„Celtics“ prieš „Warriors“: Bostonas vis dar gali būti NBA čempionas, bet tai turėtų mums kai ką parodyti

Gali būti daugiau vilties Bostono „Celtics“.. Tačiau geriausia galimybė pretenduoti į kitą reklamjuostę tikrai yra praeityje.

Žinoma, taip, žinoma – jei ketvirtadienio vakaro šeštąsias rungtynes ​​bėgsite namų aikštėje, o paskui nuvažiuosite į San Franciską ir tada įrašysite W, techniškai Bostonas gali laimėti seriją. KariaiSekmadienio vakaro rungtynės namuose 7-osiose rungtynėse.

Tačiau jie atsidūrė ant eliminacijos slenksčio, nes atvyko čia, kad išduotų nesėkmę ir žvaigždžių gniaužiančią gynybą. Išjungti ir stumti praeitį, Kevinas Durantas, Giannis Antodocounbo ir Jimmy Butleris yra nuostabūs hitai. Steffo Curry elgesys – ir tikras, žiaurus, retas, stebinantis bandymo laimėti NBA titulą rezultatas – visiškai kitoks.

Vadinkite tai spaudimu. Pasakyk tą baimę. Vadinkite tai momentu, kuris skiria talentinguosius nuo nugalėtojų ir ekspertus nuo čempionų. Kad ir kas tai būtų, Curry & Co. Ji nugalėjo „Celtics“ per paskutines dvejas rungtynes.

Ypač 4 žaidime, kai „Warriors“ pergalę „Celtics“ padovanojo ant sidabro lėkštės. To negalėjo priimti Jasonas Todas, Jaylanas Brownas ir jų komanda.

Kaip ir ketvirtosiose rungtynėse, „Celtics“ ketvirtajame 5 kėlinyje po sunkių rungtynių žengė pirmyn ir atgal. Skirtingai nei 4 žaidime, Curry negalėjo jų įveikti vienas. Jie tai padarė gerai patys.

4 žaidime Bostonas serijoje pirmavo 3:1 ir visa tai buvo prasminga. Tada įvyko karis, o kitoje 17:3 „Warriors“ pusėje atsisėdome 2:2, kad užbaigtume tą žaidimą. Na. Serialas dar labiau. Priešintis GOAT reiškia, kad jūs turite susidoroti su tais dideliais pasirodymais; Svarbiausia, kaip susidoroti su audra. Tačiau pralaimėjimas penktose rungtynėse lėmė Carrie mirtį: 16 taškų, 0:9 naktis nuo tritaškių linijos ir jokio herojiškumo ketvirtajame kėlinyje.

Curry galėjo juos nugalėti prieš kelias dienas, bet „Celtics“ vėl buvo nervingi, baikštūs ir nepasitikintys savimi, kurie nugalėjo save. Jie kosėja ketvirtojo ketvirčio apyvartoje. Jie 27 procentus šaudė iš lauko ir 25 procentus supuvę iš už kreivės. Toddas ir Brownas kartu paliko aikštę 2 prieš 9. Jie sulūžo.

READ  Azijos akcijos smuko, nes baimė dėl FED kilimo tempė „Wall Stick“ meškų rinką

Kad laimėtų kitas dvejas rungtynes, jie turi padaryti daug daugiau, nei įveikti „Warriors“ ir jos visų laikų geriausią žvaigždę. „Celtics“ ketvirtajame kėlinyje turi įveikti vieną iš dviejų paskutinių NBA aukščiausios komandos kelionių.

Palyginti su tais, kurie praeityje varžėsi ir laimėjo NBA čempionatus, jų pralaimėjimai buvo prieš skirtingus „Warriors“ – mažiau.

Kevinas Durantas neturi kam gelbėti „Warriors“ nedarbo metu. Clay Thompson yra vidutiniškas ir elegantiškas, Tremond Green yra nepatogus ir taip svyruoja. Jordanas Poole’as jau seniai vėl tapo G lyga. Žinoma, Andrew Wigginsas buvo puikus, bet jei vieną vakarą negalite įveikti komandos NBA finale ir tapti geriausiu Wigginso žaidėju, turite didelių problemų.

