FDA skelbia, kad palengvins kai kurių kūdikių mišinių importą, kad sumažintų trūkumą

Jungtinės Valstijos pagamina 98% kūdikių mišinių, kuriuos įprastai naudoja, o importuojami mišiniai daugiausia atkeliauja iš Meksikos, Airijos ir Nyderlandų, rašoma bendrovės pranešime. Tačiau dėl trūkumo FDA „neprieštarauja tam, kad kai kurie kūdikių mišiniai būtų importuojami užsienio rinkai“ ir nurodoma JAV vidaus rinkoje pagamintų produktų, skirtų eksportui į kitas šalis, pasiūla. Šalys.

„Įmonės, norinčios pasinaudoti šiuo lankstumu, turi pateikti informaciją FDA, kad galėtų greitai įvertinti, ar produktas yra saugus naudoti ir ar jis pakankamai maitinamas“, – nurodė bendrovė. „Pavyzdžiui, informacija apie ženklinimą, maistinių medžiagų adekvatumo ir saugos tyrimus bei įrenginio patikrinimų istoriją.

Vadovybė „turės gerą galimybę būti sėkminga ir pirmenybę teiks paraiškoms, kurios aiškiai atspindi kokybę, saugą ir tinkamą mitybą“, sakė Baltųjų rūmų pareigūnas. Jis sakė CNN, kad turi panašias saugumo stebėjimo sistemas kaip ir Jungtinėse Valstijose, įskaitant tas, kurios importuojamos iš Airijos, Čilės, Australijos, Naujosios Zelandijos, JK ir Nyderlandų.

FDA teigė, kad jau diskutuoja su kai kuriais gamintojais ir tiekėjais dėl papildomo tiekimo, tačiau pareigūnai perspėja, kad net formulės importas iš užsienio nepadės iš karto.

„Turėdami tokį lankstumą, tikimės, kad produktai, kurie gali greitai atitikti saugos ir mitybos standartus, JAV parduotuves pasieks po kelių savaičių“, – sakoma FDA komisaro dr. Roberto Khalifo pranešime.

Susan Mane, FDA Maisto saugos ir vartojimo mitybos centro direktorė, pirmadienį surengtoje spaudos konferencijoje sakė: „Tai priklauso nuo to, kokią informaciją gauname iš kitų, bet mes žiūrime į ją kas savaitę. Importuoto produkto gavimas. rinkoje.“

Naujienos ateina Baltiesiems rūmams bendradarbiaujant su pagrindiniais gamintojais Padėkite teikti logistinę pagalbą Vaikystės metu Trūksta formulės, Pirmadienį išplatintame pranešime sakoma pareigūno pranešime.

„Baltieji rūmai nuolat palaiko dialogą su keturiais vyresniais vaikų mišinių gamintojais Reckitt, Abbott, Nestle / Gerber ir Ferrico, bendradarbiaudami su jais siekdami nustatyti eismo, logistikos ir tiekėjų kliūtis, trukdančias didinti mišinių gamybą JAV – ir F.D. A patvirtintas patalpas. išplėsti FDA patvirtintų formulių, siunčiamų į šalį, dydį ir greitį ir užtikrinti greitesnį perėjimą iš formulių gamyklų į mažmenininkus“, – sakė Baltųjų rūmų pareigūnas.

CNN naujienas paskelbė anksčiau pirmadienį Bideno administracija susiduria su gausybe klausimų ir kritikos dėl nacionalinio kūdikių mišinių trūkumo, dėl kurio nerimaujantys ir pikti tėvai skuba iš parduotuvės į parduotuvę ieškoti kūdikių maisto. Administratorius atidarė naują svetainę, HHS.gov/formulaSiekiant suteikti išteklių šeimoms, kurioms jų reikia, tačiau kai CNN reporteris išbandė kai kurias iš šių galimybių, pratybose atsiprašė klientų aptarnavimo atstovų. Pagrindinės rekomendacijos, pateiktos „New Health and Human Services“ svetainėje.
baltas namas Pareigūnas teigė, kad „nuolat palaiko ryšį“ su „Target“, „Amazon“, „Walmart“ ir kitais pagrindiniais mažmenininkais, ir pridūrė, kad „kai kurios šalies sritys buvo nustatytos, o formulė vaikams yra labai žema ir pasiūlė bendradarbiauti su gamintojais. Mums reikia. sugalvoti papildomą formulę“.
Prezidentas Joe Bidenas ketvirtadienį rengia virtualius susitikimus su Target ir Walmart vadovais Kaip formulių gamintojai Reckitt ir Gerber, atitinkamai. Pasak pareigūnų, pareigūnai „glaudžiai bendrauja, kad galėtų sekti tuos pokalbius“.

