Azijos akcijos smuko, nes baimė dėl FED kilimo tempė „Wall Stick“ meškų rinką

HONGKONGAS, birželio 14 d. (Reuters) – Azijos akcijos antradienį smarkiai krito ir pasiekė aukščiausią lygį per du dešimtmečius, kai Volstryto meškų rinka pasiekė ribą, baiminantis, kad agresyvus JAV palūkanų normų kėlimas gali stumti didžiausią pasaulio ekonomiką. Recesijoje.

Platus Azijos ir Ramiojo vandenyno šalių akcijų MSCI indeksas už Japonijos ribų (.MIAPJ0000PUS) Nepastovioje prekyboje jis krito 0,45%, atgaudamas dalį ankstesnių nuostolių.

Australijos etalonas S&P / ASX200 (.AXJO) Japonijos „Nikkei“ akcijų indeksas nukrito 3,55%. (.N225) 1,32 %, mažiau nei 2 % ankstesnėje sesijoje.

Prisiregistruokite dabar, kad gautumėte neribotą nemokamą prieigą prie Reuters.com

Dėl neigiamo tono Azijoje „Goldman Sachs“ prognozavo 75 bazinių punktų palūkanų normos padidinimą kitame Federalinio rezervų banko politikos posėdyje trečiadienį, po tamsios JAV sesijos pirmadienį. Skaityti daugiau

Tačiau investuotojams tolstant nuo Europos prekybos tamsos, Pan-Region Euro 50 ateities sandoriai pabrango 0,83%, Vokietijos DAX ateities sandoriai 0,9% ir FTSE ateities sandoriai 0,62%. JAV akcijų ateities sandoriai taip pat priaugo 1,17%.

„Nors rizika akivaizdi dėl didelio taupymo politikos, visiškas nuosmukis mažai tikėtinas, nes nedarbo lygis išaugs dviem ar daugiau procentinių punktų“, – sakė Kanberoje įsikūrusios rinkos generalinis direktorius Stephenas Coucolas. Ekonomika.

„Priešingai, neabejotina, kad augimas sulėtės – toks yra politikos taupymo tikslas – ir infliacinis spaudimas ims mažėti vėliau šiais metais.

Honkonge Hong Cheng kodas (.HSI) Ankstesni nuostoliai siekė 0,26% po prekybos neigiamoje vietovėje visą dieną. CSI300 kodas Kinijai (.CSI 300) Dalį prarastos žemės pavertė 0,23 proc.

Agresyvaus JAV palūkanų normų kėlimo lūkesčiai išaugo iki 8,6% didesni nei tikėtasi po metų iki gegužės mėnesio infliacijos.

„JAV rinka yra didžiausia pasaulyje, todėl likęs pasaulis darys tą patį, kai bus šalta“, – sakė Clara Seong, JPMorgan Asset Management pasaulinės rinkos strategė.

READ  Per istorinį potvynį Montanos gubernatorius Gregas Jeanfordas išvyko iš valstybės

„Azijoje bus trumpalaikių svyravimų, tačiau vidutiniu ir ilguoju laikotarpiu Azijoje buvusioje Japonijoje pajamų lūkesčiai jau buvo sumažinti, todėl čia yra gana šviesios perspektyvos nei likusioje pasaulio dalyje.

Xiongas teigė, kad Kinijos defliacija ir ASEAN šalių ekonomikos atsidarymas nuo COVID-19 užraktų gali apsaugoti regioną nuo finansų rinkos žlugimo.

Per naktį Volstryte S&P 500 indeksą sukrėtė baimė dėl JAV nuosmukio (.SPX) Nasdaq junginys sumažėjo 3,88%. (.IXIC) Pralaimėjo 4,68 proc. Dow Jones Industrial Average (.DJI) Sumažėjo 2,8 proc.

Pagal dažniausiai naudojamą apibrėžimą, S&P 500 yra šiek tiek daugiau nei 20% nuo paskutinio rekordo, o tai stabilizuoja meškų rinką.

Etaloninis 10 metų iždo pajamingumas pasiekė aukščiausią lygį nuo 2011 m. pirmadienio, o pagrindinė pajamingumo kreivės dalis buvo pakeista pirmą kartą nuo balandžio mėn.

Etaloninių 10 metų trukmės iždo obligacijų pajamingumas, palyginti su JAV pirmadienį uždarytu sandoriu, pakilo 3,371% iki 3,3466%. Dvejų metų pajamingumas padidės, o prekybininkai tikisi, kad Fed fondų palūkanų normos bus didesnės ir sieks 3,3804%, palyginti su 3,281% JAV.

Valiutų rinkose dolerio indeksas, rodantis žaliavinį kursą didelių valiutų krepšelio atžvilgiu, buvo 104,98, o pirmadienį pasiekė aukščiausią dviejų dešimtmečių 105,29 ribą. Skaityti daugiau

Japonijos jenos atžvilgiu JAV valiutos kursas siekė 134,59, o tai yra šiek tiek žemiau pastarojo meto aukščiausio lygio 135,17.

Europos bendroji valiuta pakilo 0,2% iki 1,0432 USD ir per mėnesį sumažėjo 2,8%.

Antradienį bitkoinas nukrito apie 4,5% ir siekė 21 416 USD, o tai yra naujas žemumas per 18 mėnesių, pirmadienį pratęsdamas savo nuosmukį 15%, o rinkos buvo šokiruotos, nes kriptovaliutų skolintojas „Celsius“ nustojo pasitraukti. Skaityti daugiau

Naftos rinkos pabrango 0,13% iki 121,08 USD už barelį Azijos sesijos pabaigoje, o antradienį dauguma sandorių sumažėjo. „Brent“ rūšies naftos kaina buvo 122,42 USD už barelį.

READ  „Dow Jones“ ateities sandorių kritimas ir kritimo tikslas – išpardavimas; Yra 90% tikimybė tai padaryti rinkos mitinge

Neatidėliotinos kainos pakilo 0,42% iki 1826,65 USD už unciją, todėl aukso pradžia buvo silpna.

Prisiregistruokite dabar, kad gautumėte neribotą nemokamą prieigą prie Reuters.com

Scotto Murdocho pranešimas Honkonge; Papildomas Alun John pranešimas; Montavo Samas Holmesas

Mūsų standartai: Thomson Reuters pasitikėjimo principai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.