Dow smarkiai nuskendo, kai Volstrytas nerimavo dėl centrinio banko susidorojimo

The Balandėlis (INDU) 750 punktų arba 2,4%, o Nasdaq krito 3,7%.

Platesnis S&P 500 indeksas nukrito 3,2%. Šis indeksas dabar yra daugiau nei 20% didesnis nei visų laikų rekordas sausio mėn., o akcijos priklauso meškų rinkos teritorijoje.

Akcijos Po kurio laiko lokys nukrito į turgų Gegužės 20 d. vėlyvos dienos mitingas išgelbėjo rinką nuo užsidarymo žemiau šios ribos pirmą kartą nuo pirmųjų epidemijos dienų 2020 m. pavasarį.
Infliacija ir Nuosmukio baimė Gegužės pabaigoje šiek tiek atsipalaidavo, o atsargos atgavo dalį žemės. Tačiau penktadienio apgailėtina vartotojų kainų indekso ataskaita parodė, kad JAV infliacija buvo gerokai didesnė, nei praėjusį mėnesį tikėjosi ekonomistai, teigia Federalinis rezervų bankas. Infliacijos kontrolės pastangos Sunkiau.

Gegužę padidinęs palūkanų normas puse punkto (to centrinis bankas nesiėmė nuo 2000 m.), prezidentas Jerome’as Powellas pažadėjo tol, kol centrinis bankas įsitikins, kad infliacija kontroliuojama. Tuo metu centrinis bankas atnaujins stabilų ketvirčio palūkanų kėlimą, sakė jis.

Tačiau nuo gegužės karščiausios infliacijos ataskaitos Volstritas auga Raginkite imtis drastiškų veiksmų Iš centrinio banko, kad kaina būtų kontroliuojama. Jeffriesas pirmadienį prisijungė prie „Barclays“, kad Federalinis rezervų bankas padidins palūkanų normas trimis ketvirčiais, o tai yra centrinio banko žingsnis. Neimtas nuo 1994 m.

„Investuotojai beveik savaitę užgniaužę kvapą laukė JAV CBI gegužės mėnesio ataskaitos, o infliacija buvo didesnė nei tikėtasi“, – pirmadienio rytą klientams sakė CFRA vyriausiasis investicijų strategas Samas Stowellas.

Stowellas teigė, kad pirmadienį rinkas traukia didelių pakilimų rizika.

Investuotojai baiminasi dėl dviejų pasekmių, kurių nė viena nėra gera: aukštesnės palūkanų normos reiškia didesnes įmonių skolinimosi išlaidas, kurios gali suvalgyti jų pelną. Entuziastingesnis centrinio banko žingsnis gali netyčia įstumti JAV ekonomiką į nuosmukį, ypač jei įmonės pradės atleisti darbuotojus ir sugrius karšta būsto rinka.

READ  2022 m. „US Open“ lyderių lentelė: tiesioginė transliacija, šiandieniniai golfo rezultatai, „The Country Club“ 2 turo atnaujinimai

Nėra jokių požymių, kad darbo ir namų rinkoms gresia žlugimas, nors abi jos šiek tiek atvėso.

Interviu CNN laidas Fareed Zakaria SundayBuvęs centrinio banko pirmininkas Benas Bernanke sakė, kad JAV nuosmukis yra įmanomas. Tačiau Bernanke teigė besitikintis optimistiškai, kad Powellas ir centrinis bankas pasieks vadinamąjį švelnų nusileidimą, kuris atvėsins centrinio banko ekonomiką ir suvaldys infliaciją nesumažindamas infliacijos iki recesijos.

„Ekonomistai labai blogai prognozuoja nuosmukį, bet aš manau, kad centriniam bankui yra didelė tikimybė – nemaža tikimybė – kad nebus recesijos, kurią Powellas vadina „švelniu nusileidimu“ arba labai švelniu nuosmukiu, kad sumažintų infliaciją. “. Bernanke pasakė.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.