Taip pat stengiamasi padidinti tiekimo grandinę, pasiekiant tiekėjus iš formulių gamintojų.

READ  Ukraina atmeta paliaubas dėl Rusijos invazijos į rytus

„Mes palaikome ryšį su mišinių kūdikiams gamintojų tiekėjais, kad informuotume juos, kad jų produktai yra svarbūs didinant mišinių gamybą Amerikos vaikams, ir jie turėtų teikti pirmenybę gamybai ir platinimui“, – sakė pareigūnas.

Khalifas, kuris pirmadienį dalyvavo CNN renginyje „Naujoji diena“, sakė, kad vadovybė „daro viską, ką gali“, kad pašalintų trūkumą.

Kalifornija.

Bendrovė pirmadienį pranešė, kad atnaujinus „Abbott“ svetainę prireiks šešių ar aštuonių savaičių, kol produktai pasieks parduotuvių lentynas.

Pabrėždamas, koks efektyvus būtų žingsnis siekiant palengvinti tam tikrų mišinių importą, kalifas teigė, kad per „kelias savaites“ padėtis „palaipsniui pagerės“ daug plačiau.

Šį ketvirtadienį Khalifas liudijo Žemės ūkio asignavimų pakomitečiui, prižiūrinčiame FDA 2023 m. biudžeto prašymą ir vaikų formulę.

Vaikams skirtų mišinių trūkumą dar labiau padidino „Abbott Nutrition“ gamyklos uždarymas Sturkis mieste Mičigane – didžiausia šalyje mišinių gamykla.

Gamyba gamykloje buvo sustabdyta vasario mėn., kai buvo pranešta, kad keturi vaikai, nuriję gamykloje pagamintą mišinį, užsikrėtė reta ir sunkia Chronobacter Sakasaki bakterijų sukelta infekcija. Jame žuvo du vaikai. Netgi informatorius Išsamūs kaltinimai FDA Abbott slėpė saugos problemas likus keliems mėnesiams iki kūdikių mišinių išėmimo vasario mėnesį.

Tačiau galiausiai FDA ir JAV ligų kontrolės ir prevencijos centrų atlikti tyrimai parodė, kad augalo chronobakterijų mėginių genetinės sekos nesutampa su išskirtomis iš užsikrėtusių vaikų ar jų namuose esančios formulės. „Abbott“ pranešime spaudai teigė, kad sergančių vaikų genetiniai mėginiai nesutapo ir nėra jokio ryšio tarp jų atvejų.

Be to, Abbott teigė, kad nė vienam vartotojams išdalintam kūdikių mišiniui nebuvo nustatytas teigiamas Chronobacter ar Salmonella testas.

Spręsdamas, kaip greitai tiekimas normalizuosis, HHS sekretorius Xavieras Bessera atsisakė komentuoti tai, ką CNN pirmadienį sakė „tas, kuris gali pasakyti jums laiko juostą“.

READ  Naujausios Rusijos ir Ukrainos karo žinios: tiesioginiai pranešimai

Feserra sakė dirbęs su federaline vyriausybe siekdamas užtikrinti, kad būtų išspręstos jų iškeltos saugumo problemos ir kad „tai turėtų būti padaryta per kelias savaites“.

„Mes neeksploatuojame jų gamyklų. Tik jie gali išspręsti mūsų tyrimų nustatytas saugumo problemas. Jie tai darė jau kurį laiką. Mes patarėme jiems, ką jie turėtų daryti“, – CNN laidai Kate Bold sakė Beserra. „Šį kartą.“

„Mes padarysime viską, ką galime, kad patrauktume visas svirtis, kad padėtume jai judėti kuo greičiau, bet jie kontroliuoja savo gamyklą. Jie valdo ir valdo. Jie yra tie, kurie turi atlikti pakeitimus.“

„Abbott“ praėjusią savaitę sakė, kad per dvi savaites gali atnaujinti gamybą savo Mičigano gamykloje, o FDA patvirtinimo laukiama, tačiau gali prireikti dar kelių savaičių, kol formulė atsiras lentynose.

Per CNN Becerra pakartojo vadovybės atsakymą į Abbotto atšaukimą ir skundą sakydama, kad „judame taip greitai, kaip galime“.

„Jei ketinate daryti ką nors drastiško, pavyzdžiui, raginti gamintoją ištraukti produktą iš lentynos, FDA juda planuotu tempu, kad įsitikintų, jog yra gerų įrodymų. Štai kodėl tai užtruks šiek tiek laiko“, – sakė jis. . .

Ši istorija buvo atnaujinta su papildomomis ataskaitomis.

CNN atstovės Brenda Goodman, DJ Judd, MJ Lee ir Jacqueline Howard prisidėjo prie pranešimo.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.