Dow Jones ateities sandoriai: rinka laukia FED posėdžio rezultatai: didelis kainų kilimas ar per didelis?

„Dow Jones“ ateities sandoriai per naktį smarkiai pakilo kartu su S&P 500 ateities sandoriais ir „Nasdaq“ ateities sandoriais. Akcijų rinkos peržiūros sesija antradienį buvo nevienoda, nes iždo pajamingumas ir toliau smarkiai augo. Investuotojai daugiausia dėmesio skiria trečiadienį paskelbtam Federalinio rezervo banko posėdžiui, kad politikos formuotojai greičiausiai pritars dideliam arba labai dideliam FED palūkanų kėlimui.
X.Quanta paslaugos (PWR), Sveikatos teisingumas (Būstinė), Senjoras energija (SGD), Dolerio medis (DLTR) Ir Li Auto (LI) Akcijos, kurias reikia žiūrėti. Visi rodo jėgą Santykinės stiprumo linijosNepaisant pastangų išlaikyti akcijų kainas.

SGD atsargos juda IBD lyderių lentelė. PWR vaidmuo yra pirmaujančiųjų sąrašo stebėjimo sąraše IBD Big Cap20. Li Auto yra sandėlyje IBD 50. „Health Equity“ yra IBD dienos akcijų antradienį.

Straipsnyje įterptame vaizdo įraše aptariama rinkos veikla ir analizuojamos „Cheniere Energy“, „Li Auto“ ir „DLTR“ akcijos.

Šiuo metu, Tesla (DSLA) Susidūrė su nedideliu kilimu po to, kai gegužės 24 d. pasiekė žemiausią 620,54. „Tesla“ akcijos pabrango 2,4% iki 662,67, tačiau lapkričio mėnesio rekordas buvo 1 243,49. Tikimasi, kad Nacionalinė greitkelių eismo saugumo administracija per artimiausias kelias dienas paskelbs daugybę „Tesla“ autopiloto incidentų, įskaitant duomenis apie susidūrimus, susijusius su vairuotojo pagalbos sistemomis.

Ooty susitikimas

Dvi dienas truksiantis Fed posėdis baigiasi trečiadienį 14 val. ET paskelbtu pranešimu, po kurio įvyks Centrinio banko pirmininko Jerome’o Powello spaudos konferencija. Po penktadienio karštos VKI ataskaitos, kurioje infliacija pasiekė aukščiausią 40 metų 8,6 proc. lygį, spėlionės, kad centrinio banko politikos formuotojai trečiadienį padidins palūkanų normas 75 baziniais punktais, o ne tik 50 bazinių punktų.

Centrinis bankas nenorėjo stebėtis, sakė Powellas ir pridūrė, kad po gegužę vykusio FED posėdžio 75 baziniai punktai nebuvo numatyti. Centrinis bankas vis dar gali pakelti palūkanų normas 50 bazinių punktų, o tada Powellas pranešė, kad liepos ir rugsėjo mėn. tvarkaraščiuose bus 75 baziniai punktai.

Tačiau po to, kai centrinio banko pareigūnai, matyt, nutekėjo „Wall Street Journal“. Pirmadienį svarstomas didesnių tarifų padidinimas, Rinkos mato 75 taškų poslinkį Labiau tikėtina.

Dow Jones ateities sandoriai šiandien

„Dow Jones Futures“ pabrango pagrįstai, palyginti su 0,2%. S&P 500 ateities sandoriai pabrango 0,15%. Nasdaq 100 ateities sandoriai pakilo 0,35%.

READ  Rytų Kinijos avarijų tyrimas Tyčiniai veiksmai – šaltiniai

Bitkoino kaina buvo mažesnė nei 22 000 USD, o tai šiek tiek viršijo 18 mėnesių žemiausią 21 000 USD kainą pirmadienio vakarą.

Atminkite, kad veiksmas vyksta per naktį Balandžių ateities sandoriai Kitur nereikia to išversti į kitą įprastą tikrą prekybą akcijų birža Sesija.


Prisijunkite prie IBD ekspertų, tyrinėdami akcijas, kurios gali veikti akcijų rinkos ralyje IBD Live


Akcijų rinka antradienis

Prekyba vertybinių popierių biržoje per antradienio sesiją buvo nevienoda, o kiekybinė šviesa prieš trečiadienį paskelbtą centrinio banko posėdį.

