Bostono „Celtics“ žaidėjas Jasonas Tottamas 4 žaidimo kovose

Bostonas – Jasonas Totamas Bostono „Celtics“ turėjo paprastą sprendimą, kaip pirmadienio vakarą laimėti penktąsias NBA finalo rungtynes ​​– jis turėtų žaisti geriau.

„Turiu omenyje duoti [the Golden State Warriors] Credit sakė: „Penktadienio vakarą „TD Garden“ stadione „Tottenham“ 4 rungtynėse 107:97 pralaimėjus „Golden State“ komandai, „Tottenham“ sakė, kad jie buvo puiki komanda. Jie žaidžia gerai. Jie turi žaidimo planą, panašius dalykus.

„Bet tai priklauso nuo manęs. Turiu būti geras. Žinau, kad paveikiau žaidimą kitais būdais, bet turiu būti efektyvesnis, geriau mauti kamuolį, geriau finišuoti už krašto.

– Aš už tai atsakinga.

Toddas šioje serijoje nežaidė pagal nustatytą standartą. Per dvi Bostono pergales jis meta 34 proc., o per dvi Bostono pergales atliko 22 rezultatyvius perdavimus ir keturis kartus suklydo, tačiau per du pralaimėjimus jis turi 9 rezultatyvius perdavimus ir 10 kamuolių.

Toddas kartu su kitais „Celtics“ penktadienio vakarą padarė trumpą jungimą ketvirtajame kėlinyje ir per paskutines septynias minutes pataikė tik du metimus. Tai leido „Golden State“ baigti rungtynes ​​21:6 ir pavertė seriją savo naudai.

„Jautėme, kad galime laimėti rungtynes.

Tačiau viskas prasideda nuo to, kad Totemas laimėjo MVP apdovanojimą Rytų konferencijos finale ir yra „Celtics“ nuosavybės veidas. Jis rodomas kaip priešingas „Warriors“ žvaigždės numeris Stephenas Curry Tačiau per visą seriją anglis aikštėje buvo neprilygstama.

Jis pelnė 43 taškus, atkovojo 10 kamuolių ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus ir dominavo kiekvieną sekundę aikštėje, tai tikrai buvo 4 rungtynėse. Tuo tarpu „Tottenham“ vakaras buvo blogo Bostono sprendimų priėmimo ženklas didžiąją rungtynių dalį. Jis praleido penkis kartus ir buvo didelė komandos sustabarėjusio puolimo dalis.

READ  Princo Harry ir Megan dukters Lilliput nuotraukos, kurioms Didžiojoje Britanijoje sukanka 1 metai

Paklaustas, ar nedaro sau per daug spaudimo, jis atsakė, kad to nėra ir turėtų būti gerai.

„Manau, kad tai labai paprasta“, – sakė jis. „Noriu būti geras. Žinau, kad galiu būti geras, todėl nėra taip, kad aš, „Nano“ ar mano komanda lieptų man daryti tai, ko negaliu. Jie žino situaciją, aš žinau tiek, kiek galiu.

„Man atrodo, kad tai daryti dažniau nei ne, kad padėtų savo komandai geriausiu būdu. Tai nėra per didelis spaudimas. Tai tarsi mano darbas.

Paklaustas, ką iki šiol serijoje matė iš „Tottenham“, „Celtics“ treneris Ime Utoka atkreipė dėmesį, kad užuot bandęs finišuoti kontaktiniu būdu, medžiojo klaidas.

„Kartais jis ieško klaidų“, – sakė Utoga. „Jie yra komanda, kuri užstringa kai kuriose rungtynėse. Jis randa išeitis. Jis numuša du ar tris vyrukus.

„Tai yra ta tema, kuri vyksta. Jis ateina į krepšį, yra įvarčių rinkėjas ir žaidėjas. Jie puikiai dirba savo rotacijoje. Kartais jie medžioja klaidas, užuot eidami į finišą.

Žvelgiant į priekį, „Celtics“ turi pažvelgti į tai, kad puikias vietas šiose atkrintamosiose varžybose vėl ir vėl demonstravęs Tatumas yra tarsi 46 taškų pastangos Milvokyje 6-osiose Rytų konferencijos pusfinalio rungtynėse. Giannis Antetocounmo Ir dabartinis čempionas Bucksas.

Panašus pasirodymas 5-osiose rungtynėse San Franciske pirmadienio vakarą gali suteikti Bostonui galimybę užbaigti seriją 6-osiose rungtynėse Bostone kitą ketvirtadienį.

Tatumas tikisi, kad jis ir „Celtic“ žaidėjai gali pasveikti.

„Mes to nepadarėme tyčia“, – sakė Todas. „Užtikrinau, kad to nedarysim. Stengsimės kiek galėsime. Kai kuriuos dalykus reikia sutvarkyti. Aišku, apyvarta, judėjimas puolimo pabaigoje. Ar būtume šiandien laimėję ir pakilę į 3 vietą? 1? Tai būtų buvę geriausia situacija“.

READ  Sprogimas netrukus po vidurdienio nugriaudėjo Ukrainos sostinėje Kijeve

„Bet tai finalas. Konkurso menas, jie jautė, kad turi laimėti, tai nėra lengva, manau, kad tai savotiškas grožis, nėra lengvas, taip neturėtų būti.

„Mes abu žinome, kad mums tai patinka, ir turėtume tai priimti“.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.