„Celtics“ ir „Warriors“ įvartis, atsiėmimai: Stephenas Curry surinko 43 taškus ir išlygino „Golden State“ seriją 2:2.

Ketvirtosios NBA finalo rungtynės tarp Golden State Warriors ir Bostono Celtics iš esmės buvo sunkiasvorių kova, kuri truko 48 minutes, kai abi pusės pataikė didelius smūgius. Tačiau galiausiai Stephenas Curry ir „Warriors“ laimėjo seriją 2:2 107:97 ir žaidė pakankamai, kad išlaikytų savo čempiono siekius.

Curry buvo fantastiškas – pelnė 43 taškus ir atkovojo 10 kamuolių iš Golden State, tačiau jis toli gražu nebuvo vienintelis „Warriors“ žaidėjas, pasiekęs didelę pažangą, kai komandai jo taip reikėjo, nes Andrew Wigginsas sužaidė siaubingą žaidimą. Jam priklauso 17 taškų ir 16 atkovotų kamuolių. Clay’as Thompsonas ir Jordanas Poole’as pelnė po 32 taškus.

Kitame spektro gale Jasonas Tatumas ir Jaylanas Brownas vadovavo Bostono komandai, tačiau jų pastangų nepakako, kad „Celtics“ atitiktų didžiulę Carrie naktį.

„Warriors“ laimėjus pirmadienio vakaro penktosios rungtynės „Chase Center“ turėtų būti tokios pat intensyvios, kaip ir bet kurios kitos rungtynės, kurias matėme po sezono.

Štai trys pagrindiniai žaidimo punktai:

1. Curry turi ypatingą naktį

Stephas Curry buvo labai geras per pirmąsias trejas serijos rungtynes, o penktadienio vakarą jis buvo dar geresnis. Jis pelnė 43 taškus, atkovojo 10 kamuolių ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus, pelnė septynis tritaškius ir atmetė 14 metimų iš 26 kamuolius. Tai tikrai puikus pasirodymas iš vieno geriausių visų laikų žaidime.

Pradžioje nebuvo taip, kaip kai kuriuose 1 ar 3 žaidimo pratęsimuose, kai „Celtics“ turėjo pertraukų gynybos gale ir suteikė daugiau erdvės kariui. Jie streikavo, per visą aikštę vaikėsi karį ir atmušdavo daugumą jo metimų. Nesvarbu. Jis buvo geriausias visų laikų šaulys ir tai dar kartą įrodė 4 žaidime.

Negana to, „Warriors“ komandai prireikė kiekvieno iš 43 Carrie taškų. Jie buvo kelyje priešiškoje aplinkoje ir atsiliko 2:1. Niekam kitam tikrai niekas nepasirodė – likusi komanda atakavo 40 procentų – ir per visą naktį buvo keli taškai, kuriuose atrodė, kad „Celtics“ pajudėjo. Curry niekada to neleis.

READ  „Internet Explorer“ kapinės Pietų Korėjoje populiarėja

Clay Thompsonas, kuris visą važiavimą buvo kartu su Curry, pavadino tai geriausiu savo pasirodymu finale:

„Aš manau [it ranks] Tikriausiai skaičius. 1, „tarė Thompsonas.“ Aš turiu galvoje, tai buvo beveik žaidimas, kurį reikėjo laimėti, o ten eiti ir šaudyti taip pat efektyviai, kaip jis, ir atkovoti 10 kamuolių, jie atakavo jį gynyboje; Turiu galvoje, kad jo kondicionavimas yra antras šioje lygoje. Steff žaidė neįtikėtinai gerai.

2. Vėlyvas „Celtics“ žaidimas sudegina juos

„Celtics“ reguliarųjį sezoną baigė rezultatu 28:7 ir, keistu būdu, pastaruosius kelis mėnesius galėjo būti daug geresni. 20 iš tų pergalių buvo dviženkliai, iš kurių 15 buvo bent 20 taškų. Jie visiškai sunaikino komandas, o tai reiškė, kad jie neturėjo daug galimybių dirbti su vienu iš pagrindinių trūkumų: vėlyvu žaidimu.

