Harini Logan yra 2022 m. „Scripps“ nacionalinė „Spelling Bee“ čempionė po istorinio „Spell-Off“

Iš San Antonijaus, Teksase, jis gavo trofėjų ir 50 000 USD čekį.

Per burtus Harini kaktomuša susidūrė su 12-mečiu Vikramu Raju, išbandydamas varžovus, kiek žodžių jie gali taisyklingai ištarti per 90 sekundžių.

Harini teisingai parašė 21 iš 26 žodžių, o Vikramas taisyklingai parašė 15 iš 19 žodžių.

„Aš nuoširdžiai manau, kad tai labai siurrealistiška, tai jau ketvirtas kartas bitėje“, – sakė Harini, laikydamas trofėjų ant scenos. „Tai svajonė, tai jau ketvirta mano bitė ir aš esu toks aukštas“.

Kalbėdamas apie pirmąjį užkeikimą, Harini sakė: „Iš pradžių man buvo šiek tiek gėda. Nusprendžiau drąsiai to imtis… Giliai įkvėpiau ir liepiau jam išeiti ir padaryti, ką galiu. Kad ir kas atsitiks, atsitiks “.

Spelling Bee, kai kurie metai būna neramūs, nes dauguma pradinių ir vidurinių mokyklų mokinių taria žodžius, dėl kurių dauguma suaugusiųjų suklumpa.

Dėl Kovit-19 buvo konkurencija Atšauktas 2020 m – Reikšmingas sukrėtimas didžiausiai ir ilgiausiai šalyje vykdomai švietimo programai. (Nacionalinė rašybos bitė buvo paleista 1925 m.)
Bitė grįžo pernai, bet su kai kuriais pakeitimais. Šiuo atveju trys turai buvo baigti asmeniškai, o ne tiesiogiai 209 varžovai – Sumažėjo nuo 562 2019 m. Finalas vyko tiesiogiai ESPN White World of Sports miestelyje Floridoje, o ne Nacionaliniame Merilendo uoste.
Nors vis dar mažesnis nei priešepideminis skaičius, šiemet startavo 234 konkurentai – tai daugiau nei pernai. Tarp pradedančiųjų, tik 12 Jis ketvirtadienį dalyvavo finale.
Dar vienas didelis šių metų pokytis – „Bee TV“ transliacija. Nepaisant to, kad ESPN buvo rodomas beveik tris dešimtmečius, konkursas buvo transliuojamas per ION ir Bounce. ESPN buvo Scripps National Spelling Bee namai Nuo 1994 mIlgiau nei bet kuris iš dabartinių konkurentų yra gyvas.

Antradienį prasidėjo parengiamieji mačai, trečiadienį vyks ketvirtfinaliai ir pusfinaliai.

READ  Jaredas Bedneris sako, kad 2-ajame „žaibo“ žaidime Kolorado lavina buvo „arti“.

Šių metų laidos vedėjas – LeVaras Burtonas. „Emmy“ ir „Grammy“ apdovanojimų laimėtojas vedė renginio pusfinalius ir finalus.

A Pranešimas gruodžio mėnBurtonas pavadino šį postą „garbė“.

„Kaip ir daugelis, kiekvienais metais laukiu konkurso ir džiaugiuosi galėdamas būti šios nuostabios tradicijos, švęsti meistriškumą, dalimi“, – sakė jis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.