„Dow Jones“ ateities sandorių kritimas ir kritimo tikslas – išpardavimas; Yra 90% tikimybė tai padaryti rinkos mitinge

„Dow Jones Futures“ nukrito per naktį su „S&P 500 Futures“ ir „Nasdaq Futures“ dėl prastų pajamų ir „Cisco Systems“ rekomendacijų. Trečiadienį didelio masto akcijų rinkos mitingas buvo smarkiai išparduotas Tikslas (Skaitmenų) Pajamos sukėlė didelį susirūpinimą mažmenininkais, susijusiais sektoriais ir plačiąja ekonomika, esant karštai infliacijai ir silpnai paklausai.
X.Trečiadienio staigus išpardavimas prasideda pagrindinių indeksų skaičių pradžioje Kitą dieną Švytintys šiurkštūs signalai, patvirtinantys naują akcijų rinkos ralį.

Po uždarymo, Cisco sistemos (CSCO) Ir Čilės chemijos ir kasybos asociacija (SQM), Arba SQM, pajamų ataskaita. „Cisco“ pajamos viršija praėjusių fiskalinių metų trečiąjį ketvirtį, tačiau pajamos nepavyko Švieso mažiau nei dabartinis Q4. CSCO akcijos per naktį atpigo 13%. Arista tinklai (Šonuose) Ir kitos susijusios akcijos smarkiai krito.

SQM pajamos išlieka nepakitusios po kelių valandų žaidimo kompostu ir ličiu. Trečiadienio įprastoje sesijoje SQM akcijos pakilo 0,4% iki 90,21. Pirkimo taškas.

Šiame straipsnyje pateiktame vaizdo įraše buvo analizuojami trečiadienio pardavimai rinkoje ir TGT akcijos, Northrop Krumman (NOC) Ir Broadcom (AVGO)

Blogos naujienos tiksliniams mažmenininkams

Tikslinės pajamos sumažėjo 41%, daug daugiau nei tikėtasi. Mažmenininkas kaltino siuntimo išlaidas ir perėjimą nuo vartotojų televizorių ir kitų pageidaujamų produktų. Tikslas mato ribinį spaudimą einamaisiais fiskaliniais metais. Tai atėjo po dienos Walmart (WMT) Nurodytos didesnės prekių, siuntimo ir darbo sąnaudos, praleistos EPS ir mažiau orientuotos. Tuo metu investuotojai galvodavo arba pasitikėjo „Walmart“ kaip įmonės bėdomis, tačiau „Target“ rezultatai parodė daug platesnę problemą.

Tikslinės akcijos sumažėjo 25% iki 161,61. „Walmart“ atpigo 6,8%, antradienį smukęs 11,4%. Abu yra labai žemi po 2020 m.

Jei „Walmart“ ir „Target“ susiduria su sunkumais dabartinėmis ekonominėmis sąlygomis, tai gali būti nenaudinga kitiems nuolaidų ir mažmenininkams bei plačiajai visuomenei.

Dolerio medis (DLTRAntradienį smuko 3,2 proc., jis sumažėjo 14,4 proc. DLTR akcijos buvo geros, tačiau antradienį nukrito žemiau savo 50 dienų žemiausio lygio ir sudužo 200 dienų eilėje. Costco didmeninė prekyba (Kaina) Jau prarado daugiau nei 12 proc. po to, kai apvažiavo protrūkį ir pastarosiomis savaitėmis nukrito žemiau pagrindinio slenkančio vidurkio. Tiek dolerio medis, tiek COST akcijų ataskaita kitą savaitę.

READ  Ramsas Aaronas pertvarko Donaldo kontraktą ir taps geriausiai apmokamu ne QB NFL istorijoje

Pirkite geriausią (BBY), kuris ketvirtadienio pradžioje nukrito 10,5 % iki žemiausio lygio per dvejus metus.

Sunkvežimių kompanijos, Tesla, Apple pasiekė akcijas

JP Hunt transporto paslaugos (JBHT) Parduota 9%, nukritus nuo 10 savaičių linijos. Silpnėjant vartotojų paklausai, krovinių gabenimo įmonės gali pastebėti mažesnę paklausą ir sunkiai neatsiliks nuo augančių dyzelinių degalų kainų.

„Apple“ akcijos nukrito 5,6% iki 140,82 nuo žemiausio lygio per šešis mėnesius, nes „Dow Jones Tech Titan“ įspėjo vartotojų pageidavimus. Per pastarąsias kelias savaites „iPhone“ sutarčių gamintojas „Foxconn“ ir Taivano puslaidininkis (DSM), Kuri gamina traškučius Apple (APL) Ir daugelis kitų, perspėjo, kad reikia silpnesnio išmaniojo telefono. AAPL akcijos kursuoja jau aštuntą savaitę iš eilės.