„Dow Jones Industrial Average“ antradienį nukrito 0,5 proc Prekyba vertybinių popierių biržoje. S&P 500 indeksas sumažėjo 0,4%. Nasdaq junginys pakilo 0,2%. Mažos kapitalizacijos „Russell 2000“ atpigo 0,4%.

Po pastarųjų dienų didelių pokyčių 10 metų iždo dividendai padidėjo 12 bazinių punktų iki 3,48%. Dvejų metų pajamingumas pakilo 15 bazinių punktų iki 3,43%, o 30 metų iždo dividendai išaugo 6 baziniais punktais iki 3,43%, tačiau dabar 10 metų ir 2 metų pajamingumas yra mažesnis. Jei dvejų metų pajamingumas viršija 10 metų pajamingumą, kreivė bus pakeista iš dvejų metų į 30 metų. Didėjančios, vienodo pajamingumo kreivės, infliacija ir centrinio banko palūkanų normų kėlimas kartu su recesijos anomalijomis, atspindinčiomis sąstingio riziką, daro savo įtaką.

JAV žaliavos kaina atpigo 1,7 proc. iki 118,93 USD.

Gamtinių dujų kainos sumažėjo 16 proc. Laisvojo uosto SGD terminalas, kuris buvo uždarytas dėl birželio 8-ąją kilusio gaisro, nebedirbs 90 dienų ir iki metų pabaigos nedirbs pilnai. T.y. mažesnis gamtinių dujų eksportas.

Viduryje Geriausi ETFInnovator IBD 50 ETF (FFTY) 0,8 proc., o Innovator IBD Breakout Opportunities ETF (Valtis) Sumažėjo 0,6 proc. iShares išplėstinės technologijos-programinės įrangos pramonės ETF (PVM0,6% didesnis. WANEX Vectors Semiconductor EDF (SMH) pagerėjo 0,7 proc.

SPDR S&P Metals & Mining ETF (XME) krito 1,3 %, o Global X US Infrastructure Development ETF (ŠaligatvisSumažėjo 0,7 proc. US Global Jets ETF (JETSDavė 1 proc. SPDR S&P Homebuilders ETF (XHBSumažėjo 0,8 proc. Energy Selection SPDR ETF (XLE0,2% didesnis ir finansinis pasirinkimas SPDR ETF (XLFAtsitraukė 0,9 proc. Sveikatos priežiūros pasirinkto sektoriaus SPDR finansavimas (XLV) Davė beveik 1 proc.

READ  Bitcoin nukrenta žemiau pagrindinės 20 000 USD ribos

Atstovauja daugiau spekuliatyvių istorijų akcijų, ARK Innovation ETF (ARKK) 1,1 % didesnis ir ARK Genomics ETF (ARKG) Tesla pirmauja 1,3 % Arc Investment ETF sąraše.


Penkios geriausios Kinijos akcijos, kurias dabar reikia žiūrėti


Akcijos, kurias reikia žiūrėti

„Quanta Services“ akcijos antradienį nukrito 1,8% iki 123,55, kiek daugiau nei 50 dienų mokestis. PWR atsargos A Puodelis su rankenos pagrindu Su pirkimo tašku 138,56.

Sveikatos vertybinių popierių akcijos antradienį pakilo 5,9% iki 68,42, atsigaudamos nuo 50 dienų aukščiausio lygio, sumušdamos kai kuriuos trumpalaikius lygius ir nulauždamos tendencijos liniją. Geresnėje rinkoje antradienio veiksmai būtų suteikę ankstyvą įėjimą. Šiuo metu HQY akcijų paketas yra pratęstas nuo to įrašo. Jis baigiasi oficialiame 72,80 pirkimo taške Failas pagrindinis. Nuo gruodžio pradžios po ilgo nuosmukio sveikatos lygis išaugo beveik dvigubai, o pajamos mažėjo kelis ketvirčius.

SGD akcijos pabrango 2,2% iki 130,40, vis dar žemiau 50 dienų slankaus vidurkio. „Cheniere“ akcijos pirmadienį sumažins savo konsolidavimo lygį, nustatydami dvigubą pagrindą su 146,45 pirkimo tašku. Tikimasi, kad „Senior Energy“ su SGD eksporto terminalu turės naudos iš Freeport SGD terminalo bėdų, dėl kurių sumažės „Natcos“ kainos vidaus rinkoje ir padidės pasaulinės SGD kainos.

