Akcijų rinka pradeda kilti po savaitės nuostolio

JAV akcijos pakilo, todėl rinkos atsigauna po įšaldytos prekybos savaitės, kuri baigėsi pagrindinių JAV indeksų nuostoliais.

S&P 500 pirmadienį pakilo 1%, o Dow Jones Industrial Average – 0,6%. Į technologijas orientuotas Nasdaq konsolidacijos indeksas pakilo 1,6%. Trys kodai Penktadienis krito Po to, kai duomenys parodė, kad įdarbinimo augimas gegužę sulėtėjo, darbdaviai pridėjo dar vieną Stiprūs 390 000 darbo vietų.

Investuotojai daug dėmesio skiria ekonominiams duomenims, kad gautų užuominų apie Federalinį rezervą Būdas padidinti palūkanų normas. Nuogąstavimai, kad centrinis bankas gali agresyviai kelti palūkanų normas ir stumti ekonomiką į nuosmukį, šiemet sukėlė pasaulio rinkos nepastovumą.

Tačiau pastarosiomis savaitėmis prekyba buvo tyli, investuotojams ruošiantis būsimiems centrinio banko sprendimams ir svarbiems ekonominiams duomenims. „Dow Industries“ praėjusią savaitę smuko 0,9%, tai yra mažiausias savaitinis pokytis per mėnesį. S&P 500 praėjusią savaitę nukrito 1,2%, o Nasdaq – 1%.

Craigas Erlamas, „Onda“ vyresnysis rinkos analitikas Londone, sakė: „Panašu, kad esame tam tikrame laukimo ir žiūrėjimo režime. Daug kas buvo įkainota iš augimo nuosmukio. Vis dar matome dienos dinamiką, bet atrodo, kad ji stabilizuojasi.

Pagrindinis išbandymas rinkoms bus penktadienį JAV vartotojų kainų indeksas. „The Wall Street Journal“ apklaustų ekonomistų teigimu, tikimasi, kad gegužę kruopšti infliacija išaugs iki 8,2 proc. Tikimasi, kad, neįskaitant maisto ir energijos, kainų augimas, kuris praėjusį mėnesį buvo 6,2%, gegužę šiek tiek sulėtės ir sieks 5,9% metinį tempą.

Investuotojai ieško ženklų, kad infliacija pasiekė aukščiausią tašką, tačiau infliacijos ataskaitose mažai matyti, kad kainos mažėja.

„Buvo aiškus nusivylimas, kokia grubi infliacija buvo praėjusį mėnesį“, – sakė p. Erlamas pasakė.

Centrinio banko pareigūnai nurodė, kad kitą savaitę vyksiančiame politikos posėdyje planuoja padidinti palūkanų normas puse procentinio punkto, o liepą vėl didinti palūkanų normas.

Jungtinėse Valstijose vykstant daugybei samdomų darbuotojų, ekonomistai stebi galimo perversmo požymius. Anna Hirdenstein iš WSJ nagrinėja, kaip didelės infliacijos palūkanų normos, pardavimai rinkoje ir nuosmukio rizika kelia iššūkį Amerikos darbo jėgos augimui. Nuotrauka: Olivier Douliery / AFP

Akcijos

Spirit Airlines

Tada pakilo 5,1 proc.

„Jet Blue Airways“.

Pasaldino savo pasiūlymą Pirkite įmonę. „Jet Blue“ gegužę priešiškai įsigijo „Spirit“, kuri jau sutiko prisijungti.

Frontier Airlines.

„Spirit“ akcininkai ruošiasi balsuoti

Pasienio

Penktadienio nuorodos pasiūlymas. „JetBlue“ akcijos pabrango 1,6%, o „Frontier“ – 2,3%.

Tesla

Akcijos pabrango 3,9%, šiek tiek atsigavo nuo 9,2% kritimo penktadienį po generalinio direktoriaus

Elonas Muskas

Remdamasi susirūpinimu dėl pasaulio ekonomikos, elektromobilių gamintoja teigė, kad sumažins 10% savo samdomų darbuotojų. Pirmadienį ponas Kasturi Grasino sustoti Jo pirkimo sutartis

Twitter Inc.

Jos akcijos atpigo 5,5 proc.

Amazon.com

Akcijos pabrango 2,2% iki 125,02 USD. Pirmadienis yra pirmoji prekybos diena nuo tada, kai bendrovė suaktyvino akcijų segmentą „20-1“. Iki padalijimo „Amazon“ akcijos kainavo 2 447 USD už akciją.

Akcijos

Curiek daktaras Pipiras

5% didesnis, tuo pačiu metu

VICI savybės

S&P Dow Jones Indeksai šį mėnesį pakilo 5,1%, o ON Semiconductor – 5,7%, visoms trims bendrovėms paskelbus, kad prisijungs prie lyginamojo S&P 500 indekso.

„Brent“ rūšies naftos kaina buvo 0,2% brangesnė ir kainavo 119,93 USD už barelį, o tai kompensavo ankstesnį augimą. Kadangi Rusijos karas Ukrainoje destabilizavo pasaulines žaliavų rinkas, pasaulinės naftos kainos šiais metais pakilo apie 55%.

Obligacijų rinkoje 10 metų trukmės JAV iždo pajamingumas penktadienį pakilo iki 2,969% nuo 2,940% penktadienį, kai investuotojai pardavė vyriausybės obligacijas. Pajamų ir obligacijų kainos juda priešinga kryptimi. Obligacijų pajamingumas pastarosiomis savaitėmis augo, tačiau yra gerokai mažesnis už gegužės pradžioje nustatytą 3,124% tikslą.

Prekiautojai penktadienį dirbo Niujorko vertybinių popierių biržoje.


Nuotrauka:

Brendanas MCDERMID / REUTERS

Užsienyje Didžiosios Britanijos svaras JAV dolerio atžvilgiu pakilo 0,4% iki 1,2543 USD.

Borisas Johnsonas

A nustatytas į veidą Referendumas dėl jo vadovavimo Pirmadienį. Atskleidus, kad jis surengė vakarėlius Dauningo gatvėje per Govt-19 blokavimą, p. Johnsono apklausos įverčiai smarkiai sumažėjo.

JK FTSE 100 keturių dienų platininis jubiliejinis savaitgalis išaugo 1,3% nuo trečiadienio uždarymo, pažymint 70-ąsias karalienės Elžbietos II mirties metines.

Visos žemyninės Stoxx Europe 600 indeksas pakilo 1,1%. Investuotojai Europoje stebės ketvirtadienį vyksiantį Europos centrinio banko politikos posėdį, kuriame jis turėtų pristatyti planus didinti obligacijų pirkimą ir padidinti palūkanų normas. Tikimasi, kad ECB liepą pakels palūkanų normas pirmą kartą per 11 metų, siekdamas pažaboti augančią infliaciją.

Azijos rinkos pakilo, Kinijai toliau švelninant Covit-19 apribojimus didžiuosiuose miestuose. Kinijos Shanghai Composite indeksas pakilo 1,3%, o Honkongo Hong Seng indeksas pakilo 2,7%. Japonijos Nikkei 225 pabrango 0,6%.

Rašykite Chelsea Dulani adresu [email protected]

Autoriaus teisės © 2022 Dow Jones & Company, Inc. Visos teisės saugomos. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

READ  „Noriu būti vyras“, – sako Kinijos atstovas Zhengas Kinwenas, kai skrandžio spazmai baigia atvirą Prancūzijos aukcioną.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.