„Dow Jones“ ateities sandoriai: kodėl kyla akcijos, kai didėja Fed palūkanų norma; Ką daryti dabar

Dow Jones ateities sandoriai vidutiniškai pakilo per naktį su S&P 500 ateities sandoriais ir Nasdaq ateities sandoriais. Akcijų rinka trečiadienį svyravo po to, kai Federalinis rezervų bankas padidino palūkanų normas labiausiai nuo 1994 m., tačiau pakilo, kai FED prezidentas Jerome’as Powellas liepos pabaigoje per FED posėdį pranešė, kad politikos formuotojai gali šiek tiek padidinti palūkanų normas.
X.Iždo pajamingumas trečiadienį smarkiai smuko po to, kai antradienį pakilo iki didžiausių per kelerius metus.

Pasinaudokite energija (ENPH), Harmonijos biomokslai (HRMY), Automatika (A), Didžiausias grožis (Ulta) Ir Onsemi (Ann) Penkios akcijos, kurias reikia žiūrėti. Visi jie yra integruoti, todėl jų 50 dienų slenkamasis vidurkis yra didesnis arba artimas Santykinės stiprumo linijos Maksimalus arba šalia.

Ann yra sandėlyje IBD lyderių stebėjimo sąrašas. Yra AN stock ir Harmony Biosciences IBD 50. „AutoNation“ yra trečiadienis IBD dienos akcijos.

Tesla (DSLA) Nacionalinė greitkelių eismo saugumo administracija trečiadienį tvirtai atsigavo, nepaisant pranešimų, kad elektromobilių milžinas dominuoja avarijose, kuriose dalyvauja vairuotojo pagalbos sistemos.

Dow Jones ateities sandoriai šiandien

Dow Jones ateities sandorių rinka pakilo 0,4%. S&P 500 ateities sandoriai pabrango 0,4%, o Nasdaq 100 ateities sandoriai – 0,55%.

Žalios naftos kainos Jungtinėse Valstijose šiek tiek pakilo.

Trečiadienio vakarą Bitcoin kaina viršijo 22 000 USD po to, kai anksčiau šią savaitę pasiekė naują 18 mėnesių žemiausią lygį – 20 087,90 USD.

Atminkite, kad veiksmas vyksta per naktį Balandžių ateities sandoriai Kitur nereikia to išversti į kitą įprastą tikrą prekybą akcijų birža Sesija.

Ooty susitikimas

Politikos klasifikatoriai Balsavo už mokesčių didinimą 75 baziniai taškai pirmą kartą nuo 1994 m. dviejų dienų FED posėdžio pabaigoje iki 1,5–1,75 % intervalo.

Tai įvyko po to, kai gegužės 10 d. vartotojų kainų indeksas parodė, kad per 40 metų infliacija netikėtai išaugo iki 8,6%.

Powellas, centrinio banko pirmininkas, spaudos konferencijoje po politinio susitikimo sakė, kad centrinis bankas „greitai“ kelia palūkanų normas ir sprendžia dėl „priekinės apkrovos“ padidinimo. „Infliacija yra labai didelė“, – sakė jis, darbo rinkoms sugriežtėjus.

Tačiau Powellas sakė, kad FED galėtų padidinti palūkanų normas 50 arba 75 baziniais punktais per FED susitikimą liepos pabaigoje. Jis taip pat pabrėžė, kad politika bus „jautri ir lanksti“. Iki šių pastabų kito mėnesio susitikime rinkose buvo nustatyta 75 baziniai punktai. CME FedWatch įrankis. Rinkos vis dar mato 70% tikimybę, kad iki liepos pabaigos pasislinks trijų ketvirčių punkto.

READ  Ryanas Kelly: FTB areštavo Mičigano respublikonų kandidatą į gubernatorius, apkaltintus dalyvavimu sausio 6-osios riaušėse.

Visų centrinio banko vadovų nuomone, palūkanų normos iki metų pabaigos pakils bent iki 3%, o vidutinis reitingas yra 3,4%. Iki 2023 m. pabaigos jie mato 3,8 proc.

Remiantis vartojimo kainų indeksu vienam gyventojui, centrinis bankas šiais metais mano, kad infliacija sieks 5,2%. Kovo mėnesį jis buvo 4,3%, o pernai gruodį – 2,6%.

Politikos formuotojai tikisi, kad jų pageidaujamas infliacijos indeksas, pagrindinis PCE indeksas, ketvirtąjį ketvirtį sumažės iki 4,3% ir iki 2023 m. pabaigos sumažės iki 2,7%.

Federalinis rezervų bankas ir FED prezidentas Powellas trečiadienį siekė pasiekti subtilų balansą. Viena vertus, jie norėjo žengti didelį žingsnį prieš infliaciją ir susigrąžinti prarastą patikimumą. Kita vertus, Powellas ir jo kolegos politikos formuotojai nenorėjo sugriauti ekonomikos. Trečiadienį stebėtinai sumažėjo mažmeninės prekybos pardavimai, nes buvo keletas silpnų ekonominių ataskaitų.

