Europos akcijos vėl kyla, o tai padėjo Kinijos kainoms judėti protingai

LONDONAS, gegužės 20 d. (Reuters). Akcijos penktadienį vėl kilo po to, kai Kinija sumažino pagrindinį kredito reitingą, siekdama paremti savo ekonomiką, nepaisant rekordinio rekordinio savaitinės akcijų rinkos nuostolio, investuotojams nerimaujant dėl ​​lėto augimo ir didelės infliacijos.

Kinija penktadienio rytą sumažino savo penkerių metų skolos pagrindinę palūkanų normą (LPR), kuri turi įtakos būsto paskolų kainoms, 15 bazinių punktų, o tai yra staigesnis, nei tikėtasi, sumažinimas, nes pareigūnai siekia sušvelninti recesijos poveikį. Tai buvo vienerius metus LPR nepakitęs. Skaityti daugiau

1053 GMT, visos Europos STOXX 600 (.STOXX) Padidėjo 1,6%, pirmasis dienos padidėjimas trečiajame.

Prisiregistruokite dabar, kad gautumėte neribotą nemokamą prieigą prie Reuters.com

MSCI pasaulinis akcijų kodas (.MIWD00000PUS). Duomenys pratęsti iki 1988 m. sausio mėn.

JAV akcijų ateities sandoriai parodė, kad S&P 500 E-Minis pabrango 1,1%, Dow Future – 0,9%, o Nasdaq 100 Futures – 1,4%.

„Akivaizdu, kad investuotojai nori šiek tiek paieškoti sandorių, nes kai kurios akcijos šiuo metu atrodo tokios pigios“, – sakė investicijų valdytojas Nathanas Sweeney, daugelio Marlborough turto CIO pavaduotojas.

Jis pridūrė, kad Kinijos LPR sumažinimas „rodo, kad ne visi centriniai bankai stengiasi sukurti rinkos pardavimo aplinką“.

Euro zonos vertybiniai popieriai pakilo po dviejų dienų staigaus kritimo, nes rizikos suvokimas pagerėjo sumažinus Kinijos palūkanų normą.

Vokietijos 10 metų vyriausybės obligacijų pajamingumas padidėjo 5 baziniais punktais (bps) 0,989 %, o nuo praėjusios savaitės aukščiausio aštuonerių metų 1,189 procento.

Liepos mėnesį vykusiame Europos centrinio banko susitikime pinigų rinkose dabar nustatytas 38 baziniai punktai. Tai rodo, kad 25 bps padidinimo kaina yra visiškai įkainota, o rinkos sudaro maždaug 52 % tikimybę, kad pakils 25 bps.

READ  FDA skelbia, kad palengvins kai kurių kūdikių mišinių importą, kad sumažintų trūkumą

„Liepos pakėlimas beveik neabejotinai pasieks nulinę indėlių palūkanų normą rugsėjį“, – teigiama „Bank of America Global Research“ analitikų tyrimo pranešime.

„Mūsų optimizmas dėl keturių palūkanų normų padidinimo šiais metais auga, ir tikėtina, kad triukšmas kils 50 bazinių punktų, didesnių nei 25 bazinių punktų, didinimo, kurio tikimės tęsti, kryptimi.

JAV 10 metų pajamingumas padidėjo 2,864%, ty vienu baziniu punktu nuo ketvirtadienio uždarymo iki 2,873% penktadienį. Dvejų metų pajamingumas padidėjo dviem baziniais punktais ir siekė 2,631%, palyginti su JAV beveik 2,611%.

Valiutų rinkose judėjimas dolerio atžvilgiu buvo santykinai sustingęs, bet 10% nuo vasario pradžios, o savaitė po 14 savaičių pakilo dar blogiau.

Doleris, matuojantis valiutą šešių pagrindinių konkurentų atžvilgiu, nukrito 0,1% iki 102,84.

Nuvertėjus dolerio kursui, aukso kainos stabilizavosi ir pirmą kartą pakilo nuo balandžio vidurio. Neatidėliotino aukso kaina pakilo 0,2% iki 1 846 USD už unciją, ketvirtadienį pasiekdama aukščiausią vienos savaitės kainą – 1,4%.

Dėl planuojamo Europos embargo Rusijos naftai naftos kainos susimaišė su silpnomis investuotojų pasaulio ekonomikos augimo perspektyvomis ir griežta centrinio banko pinigų politika. Skaityti daugiau

Brent ateities sandoriai liepos mėnesio pristatymui pabrango 27 centais, arba 0,24%, iki 112,30 USD už barelį, o JAV „West Texas Intermediate“ (WTI) naftos kaina birželį atpigo 19 centų, arba 0,17%, iki 112,02 USD už barelį.

Liepos mėnesį aktyviausiai parduodamas WTI sandoris pabrango 6 centais iki 109,95 USD už barelį.

Bitcoin kainavo 30 301 USD. Ether, mažiausio konkurento, kaina pakilo 1% iki 2037 USD.

Pasaulio akcijų vertė sumažėjo 13 trilijonų dolerių
Prisiregistruokite dabar, kad gautumėte neribotą nemokamą prieigą prie Reuters.com

Samuelio Indy reportažas Londone ir Andrew Calbrightas Šanchajuje; Montavo John Stone Street ir Hugh Lawson

READ  2022 m. NBA naujokų biržos loterijos rezultatai: „Magic“ bendroje įskaitoje užima 1 vietą, „Kings“ pakilo į 4 vietą „Thunderland“ 2-oje vietoje

Mūsų standartai: Thomson Reuters pasitikėjimo principai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.