kalbės per susitikimą su technologijų vadovais, siekdamas skatinti skaitmeninės ekonomikos augimą, naujienų agentūrai „Reuters“ sakė su šiuo klausimu susipažinę šaltiniai. Skaityti daugiau

Susitikime atidžiai stebima, ar nuo 2020 m. pabaigos Kinijos valdžios institucijos sušvelnins reguliavimo priemones prieš tai buvusiame aukšto lygio technologijų sektoriuje.

Žemyninės Kinijos indeksas CSI300 (.CSI 300) Honkongo Hong Seng indeksas pakilo 1,25 proc. (.HSI) Mieste listinguojamos technologijų įmonės pabrango 3,27 proc. (.HSTECH) Pekino represijos šiame sektoriuje išaugo beveik 6 proc., tikintis sušvelninti.

Prisiregistruokite dabar, kad gautumėte neribotą nemokamą prieigą prie Reuters.com

Papildomas Scott Murdoch pranešimas Honkonge; Montavo Lincoln Feast, Kirsten Donovan ir Barbara Lewis

Mūsų standartai: Thomson Reuters pasitikėjimo principai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.