Dėl šaudymo Dalase salone pradėtas neapykantos nusikaltimo tyrimas

„Remiantis tuo, kas buvo išsiųsta į mūsų biurą, to daugiau nei pakanka neapykantos nusikaltimui pateisinti“, – antradienį sakė Dalaso apygardos kriminalinės apygardos prokuroras Johnas Crusotas.

Dalaso FTB lauko biuras, Teisingumo departamento pilietinių teisių skyrius ir JAV Teksaso šiaurinės apygardos prokuratūra pirmadienio vakarą paskelbė pareiškimą apie neapykantos nusikaltimų tyrimą.

„Mes glaudžiai bendraujame su Dalaso policija ir dirbame kartu, kad visapusiškai ištirtume incidentą. Kadangi tai tebevyksta tyrimas, šiuo metu negalime komentuoti daugiau“, – sakė agentūros.

Be to, pareigūnai suėmė įtariamąjį, susijusį su praėjusį trečiadienį „Hair World“ salone įvykusiu susišaudymu. „Twitter“ žinutėje pranešė Dalaso policija Antradienio rytas. Įtariamasis apklausiamas ir teisiamas, o detalesnės informacijos tikimasi antradienį, pranešė policija.
Šis areštas įvyksta viduryje a Nuolat didėjantis neapykantos nusikaltimų skaičius Aiškėja daugiau informacijos apie Azijos amerikiečius Mirtinas savaitgalio išpuolis Niujorko prekybos centre Pareigūnai teigia, kad tai naujausias Masinių susišaudymų, kurtų neapykantos, serija Jungtinėse Amerikos Valstijose.
Įtariamojo tapatybė iš karto nebuvo žinoma Susijęs su kitais dviem įvykiais Kuris apšaudė įmones kaimynystėje, žinomoje kaip pirmasis Korėjos anklavas Dalaso rajone.

„Hair World“ salone gegužės 11 d. pareigūnai pranešė, kad trys moterys patyrė gyvybei pavojingus sužalojimus, kai įtariamasis pribėgo ir pradėjo rėkti bei šaudyti. Liudininkas policijai pasakojo, kad įtariamasis vėl įlėkė į raudoną, senamadišką mikroautobusą ir nulėkė.

Dieną anksčiau Azijoje vykdant verslą buvo nušautas bordo spalvos furgonu ar automobiliu važiavęs įtariamasis; Trys tuo metu ten buvę žmonės nenukentėjo. Balandžio 2 d. automobilis, liudininkų apibūdintas kaip raudonas mikroautobusas, pravažiavo per Azijos valdomų įmonių prekybos centrą ir apšaudė tris įmones, tuomet sakė Dalaso policijos viršininkas Eduardo Garcia.

Dalaso policija mano, kad visi trys susišaudymai galėjo būti susiję su transporto priemonių aprašymais ir galėjo būti paskatinti neapykantos, penktadienį sakė Garcia, kai jo skyrius kreipėsi į FTB ir kitas Teksaso agentūras.

READ  Sraigtasparnio katastrofa Vakarų Virdžinijoje: 6 žmonės žuvo per sraigtasparnio avariją netoli 17-ojo kelio Logano grafystėje.

Anksčiau jis penktadienį sakė: „Teismo metu mes neturime jokių požymių, kad šis nusikaltimas sukėlė neapykantą“. „Šią popietę viskas pasikeitė.

Dalaso meras Ericas Johnsonas penktadienį pareiškė, kad neapykantos kurstomo šaudymo galimybė yra „kieta ir labai nerimą kelianti“.

„Norėčiau sužinoti, kaip Dalaso miestas ir Dalaso žmonės laikosi jų – mūsų miesto Azijos Amerikos bendruomenės, kuri pastaraisiais metais susiduria su vis didėjančiu siaubo kvapu“, – sakoma jo pranešime.

Dalaso policija trečiadienį įvykusio šaudymo įtariamąjį apibūdino kaip „juodą vyrą“, maždaug 5 pėdų–7–5 pėdų 10 ūgio, „plona figūra, garbanotais vidutinio ilgio plaukais ir besijungiančia barzda“.

„Siekdami apsaugoti savo bendruomenę, kai kuriose vietose naudosime kamerų priekabas, o kiekvienai patrulių stotims patariama padidinti matomumą mūsų Azijos bendruomenės vietose“, – sakė Garcia. „Svarbiausia, kad mes stebime kiekvieną Dalaso gyventoją ir saugome savo miestą. Čia nėra vietos neapykantai.“

Prie ataskaitos prisidėjo CNN atstovas Andy Rose ir Paradise Offsher.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.