Didžiausia pasaulyje gėlavandenė žuvis erškėtis sveria 660 svarų ir buvo sugauta Kambodžoje

Pavadinta Borami – khmerų kalba reiškia „pilnatis“ – dėl savo burbulo formos keturių metrų (13 pėdų) moteris buvo elektroniniu būdu užkoduota upėje, kad mokslininkai galėtų stebėti jos judesius ir elgesį. .

„Tai labai jaudinanti naujiena, nes tai didžiausia (gėlavandenė) žuvis pasaulyje“, – sakė upių biologas Jebas Hoganas, buvęs „National Geographic Channel“ laidos „Monster Fish“ vedėjas ir dabar Mekongo stebuklų dalis. išsaugojimo programa.

„Tai gera žinia, nes tai reiškia, kad toks Mekongo ilgis vis dar sveikas… kad šios didelės žuvys vis dar gyvena (čia) yra vilties ženklas“.

Borami praėjusią savaitę buvo įstrigę Ko Preho saloje, esančioje į šiaurę nuo Kambodžos upės. Rekordą jis paėmė iš 2005 m. Tailando šiaurėje sugauto 645 svarus (293 kilogramus) sveriančio milžiniško šamo.

Žvejas, erškėtis – nykstanti rūšis – susisiekė su Mekongo stebuklais, kurie padėjo sužymėti spindulį ir paleisti jį atgal į upę.

Tyrėjai ir pareigūnai ruošiasi į Mekongo upę paleisti milžinišką gėlavandenį stintą.

Mekonge, remiantis jos upių komisijos duomenimis, yra trečia pagal dydį žuvų populiacija pasaulyje – dėl pernelyg intensyvios žvejybos, taršos, sūraus vandens įsiskverbimo ir nuosėdų ištekliai mažėja.

„Mekong’s Miracles“ teigimu, nepaisant saugumo priemonių, įskaitant žvejybos apribojimus ir upių apsaugą, erškėčiai yra ypač pažeidžiami dėl šių pokyčių, nes masiškai miršta.

READ  2022 m. PGA čempionato lyderių lentelė: tiesioginė transliacija, golfo rezultatai šiandien 4 ture Southern Hills

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.