Fed bent vieną popietę įveikė Volstritą. Kai pagrindiniai rodikliai sumažėjo po federalinės palūkanų normos kėlimo ir Powellas pradėjo kalbėti, dienos aukščiausios vertės pakilo, nes „lankstus“ FED lyderis atvėrė galimybę perkelti pusę taško. Akcijos užsidarė aukščiausiame lygyje, bet vis tiek tvirtai arba staigiai kilo.

Iždo pajamos smarkiai sumažėjo Powell 50 ar -75, ypač dvejų metų pajamingumo.


Prisijunkite prie IBD ekspertų, kai tyrinėjate atsargas, kuriose IBD veikia gyvai


Trečiadienis vertybinių popierių birža

Akcijų rinka susvyravo po pranešimo apie palūkanų kėlimą, tačiau Powello komentarai ir toliau atsigavo.

„Dow Jones Industrial Average“ trečiadienį pakilo 1 proc Prekyba vertybinių popierių biržoje. S&P 500 indeksas pakilo 1,5%. „Nasdaq“ pabrango 2,5%. Mažos kapitalizacijos „Russell 2000“ padidino 1,5 proc.

10 metų iždo pajamos sumažėjo 17 bazinių punktų iki 3,31%. Dvejų metų pajamingumas yra glaudžiai susijęs su centrinio banko palūkanų normų pokyčiais ir nukrenta 20 bazinių punktų iki 3,23%.

JAV nafta atpigo 3% iki 115,31 USD už barelį. Gamtinių dujų kainos nuosaikiai pakilo po to, kai antradienį sumažėjo 16 proc.

Viduryje Geriausi ETFInnovator IBD 50 ETF (FFTY) Uždaryta nepakitusi, o Innovator IBD Breakout Opportunities ETF (ValtisSumažėjo 0,2 proc. iShares išplėstinės technologijos-programinės įrangos pramonės ETF (PVM2,65 proc. WANEX Vectors Semiconductor EDF (SMH) Išplėstinė 1,8 %.

SPDR S&P Metals & Mining ETF (XME) 2,1 % ir Global X US Infrastructure Development ETF (Šaligatvis0,8 proc. US Global Jets ETF (JETS) 1,55 % didesnis. SPDR S&P Homebuilders ETF (XHB0,3% didesnis. Energy Selection SPDR ETF (XLE) Sumažėjo 2,2 % ir Finansų pasirinkimas SPDR ETF (XLF) Gauta 1,1 proc. Sveikatos priežiūros pasirinkto sektoriaus SPDR finansavimas (XLV) Perkelta daugiau nei 1 proc.

READ  Karalienės Elžbietos II sveikata: ką mes žinome

Atstovauja daugiau spekuliatyvių istorijų akcijų, ARK Innovation ETF (ARKK) 6,6 % didesnis ir ARK Genomics ETF (ARKG) Tesla pirmauja sąraše su 5,2 % Arc Investment ETF.


Penkios geriausios Kinijos akcijos, kurias dabar reikia žiūrėti


Akcijos, kurias reikia žiūrėti

Trečiadienį ENPH akcijos pakilo 5% iki 188,48, atsigavę po 50 ir 200 dienų mokesčių. Saulės energijos keitiklių gamintojas a Dvigubas pagrindas Didelės integracijos ribose birželio 2 d. „Enface“ akcijos pakilo kelias dienas, o vėliau krito. 193 įvestis nebegalioja. ENPH atsargos sukūrė rankenėlę Pirkimo taškas 217,33, šiek tiek daugiau nei birželio 8 d.

HRMY akcijos pakilo 0,3% iki 44,61, perkeldamos 50 dienų eilutę, bet sumažindamos dienos prieaugį. Harmonija yra biomokslai Failas pagrindinis 54.10 su įėjimu. Tačiau rankenai pastatyti vis tiek reikia dienos, o pirkimo taškas sumažėja iki 47,21.

„AutoNation“ akcijos trečiadienį sumažėjo 1,45% iki 113,40, uždarydamos šiek tiek žemiau savo 50 ir 200 dienų eilučių. AN akcijos yra ilgalaikėje konsolidacijoje, o pirkimo taškas yra 133,58. Tačiau investuotojai gali naudoti didesnį nei 126 pasipriešinimą kaip pradinį įrašą. Praėjusį penktadienį naudotų automobilių pardavėjas per dieną pasiekė 126,14, o gegužės pradžioje – 126,39, o tada nukrito iki žemiausio lygio.

„Ulta Beauty“ akcijos pakilo 3,3% iki 405,61 ir atgavo aukščiausią 50 dienų rekordą po to, kai šios savaitės pradžioje buvo surastas palaikymas 200 dienų intervale. ULTA akcijos praėjusią savaitę buvo nepakitusios, o supirkimo taškas siekė 426,93 puodelio su ranka, o vėliau vėl krito. Dabar leidžiamas naujas rankenos įrašas 429,58.

