„Celtics Versus“. Heat Score, Takeaways: Bostonas vėl pakilo ir išlygino Majamio Rytų finalą 4 rungtynėse.

Rytų konferencijos finalas baigėsi lygiosiomis, kai Bostono „Celtics“ ketvirtose rungtynėse dominavo Majamio „Heat“ ir pirmadienio vakarą užsitikrino pergalę 102:82. Bostonas per kėlinį per Majamį pataikė į priekį 24 taškais ir niekada neatsigręžė, kaip ir iš ten. „Celtics“ gretose pelnė 31 tašką, atkovojo aštuonis kamuolius ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus Jasonas Tottamas, tačiau tai buvo tikrai komandinė pastanga, nes keturi iš penkių Bostono atmušimų pelnė dviženklį skaičių.

„Heat“ įvarčių krūvį nešė Victoras Oladibo, pelnęs 23 taškus. „Heat“ per naktį nesugebėjo nieko blogo padaryti, todėl dabar grįš į Majamį ir serijoje sužais dvejas rungtynes. Penktosios rungtynės vyks Majamyje trečiadienį, abiem pusėms bandant įgyti pranašumą mūšyje pirmyn ir atgal.

Štai trys Bostono pergalės prieš Majamį 4-ose rungtynėse momentai.

1. „Tottenham“ atmušimo naktis

3-ias rungtynes ​​Tatumas baigė per 40 minučių pelnęs vos 10 taškų. Tose rungtynėse „Heat“ jį gynė neįtikėtinai, nes jis atitraukė tik 21,4 proc. ir iš 3 taškų aikštės atakavo 1 prieš 7. Nors Jaylanas Brownas pelnė 40 taškų, jo rezultatyvus kardas buvo viena iš pagrindinių priežasčių, kodėl „Celtics“ pralaimėjo šias rungtynes. Taigi buvo aišku, kad „Tottenham“ bandys žengti į priekį 4-ųjų rungtynių pradžioje, kad išvengtų pakartotinio aktyvumo po ankstesnių rungtynių.

Pirmyn į pirmadienio vakarą, kai „Tottenham“ pranoko savo taškų sumą iš ankstesnių rungtynių, likus dviem minutėms iki pirmojo kėlinio. Jis ne tik atliko lengvus metimus – dėl ko jam sunkiai sekėsi trečiosiose rungtynėse – bet ir žiūrėjo į neįtikėtinai griežtą išvaizdą, nepaisant to, kad Majamio gynyba jį visiškai dengia. Kelis kartus jis nuvažiavo į kraštą ir pakankamai suspaudė savo kūną, kad išvengtų galimų kliūčių nuo delno ir stipriai finišuotų prie krašto. Jis vis dar stengėsi gauti daiktus iš didelių atstumų, bet jis vaišinosi tuo, ką jam suteikė karštis krašte ir viduryje. Tai buvo tobulas pasirodymas, kurio „Celtics“ prireikė „Tottenham“ po nusivylimo 3-iose rungtynėse, o jo agresyvus žaidimas nuo pradžios iki pabaigos, prieš vėl išvykstant į kelią, padėjo jo komandai dar labiau išvesti į seriją.

READ  4 įspūdžiai iš pirmojo Bideno prezidento kelionės į Aziją

2. Istoriškai bloga naktis karščiui

Majamis pradėjo 4 rungtynes, prametė 14 pirmųjų metimų iš eilės ir atsiliko 17 taškų. Pirmajame kėlinyje „Olidibo“ atmušė 3:22, kad užbaigtų sausrą, tačiau tada Bostonas jau buvo į priekį 14 taškų ir nuo to momento žaidimas tikrai buvo baigtas. Majamis per pirmąsias aštuonias žaidimo minutes pelnė vos vieną tašką Maži taškų atkrintamosiose komandose Per pastaruosius 25 lygos metus. Dar blogiau, Majamis per pirmąjį kėlinį iš viso pelnė 11 taškų, o tai yra mažiausia per visą savininko istoriją. „Heat“ naktinį metimą baigė vos 33,3 procento iš aikštės ir 38,9 procento iš 3 taškų aikštelės, todėl žaidimas baigėsi paskutinėmis trečiojo kėlinio minutėmis.