Net atkrintamosiose tai šiek tiek ta pati istorija. Aštuonios iš 14 jų pergalių yra dviženkliai ir šis skaičius turėtų būti didesnis. Išskyrus pirmojo rato rungtynes ​​su Bruklino „Nets“, daugiau teigiamų vėlyvų akimirkų iš šios komandos nebuvo. Jie nesugebėjo vėlai išsiveržti į priekį 3-iose rungtynėse prieš Milvokio „Bucks“ ir visiškai žlugo 5-osiose serijos rungtynėse. Rytų konferencijos finale prieš „Heat“ jie negalėjo sugrįžti 3-iose rungtynėse, nesugebėjo išlaikyti vėlyvos persvaros 6-ose rungtynėse ir pražūtingai metė 7 rungtynes.

Dabar į vėlyvųjų rungtynių kovų sąrašą galima įtraukti 4 finalo žaidimą. Kėlinio viduryje Jaylanas Brownas trumpam užėmė žaidimą. Tada Marcusas Smartas pridėjo baudos metimą ir 91:86 „Celtics“ padarė 7:32. Jie turėjo langą, iš kurio galėjo išeiti, ir galėjo pasiekti 3:1. Vietoje to jie pelnė likusius šešis žaidimo taškus ir atidavė namų aikštės pranašumą.

„Buvau šiek tiek priblokštas“, – sakė „Celtics“ treneris Ime Utoka. „Kai mes paleidome kamuolį ir gavome keletą judesių, atrodėme gerai.

READ  Avių gaisras: priverstinė evakuacija po Pietų Kalifornijos gaisro išplitimo 20 kartų

„Greitai paėmėme kamuolį ir norėjome nusikalsti. Jei nieko neturėjome, tegul vis tiek paleidžia laikrodį. Daug kartų atrodė, kad stovime aplinkui nežinodami, į ką norime eiti. Tada tai privedė prie konfiskuotas turtas“.

Kai iki rungtynių liko penkios minutės ar mažiau per penkis taškus, tai apibrėžiama kaip sankabos laikas, o 4 žaidime „Warriors“ per tas minutes 15:0 įveikė „Celtics“. Tai didžiausias galutinio žaidimo skirtumas per pastaruosius 25 metus. , Pagal ESPN statistiką ir informaciją.

3. Wigginsas atsitrenkia į stiklą

Po svarbiausio vaidmens ginant Lucą Tansiką Vakarų konferencijos finale, Andrew Wigginsas serijoje kartais jautėsi kaip pamirštas žmogus. Nors pirmas trejas rungtynes ​​jis buvo neblogas, didelės įtakos nepadarė. Tai pasirodė 4 žaidime, nors ir ne taip, kaip galėtumėte tikėtis.

Prieš rungtynes ​​„Warriors“ treneris Steve’as Kerras įtraukė Otto Porterį jaunesnįjį į Kevono Looney pradinę sudėtį. Sumažėjimas turi savo privalumų, tačiau regeneracija paprastai nėra vienas iš jų, ir mes matėme, kaip „Warriors“ buvo sutraiškytas ant stiklo 3 žaidime. Penktadienį vėl buvo rizikuojama, bet vikingai neleido tam įvykti.

„Vixas buvo fantastiškas“, – sakė Kerr. „Norėdami kovoti su Bostonu, turite susidoroti su „Tottenham“ ir „Brown“. Jie yra galingi, talentingi žaidėjai. Didelio ūgio. Jie nuolat nusileidžia link tavęs, todėl turime neleisti Viksui nuošalyje. Maniau, kad jis. -Sveiki, ir plius -20 nakties. Taigi mums reikėjo kiekvieno dagčio indėlio.

Jis buvo mašina klasėje, atkovojęs daugiausiai 16 kamuolių gyvenime, padėdamas „Warriors“ laimėti būsimą mūšį 55:42. Nors didžiąją dalį savo darbo jis atliko prie gynybinio veidrodžio, ketvirtajame kėlinyje „Warriors“ sugalvojo keletą sankabos pėdų ir pelnė keletą didelių taškų. „Warriors“ turėjo 19 antrojo šanso taškų, palyginti su 12 taškų „Celtics“ laimėjo 10 taškų skirtumu.

Didžioji šio žaidimo aprėpties dalis bus skirta kariui. Tai nebuvo pati įdomiausia ar daugiausiai taškų pelniusi kelionė jo gyvenime, tačiau tai buvo jo svarbiausia. Jis per 43 minutes pelnė 17 taškų ir atkovojo 16 kamuolių, o „Warriors“ su juo tapo plius 20.

„Noriu laimėti“, – sakė Wigginsas. „Žinau, kad atsikėlimas yra didelė to dalis. Noriu laimėti. Kartais atrodo, kad žaidžiame mažai. Taigi eisiu ten ir bandysiu grįžti, padėti komandai.“