DLTR akcijos pakilo 0,65% iki 156,02, o per 50 dienų baigėsi pasipriešinimas. Dollar Tree atsargos turi pirkimo tašką su 166,45 puodelio rankena MarketSmith analizė. Gegužės pradžioje akcijos krito ir atšoko Tikslas (Skaitmenų) Uždarbis yra nepastebimas ir budrus, o po to seka stiprus dolerio uždarbis ir patarimai.

Li Auto akcijos pabrango beveik 11% iki 32,22 ir pasiekė aukščiausią lygį nuo sausio 3 d. Akcijos pakilo nuo 18,82 gegužės 9 d., o birželio 6 d. pakilo virš 200 dienų ribos. LI akcijos kyla į dešinę. Gili integracija, galimas 37,55 pirkimo taškas. Tačiau akcijos gali naudoti ilgesnę rankeną arba naudoti atskirą platformą gilesniam konsolidavimui, kuri leis joms užfiksuoti pagrindinius vidurkius, ypač 50 dienų liniją. „Li Auto“ kyla kartu su kitomis Kinijos elektromobilių akcijomis Neo (NIO), Xpeng (XPEV) Ir BYD (aš padarysiu), Vietos vyriausybės plečia EV subsidijas, nes vyriausybės vėjas mažėja. Automobilių gamintojai artimiausiomis savaitėmis ketina pristatyti naujus modelius, o vėliau šį mėnesį Li Auto išleis naują hibridinį visureigį. Išsamiau, pastarosiomis savaitėmis Kinijos akcijos, kotiruojamos JAV, įskaitant internetą, kaupiasi.

READ  Didžiausia gėlavandenė žuvis, kada nors sugauta Kambodžoje

Rinkos analizė

Dow Jones, S&P 500 ir Nasdaq visų laikų žemiausios vertės pirmadienį buvo žemesnės, tačiau uždarytos žemiau. „Russell 2000“ sumažino gegužės mėnesio nuosmukį ir pasiekė blogiausią lygį nuo 2020 m. lapkričio mėn. Mažos kapitalizacijos indeksas yra žemesnis už aukščiausią lygį iki Kovit.

Trečiadienio popietę vykusiame didžiausiame centrinio banko posėdyje antradienio žemas rinkos aktyvumas neturi prasmės.

Nors Federalinis rezervų bankas trečiadienį palūkanas pakėlė 50 bazinių punktų arba 75 baziniais punktais, makroekonominis klimatas rinkai nėra palankus ir dar kurį laiką nebus palankus. Nuosmukio rizika yra didelė, o infliacija artimiausioje ateityje išaugs.

Tačiau reakcija į naujienas yra tikrai svarbi. Tikėtina, kad akcijų rinka trečiadienį atsigaus nuo FED palūkanų normų kėlimo ir Powell nuomonės, tačiau tai nereiškia, kad pasikeis charakteris. Investuotojai turėtų pasidomėti Kitą dieną Siekiant užtikrinti bet kokias ralio pastangas. Vis dėlto patvirtintas bumas gali būti dar vienas trumpalaikis lokių rinkos ralis.

Šiuo metu Nasdaq Composite ir S&P 500 yra meškų rinkose, o Dow Jones yra smarkiai peržiūrimas.


Rinkos laikas su IBD ETF rinkos strategija


Ką daryti dabar

Meškų rinka neturi laiko būti drąsi. Investuotojus reikia nustumti į šalį. Vienintelė išimtis gali būti ilgalaikiai laimėtojai ar kai kurios pozicijos energetikos sektoriuje, tačiau ir čia investuotojai turėtų pagalvoti apie bent šiek tiek pelno.

Šiuo metu investuotojai turi dirbti su savo stebėjimo sąrašais ir peržiūrėti ankstesnius sandorius bei istorines meškų rinkas.

Pagal Didelė nuotrauka Kiekvieną dieną rinkos ir pirmaujančių akcijų bei sektorių kryptis turi būti nuosekli.

Stebėkite Edą Carsoną „Twitter“. @IBD_ECarson Dėl akcijų rinkos atnaujinimų ir kt.

Tau taip pat gali patikti:

Norite išvengti greito pelno ir didelių nuostolių? Išbandykite SwingTrader

Pirkite ir pamatykite geriausias augimo akcijas

IBD Digital: atidarykite IBD aukščiausios kokybės akcijų sąrašus, įrankius ir analizę šiandien

Tesla vs. BYD: Kurį EV milžiną geriausia pirkti?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.