Taip, galima sakyti, kad ši diena biure sunki dėl karščio. Tos kovos su smūgiu padidino Tylerio Hero svarbą komandoje, nes jis dėl klubo traumos liko nuošalyje 4 rungtynėse. Herojaus sugebėjimas sukurti savo metimą, kartu sukuriant progas įmušti savo komandos draugams, yra labai svarbus Majamio sėkmei, o jo nebuvimas pirmadienio vakarą buvo kurtinantis. Oladipo pirmavo su 23 taškais ir padarė viską, ką galėjo, kad užpildytų šią tuštumą nuo atsarginių žaidėjų suolo, tačiau jei Pam Adebayo, Kyle’as Lori ir Butleris kartu surinktų 18 taškų, Majamis nebūtų laimėjęs tiek daug rungtynių. Tie 18 „Heat Starters“ taškų yra mažiausias komandos startinės sudėties taškų skaičius atkrintamosiose varžybose nuo 1970–1971 m. sezono. Tuo tarpu „Tottenham“ pelnė daugiau taškų (31) nei bet kuris iš penkių Majamio startų (18).

Nors „Heat“ atkakliai kovėsi 4 žaidime, Butleris, Lori, Vincento kyšulys, Maksas Straussas ir P.J. Verta paminėti, kad Tuckeris skunde dėl traumos pasirodė be Hero. Butleris nežaidė antroje 3 rungtynių pusėje, nes sirgo kelio uždegimu, todėl nebuvo aišku, kiek tai paveikė jo pasirodymą pirmadienio vakarą. Nors kiekviena komanda, likusi atkrintamosiose, susiduria su įvairiomis traumomis, pirmadienio vakarą buvo aišku, kad kai kurie Majamio žaidėjai jaučia šio negailestingo atkrintamųjų varžybų tvarkaraščio padarinius. Turime pamatyti, kaip „Heat“ reaguoja į savo svetainę 5 žaidime, nes jei jie pasirodys žaisdami taip, kaip žaisdavo 4 žaidime, jie vėl turėtų tikėtis to paties rezultato.

READ  Jaredas Bedneris sako, kad 2-ajame „žaibo“ žaidime Kolorado lavina buvo „arti“.

3. Ši serija vyksta pirmyn ir atgal

Šios serijos istorija yra ta, kuri komanda gali pabėgti ir ją išlaikyti. Pirmosiose rungtynėse Majamis trečiajame kėlinyje Bostoną pranoko 24 taškais ir padarė tokį skirtumą tose rungtynėse. Antrose rungtynėse „Celtics“ antrajame kėlinyje įveikė 25 taškų skirtumą ir pakišo koją į šią pergalę. Majamis į tai atsakė 39 taškais per pirmąjį kėlinį 3 rungtynėse, kurios baigėsi apylygiai.

Bostono 4 žaidimo smūgiu laimėjusi komanda tęsė temą, kaip įgyti didelę persvarą, o serijai grįžtant į Majamį į 5 žaidimą, turime pamatyti, ar ši tendencija tęsis. Nesitikiu, kad ši serija taip tęsis pagal tai, kiek stiprios abi komandos gali būti gynyboje. Taigi idėja, kad bet kuri komanda turėtų siekti šių didelių pranašumų, kurie padarė didžiulį skirtumą žaidime, tikrai nustebino. Panašu, kad nė viena komanda nesugebėjo išlaikyti nuoseklumo tarp rungtynių, todėl ši tendencija išliks ir likusią serijos dalį. Jei buvote „Heat“, nepaisant prasto pasirodymo 4 žaidime, turėtumėte gerai žinoti apie galimybes vėl pagerėti, atsižvelgiant į šios serijos sūrio pobūdį.