„Celtics“ ginasi į pergalę bjauriose 5 rungtynėse prieš „Heat“.

MAJAMIS, FLORIDA – Gegužės 25 d.: Bostono „Celtics“ žaidėjas Jasonas Datumas 2022 m. gegužės 25 d. FTX arenoje Majamyje, Floridoje, ketvirtajame 2022 m. NBA atkrintamųjų Rytų konferencijos finalo ketvirtyje sureagavo prieš 0 vietą „Miami Heat“. Pastaba vartotojui: Atsisiųsdamas arba naudodamas šią nuotrauką Naudotojas aiškiai sutinka ir sutinka, kad sutinka su Getty Images licencijos sutarties sąlygomis. (Andy Lyonso / Getty Images nuotrauka)

Tai nėra gražu, tačiau Bostono „Celtics“ pirmą kartą pirmavo Rytų konferencijos finale, o Majamio „Heat“ susidūrė su pašalinimu po dar vieno mūšio, trukusio mažiau nei 48 valandas.

Pirmajame kėlinyje nė viena komanda nesugebėjo rasti vartų, tačiau „Celtic“ ekipa per šešias minutes iki pirmojo kėlinio pabaigos ir ketvirtojo pradžios išsiveržė 24:2. Lavina pavertė pirmąjį serijos žaidimą pirmyn ir atgal į penktąją pergalę iš eilės. Aukšta Bostono gynyba įveikė Majamį 32% metimų iš aikštės ir 93:80 pergale ir išlygino seriją 16% taiklumu iš 3 taškų.

„Celtics“ žvaigždės Jasonas Toddas ir Jaylanas Brownas pirmajame kėlinyje pataikė 10 metimų iš 16, bet ketvirtąjį kėlinį pradėjo visus penkis bandymus, įskaitant keturis tritaškius, padidindami pranašumą iki 83:60. Brownas turi 25 taškus.

„Žaidžiame krepšinį“, – po pergalės ESPN sakė Brownas. „Tai atkrintamosios. Vienos rungtynės – tu laimi. Kitos rungtynės [Jimmy Butler] Galime išeiti ir surinkti 40 taškų, todėl turime būti geresni kiekvieną žaidimą. Šis žaidimas skaičiuojamas tik vieną. Turime būti pasiruošę kitam.“

„Celtics“, kuri franšizės istorijoje yra 40:4, penktadienį surengs šeštąsias rungtynes, o serijoje pirmauja 3:2. Bostono gerbėjai prisimins 2012-uosius, kai „Celtics“ pirmavo konferencijos finale 3:2 ir pralaimėjo „Heat“.

Abi komandos atmušė 40% nuo aikštės ir pirmajame kėlinyje buvo prastos nuo tritaškių linijos. Majamis pelnė 12 taškų iš 10 atmuštų Bostono taškų ir 16 taškų atkovojęs devynis kamuolius – pertraukoje pirmavo tik 42:37. Buvo negražu. Kalbant apie šviesiąją pusę, serijoje įvyko pirmieji dideli pokyčiai nuo žaidimo 2 atidarymo ketvirčio.

READ  Vienos savaitės palūkanų normų kėlimas nuo 2020 m. turi staigų nuosmukį

Traumos nepadėjo. Marcusas Smartas į areną žengė patempęs čiurną. Robertas Williamsas III pradėjo nuo chirurgiškai pakoreguoto kelio. Tatumas du kartus vėl pablogino savo snaiperio petį. Butleris maitina krūtimi patinęs dešinįjį kelį, o Kyle’as Lowry – dėl kairės šlaunies skausmo. Taileris Hero niekada nematė teismo su sužalotu juosmeniu.

Butleris, Lori ir Maxas Straussas rungtynių metu patyrė pakaušio traumą, kurios metu suklupo ant atsarginių žaidėjų suolo ir atliko 33 kamuolius 4 iš aikštės. Paskutinėse dvejose rungtynėse jie yra 60 prieš 8 (13 %).

„Mes nesiteisiname“, – po antrojo pralaimėjimo iš eilės sakė šilumos treneris Ericas Spolestra. „Nieko nenukreipėme. Nenurodėme to priežasčių. Šiandien pralaimėjome. Bostone patyrėme sunkų pralaimėjimą. Vis dar gyvi. Turime galimybę žaisti prieš didelę minią. [in a potential Game 7 on Sunday] Galimybė susikurti prisiminimą, kurį prisiminsite ilgai. Būtent apie tai dabar galvojame, turime karių, kurie prisiriš, pasitvirtins, padarys viską, ko reikia, kad pasiruoštų kitoms rungtynėms ir priimtų tas rungtynes. “

Trečiąjį kėlinį 8:0 pradėję „Celtics“ komanda rungtynes ​​baigė 10:0, padvigubino karštį ir ketvirtajame kėlinyje pirmavo 69:58. Majamis prametė 19 iš 23 bandymų įmušti ir 13 iš 14 14 taškų metimų. Karštis negalėjo sukurti nieko, išskyrus du sunkius Vincento kyšulio smūgius. Atsarginiai Vincentas, Duncanas Robinsonas ir Calebas Martinas pelnė 33 iš 80 Majamio taškų.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje Bostonas padidino savo pranašumą iki 23. Pam Adebayo atsakė Majamiui aštuoniais taškais iš eilės, o Vincentas tritaškis 16:6, sumažindamas atsilikimą iki 13 likus 4:18. Adebayo (18 tšk.) ir Vincentas (15 tšk.) prametė 14 vartų per 27 bėgimus. Jų komandos draugai įmetė 16 vartų per 67 bėgimus.

Brownas ir Totas negalėjo priartėti prie karščio, nes jiems dar liko keturi taškai, kad galėtų nieko daryti, išskyrus laiką.