„Onsemi“ akcijos trečiadienį pakilo 2,45% iki 58,04, žengdamos nuo 50 ir 200 dienų linijų. Nuo gegužės pabaigos iki birželio pradžios ON akcijos pakilo nuo 50 dienų / 200 dienų iki 67,19 birželio 8 d., judant link 71,25 konsoliduoto pirkimo taško. Tačiau lustų gamintojas vėl nukrito. Tai sukūrė šiek tiek painią 67.29 įrašo rankenėlę. Įėjimas sutampa su šlaito viršūnėmis Tendencija.

Tesla akcijos

„Tesla“ akcijos trečiadienį pabrango 5,5% iki 699, tai yra mažiau nei 21 dienos mokestis. Gegužės 24 d. akcijos pasiekė 11 mėnesių žemiausią 620,57 punkto lygį.

Trečiadienį Nacionalinė greitkelių eismo saugumo administracija pranešė apie avarijas, susijusias su vairuotojo pagalbos sistemomis. „Tesla“ automobiliai, naudojantys autopilotą, nuo 2021 m. liepos 20 d. iki 2022 m. gegužės 21 d. iš viso pateko į 392 avarijas, iš kurių įvyko 273 avarijos. Viena iš pagrindinių priežasčių yra ta, kad keliuose yra daug Tesla EV naudojant autopilotą.

READ  Susišaudymas Wolde pradinėje mokykloje: Teksaso viešojo saugumo direktorius policijos reakciją vadina „bloga nesėkme“

„Tesla“ jau seniai tvirtino, kad automatizuotas pilotas padidina saugumą, tačiau nenaudoja „Apple“ ir „Apple“ palyginimų pagal kelio tipą, orą ir kt. NHTSA neseniai išplėtė savo autopiloto tyrimą, taip pat tyrinėdama „Tesla“ transporto priemonių „Phantom Braking“.

Atskirai, generalinis direktorius Elonas Muskas trečiadienį tviteryje paskelbė, kad pasisako už Floridos GOP gubernatorių Roną Desantisą kaip prezidentą 2024 m.

Ketvirtadienį Muskas surengs miesto rotušę Twitter (TWTR) Pirmą kartą kreiptasi į darbuotojus po to, kai balandžio pabaigoje pasiekė 54,20 USD už akciją už 44 mlrd. USD socialinę platformą. Muskas, kuris sukrėtė teisingas rūpestingumo teises, nuo tada skundėsi dėl netikrų paskyrų „Twitter“. Muskas gali norėti pasitraukti iš sandorio arba gerokai sumažinti kainą.

„Twitter“ akcijos trečiadienį pakilo 2,1% iki 37,99.


Tesla vs. BYD: Kurią EV įmonę geriausia pirkti?


Rinkos analizė

Akcijų rinka trečiadienį baigė kilti po to, kai centrinis bankas padidino palūkanų normas ir Powello komentarus.

Šiuo metu vyksta bandymai sustiprinti akcijų rinką. Trečiadienis buvo antroji Nasdaq mitingo diena po antradienį kilusių technologijų indeksų. Tačiau mitingo bandymas nėra žalia šviesa.

Po didelių nuostolių pastarosiomis dienomis pagrindiniai indeksai yra gerokai žemiau savo 10 dienų slankiojo vidurkio, todėl atidėkime nemažą pasipriešinimą.

Vis dėlto investuotojai netrukus turėtų tokio ieškoti Kitą dieną Norėdami patvirtinti naują įkėlimą. Stabilizuotos rinkos mitingai ne visada pasiteisina, tačiau 2022 m.


Rinkos laikas naudojant IBD ETF rinkodaros strategiją


Ką daryti dabar

Trečiadienio veiksmas buvo teigiamas, tačiau gera diena nebuvo prasmės, ypač meškų turguje.

Jei yra diena iš eilės, investuotojai gali įeiti į rinką ir pamažu padidinti riziką, kai sąlygos pradeda gerėti.

Tuo tarpu būkite budrūs ir pasiruošę. Sukurkite potencialių lyderių stebėjimo sąrašus.

„Enface“, „OnSemi“ ir kitos akcijos kovėsi absoliučiai, nepaisant stiprios santykinės jėgos. Nėra jokios garantijos, kad šie pavadinimai bus palyginti geri arba kad jie paskatins kitą tikrą žygį.

Pagal Didelė nuotrauka Kiekvieną dieną rinkos ir pirmaujančių akcijų bei sektorių kryptis turi būti nuosekli.

Stebėkite Edą Carsoną „Twitter“. @IBD_ECarson Dėl akcijų rinkos atnaujinimų ir kt.

Tau taip pat gali patikti:

Gali ateiti „labiausiai lauktas“ Federalinio rezervo nuosmukis istorijoje

Gaukite kitą didelį laimėjimą su Market Smith

Norite išvengti greito pelno ir didelių nuostolių? Išbandykite SwingTrader

Pirkite ir pamatykite geriausias augimo akcijas

IBD Digital: atidarykite IBD aukščiausios kokybės akcijų sąrašus, įrankius ir analizę šiandien

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.