„Tesla“ akcijos nukrito 6,8% iki 709,81 punkto – žemiausio lygio nuo rugpjūčio mėnesio. Teoriškai silpnas vartotojų pasirinkimas gali turėti įtakos „Tesla“ aukščiausios klasės elektrinių transporto priemonių paklausai, bendra transporto priemonių gamyba yra labai maža, o pasiūla vis dar yra pagrindinis veiksnys. Tesla (DSLA) patiria spaudimą dėl Šanchajaus gamyklos paleidimo problemų ir kitų garsių plėtros pavadinimų, kuriuos vykdo generalinis direktorius Elonas Muskas. Twitter (TWTR) Įsigijimo istorija. „Twitter“ akcijos nukrito 3,8% iki 36,85, dviem mėnesiais žemyn ir žemiau Musko 54,20 USD įsigijimo kainos.

Be to, „Tesla“ paskelbtas S&P 500 ESG indeksas, dažnai kylantis įmonių kultūrinių problemų įkarštyje, išprovokavo piktus Musko tviterį.

Tuo tarpu JAV nacionalinė greitkelių eismo saugumo administracija tiria, ar automatizuotas pilotas galėjo būti įtrauktas į Tesla Model S avariją anksčiau šį mėnesį. NHTSA nagrinėja dešimtis avarijų, kuriose dalyvauja automatizuoti pilotai.


Tesla vs. BYD: Kurį klestintį elektromobilių milžiną geriausia pirkti?


Dow Jones ateities sandoriai šiandien

Dow Jones Futures krito 0,4%. Protinga vertė. S&P 500 ateities sandoriai krito 0,5%. Nasdaq 100 ateities sandoriai krito 0,7%. „Cisco“ akcijų „Dow Jones“, „S&P 500“ ir „Nasdaq“ akcijos. Daugelis tinklų ir techninės įrangos atsargų taip pat prarado pozicijas.

10 metų iždo pajamos padidėjo 2,9% nuo 1 bazinio punkto.

JAV žalios naftos kainos išaugo.

Atminkite, kad veiksmas vyksta per naktį Balandžių ateities sandoriai Kitur nereikia to išversti į kitą įprastą tikrą prekybą akcijų birža Sesija.

READ  QB Arch Manning, Nr. 1 Recruitment in Class 2023, Teksasas

Prisijunkite prie IBD ekspertų, tyrinėdami akcijas, kurios gali veikti akcijų rinkos ralyje IBD Live


Akcijų rinkos mitingas

Trečiadienį akcijų rinkos šuolis smarkiai sumažėjo.

„Dow Jones Industrial Average“ trečiadienį nukrito 3,6%. Prekyba vertybinių popierių biržoje. S&P 500 indeksas nukrito 4%. Nasdaq indeksas atpigo 4,7%. Mažos kapitalizacijos „Russell 2000“ davė 3,5 proc.

JAV naftos kaina nukrito 2,5% iki 109,59 USD už barelį dėl nedidelio augimo. Benzino ateities sandoriai sumažėjo daugiau nei 5%.

10 metų iždo pajamingumas sumažėjo 8 baziniais punktais iki 2,89%.

Viduryje Geriausi ETFInnovator IBD 50 ETF (FFTY) smuktelėjo 3,8 %, o Innovator IBD Breakout Opportunities ETF (Valtis) Pralaimėjo 3,9 proc. iShares išplėstinės technologijos-programinės įrangos pramonės ETF (PVMDavė 4 proc. WANEX Vectors Semiconductor EDF (SMHSumažėjo 4,8%.

SPDR S&P Metals & Mining ETF (XME) sumažėjo 4,15 %, o Global X US Infrastructure Development ETF (ŠaligatvisAtsitraukė 3,6 proc. US Global Jets ETF (JETS) Sumažėjo 3,4 proc. SPDR S&P Homebuilders ETF (XHB) Sumažėjo 5,5 proc. Energy Selection SPDR ETF (XLE) Ir finansinis patikrinimas SPDR ETF (XLFPralaimėjo 2,75 proc. Sveikatos priežiūros pasirinkto sektoriaus SPDR finansavimas (XLVsumažėjo 2,6 proc.

SPDR S&P Retail ETF, apimantis pagrindinius tikslus „Stock“ ir „Walmart“, nukrito 8,3% iki žemiausio lygio nuo 2020 m. gruodžio mėn.

