Avių gaisras: priverstinė evakuacija po Pietų Kalifornijos gaisro išplitimo 20 kartų

Avių gaisras, kuris sekmadienio rytą buvo 35 ha, po pietų išaugo iki 775 akrų. Pasak InciWeb. Tik 5% gaisrų užgesinami.

„Teisėsauga eina nuo durų iki durų su priverstine evakuacija į Desert Front Road ir Wild Horse Canyon“, – sakoma neseniai paskelbtame pranešime apie gaisrą.

„Wrightwood’ui taikomas įspėjimas apie evakuaciją. Kelias nuo 138 greitkelio iki Lone Pine (2 greitkelis) uždarytas“, – teigiama incidento apžvalgoje.

CNN kreipėsi į pareigūnus dėl informacijos, kiek gyventojų yra iškeldinti.

Gaisras kilo šeštadienio vakarą. Priežastis tiriama.

Pasak Angelų nacionalinės miškų tarnybos, miškas, esantis maždaug 23 mylių atstumu už Los Andželo srities, yra „viena sausiausių, labiausiai gaisrų pažeidžiamų vietovių Jungtinėse Valstijose“.

Yra Pietų Kalifornijos ugniagesių pareigūnai Jau buvo įspėta, kad artėja sudėtingas gaisrų sezonas.
JAV Angelų nacionalinio miško miškų tarnybos ugniagesių viršininkas Robertas Garcia praėjusią savaitę CNN sakė, kad vasaros mėnesiai buvo „beveik pradžia“. Nuo kovo ugniagesiai mobilizavosi į Arizoną ir Naująją Meksiką Juoda ugnis Tai buvo antras pagal dydį gaisras valstijoje istorijoje.

„Pietų Kalifornijoje paprastai būna gilus sezonas birželio pabaigoje, o vėliau rudenį“, – sakė vyriausiasis Garcia. „Tačiau dabar matome veiklą ištisus metus.“

Angelų nacionalinis miškas jau yra kontroliuojamas ugnies ir tikimasi, kad artimiausiais mėnesiais jis išsiplės aplink mišką, sakė jis.

READ  Japonija yra arti jenos intervencijos

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.