Karis yra karis, taip, jam buvo neįprastas pirmadienio vakaras. Tačiau Curie į tai atsakys sumaniomis šlovingo nusikaltimo naktimis, istoriškai dominuodamas blogiausiose atkrintamosiose varžybose.

„Dabar tai mums gerai“, – po žaidimo sakė Greenas, anksčiau matęs šią istoriją. „Jis stojo nuo 3 iki 9 iki 9. Jis bus sujaudintas 6 žaidime. To mums reikia.“

Yra daug X ir Os, kuriuos galite perskaityti, ir yra daug skaičių, kurie gali papasakoti apie didelius šių dviejų komandų imčių dydžius ir statistinius faktus. Norėdami apmąstyti, ką jie padarė geriausiai per ilgą serijos laikotarpį, kurį jie turi laimėti, Bostonas gali žaisti žaidimus ir pan.

Tačiau, kaip man sakė dukart NBA čempionas Isaiah Thomas, visi šie dalykai išeina pro langą, kai spaudimas tampa per didelis. „Spaudimas yra tikras“, – sakė jis. „Kai kurie žaidėjai, kai kurie puikūs žaidėjai, gali susidoroti. Kai kurie negali.“

Tačiau tikrasis atsakymas į tai, kaip Bostonas laimi šį dalyką, yra paprastas ir dvejopas: neleisk kariui tavęs nugalėti, nemušk savęs.

READ  „Noriu būti vyras“, – sako Kinijos atstovas Zhengas Kinwenas, kai skrandžio spazmai baigia atvirą Prancūzijos aukcioną.

Pirmajame: sėkmės. Curry, kaip jau rašiau, baigs savo, kaip visų laikų 5 geriausių žaidėjų, karjerą, kuris dažnai yra neįvertinamas dėl visų laikų talentų ir po to gaus didžiulę sumą, kurią yra skolingas. Tačiau jis buvo geriausias serijos žaidėjas, jis parodė, kad tikrai laimės žaidimą, o 5 žaidime jo komandos draugai pradėjo siūlyti jo naudojamą pagalbą. Curry, kaip sakė Greenas, ketvirtadienio vakarą bus susijaudinęs ir bus pavojingas.

Tačiau antrasis taškas rodo, kodėl serija baigėsi: jokia komanda negali laimėti čempionato, o priartėjus prie jo greitai išblės. O „Celtics“ nėra žvaigždė, pasirengusi užfiksuoti akimirką, žaidžianti karštas bulves, sukanti kamuolį – baigiamomis akimirkomis su nervingumu, nerimu ir blogu žaidimu.

Tatumas buvo išleistas didžiąją serijos dalį. Brownas turėjo keletą nuobodžių antrųjų kėlinių. Marcusas Smartas neužpildė šios tuštumos. Prašyti Alo Harfordo ir Derricko White’o išgelbėti dieną galite tik vieną kartą ketvirtajame NBA finalo ketvirtyje – vieną kartą pajusite ne vieną kartą.

Ketvirtadienio vakarą „Celtics“ turi šansą, o vyriausiasis treneris Ime Udoka pabrėžė, kad šį sezoną prieš praėjusių metų čempionus jie bus tokioje puikioje pozicijoje, nusileisdami 3:2 ir gresia eliminacija. Milvokio „Bucks“..

Tačiau atkrintamosiose varžybose viskas vyksta dėl krepšinio koregavimo, o Bostonas turi padaryti vieną dalyką – mes dar turime pamatyti, ką jie padarė: kažkas tokio reto, kaip čempionatas, sugebėjimas užfiksuoti seriją intensyviame vilties ir baimės jausme. Pristato save.

Mes matėme pakankamai, kad žingsnis curry galėtų. Tuo tarpu Bostono „Celtics“ vis dar bando suprasti, kaip jį pritaikyti, kai tai svarbu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.