Atstovauja daugiau spekuliatyvių istorijų akcijų, ARK Innovation ETF (ARKKSumažėjo 4,4% ir ARK Genomics ETF (ARKG) TSLA yra 4,7 % Ark Invest ETF akcijų paketas Nr. 1.


Penkios geriausios Kinijos akcijos, kurias dabar reikia žiūrėti


Rinkos ralio analizė

Įsigiję visiškai naują automobilį, nesitikėkite problemų, kai vairuojate daug transporto priemonių. Bet jei tai padarysite, galite valgyti citriną. Antradienį pagrindiniai indeksai a Kitą dienąNauja akcijų rinka patvirtina pakilimą.

Tačiau trečiadienį pagrindiniai indeksai krito, antradienį palikdami didelius prieaugius ir dar daugiau.

Didėjančios išlaidos pažeidžiamam vartotojui ir verslui yra atšiaurus derinys mažmenininkams ir pageidaujamų produktų gamintojams. Kadangi JAV ekonomikai tenka daugiau nei du trečdaliai vartotojų išlaidų, centriniam bankui siekiant sumažinti infliaciją didėja staigaus ekonomikos nuosmukio rizika. Agresyvus Fed palūkanų normos kėlimas gali sukelti stiprų skausmą. Tačiau alternatyva, leidžianti išlikti aukštai infliacijai, aiškiai veikia ir paklausą.

READ  Kolegija atidėjo posėdį iki trečiadienio, sausio 6 d

Neskaitant pardavimo priežasčių, techniniai veiksmai yra aiškūs. Ne kiekviena Kitą dieną Jobso, o trečiadienio veiksmas buvo grubus signalas.

Pagrindiniai indeksai užsidarė žemiau savo FTD žemumų. Eric Krul, „The Lifecycle Trade“ bendraautorius, sako, kad jo tyrimai rodo, kad kai pagrindiniai kodai tai daro, rinkos sąskrydis turi 90% tikimybę, kad galiausiai žlugs.

Prieštaravimai šiuo atveju gali būti dar didesni. Dow Jones ir S&P 500 trečiadienį sukūrė naujas 52 savaičių žemumas, o Nasdaq toli nuo to.

Tačiau rinkos mitingas galios tol, kol pagrindiniai indeksai nesumažins savo ralio pradžios, o tokiu atveju gegužės 12 d. Visų pirma „Dow Jones“ yra ant žlugimo slenksčio. Kitas S&P 500 lygis kartu su Nasdaq neabejotinai pastūmės lyginamąjį indeksą į meškų rinką.

Pažiūrėkite į pagrindinių kodų savaitės diagramą, sunku pamatyti mitingą. Dow, S&P 500 ir Nasdaq siekia pratęsti ilgalaikius savaitės nuostolius.


Rinkos laikas naudojant IBD ETF rinkodaros strategiją


Ką daryti dabar

Trečiadienio išpardavimas yra geras žingsnis lėtai žengti į naujai patvirtintos akcijų rinkos ralį. Tai ypač pasakytina apie dabartinį rinkos pakilimą, nes pagrindiniai indeksai ir kai kurios akcijos yra žemiau pagrindinio slankaus vidurkio.

Investuotojai, trečiadienį įsigiję FTD akcijų ar ETF, turėtų padidinti apimtį arba pasitraukti.

Toliau dirbkite su savo stebėjimo sąrašais. Sutelkite dėmesį į akcijas, kurių santykinis stiprumas yra didelis. Tačiau stipri RS linija nėra žalia šviesa pirkti akcijas, ypač silpnoje rinkoje.

DLTR akcijų pardavimas trečiadienį – o po kelių savaičių „Apple“ – rodo, kokios geros yra akcijos, kol jos yra. Taigi palaukite, kol gaus stiprų rinkos signalą, kad įsigytumėte akcijas ir būkite pasirengę išeiti.

Pagal Didelė nuotrauka Kiekvieną dieną rinkos ir pirmaujančių akcijų bei sektorių kryptis turi būti nuosekli.

Stebėkite Edą Carsoną „Twitter“. @IBD_ECarson Dėl akcijų rinkos atnaujinimų ir kt.

Tau taip pat gali patikti:

Kodėl šis IBD įrankis palengvina சீர்sk Aukščiausioms akcijoms

Gaukite kitą didelį laimėjimą su Market Smith

Norite išvengti greito pelno ir didelių nuostolių? Išbandykite SwingTrader

Pirkite ir pamatykite geriausias augimo akcijas

IBD Digital: atidarykite IBD aukščiausios kokybės akcijų sąrašus, įrankius ir analizę šiandien

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.