Iki šiol per Atminimo dienos savaitgalį buvo atšaukta daugiau nei 3500 skrydžių

Ne tik oro keliautojai Šį savaitgalį mane ištiko lipduko šokas, vasaros kelionių sezono pradžia. Jie taip pat tvarko daugybę skrydžių atšaukimų.

Remiantis skrydžių stebėjimo svetaine „FlightAware“, šeštadienį iki 21.50 val. buvo atšaukta daugiau nei 1500 skrydžių. Daugiau nei 2300 iš jų buvo atšaukti penktadienį.

„Delta Airlines“ labiausiai nukentėjo tarp Amerikos oro linijų – šeštadienį buvo atšaukta daugiau nei 250 orlaivių arba 9 proc. Hartsfield-Jackson tarptautinis oro uostas Atlantoje, įsikūręs Deltoje ir didžiausias jo centras, patyrė didelių kelionių vėlavimų. Šeštadienį 5% skrydžių ten buvo atšaukti, o 16% vėlavo.

Oro atšaukimo atminimo dienos savaitgalis
Ketvirtadienį, 2022 m. gegužės 26 d., keleiviai rikiuojasi prie Šiaurės saugumo patikros punkto pagrindiniame Denverio tarptautinio oro uosto terminale.

David Zalubowski / AB


El. laiške Delta Associated Press pažymėjo, kad šeštadienis buvo atšauktas dėl blogo oro ir „oro eismo valdymo priemonių“ ir kad ji bando atšaukti skrydžius likus bent 24 valandoms iki Atminimo dienos savaitgalio.

„Delta“ savo svetainėje ketvirtadienį paskelbė nuo liepos 1 d. iki rugpjūčio 7 d., kad sumažins aptarnavimą maždaug 100 kasdienių išvykimų, visų pirma Delta Frequent aptarnaujamose srityse ir kai kuriose Lotynų Amerikos dalyse.

„Daugiau nei bet kada anksčiau mūsų istorijoje įvairūs veiksniai, darantys įtaką mūsų veiklai – pavyzdžiui, oro ir oro eismo kontrolė, pardavimų personalas, padidėjęs COVID atvejų skaičius, kai kuriose darbovietėse atsiranda neplanuotas trūkumas, todėl operacija nebuvo iki galo atlikta. standartus, kuriuos pastaraisiais metais nustatė Delta pramonė“, – pranešime sakė klientų patirties pareigūnas Alison Asbond.

Avialinijos ir turistinės vietos Laukiame monstrų minios Šią vasarą sušvelninant kelionių apribojimus, epideminis nuovargis sumažins baimę dėl Govt-19 infekcijos kelionių metu.

Daugelis sinoptikų mano, kad keleivių skaičius bus senais gerais, priešepideminiais laikais arba bus didesnis nei kiekis. Tačiau oro linijų bendrovėse dirba tūkstančiais mažiau darbuotojų nei 2019 m., o tai kartais prisidėjo prie plačiai paplitusių skrydžių atšaukimų.

Žmonės, užsisakę keliones vasarai, mėgaukitės Lipduko šokas.

Kelionių duomenų bendrovės „Hopper“ duomenimis, vasaros vidaus lėktuvų bilietai vidutiniškai kainuoja daugiau nei 400 USD už kelionę, o tai yra 24% daugiau nei šį kartą 2019 m. prieš epidemiją ir 45% brangiau nei prieš metus.

READ  Will Saladoris finišavo trečias ir antras majore

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.