„Internet Explorer“ kapinės Pietų Korėjoje populiarėja

Seulas, birželio 17 d. (Reuters) – Jung Ki-young, Pietų Korėjos programinės įrangos inžinierius, Microsoft Corp. (MSFT.O) Sprendimas atsisakyti interneto naršyklės „Internet Explorer“ pažymėjo ketvirtį amžiaus trukusių meilės ir neapykantos santykių su technologijomis pabaigą.

Siekdamas atminti jos spintą, jis išleisdavo 430 000 per mėnesį (330 USD), kurdamas ir užsakydamas antkapio akmenį su „Explorer“ logotipu „e“ ir angliška epitafija: „Jis yra geras įrankis atsisiųsti į kitas naršykles“.

Kapo nuotrauka išplito po atminimo ceremonijos jo brolio vadovaujamame viešbutyje pietiniame Kyongju mieste.

Prisiregistruokite dabar, kad gautumėte neribotą nemokamą prieigą prie Reuters.com

„Microsoft“ trečiadienį sumažino kažkada visur buvusios „Internet Explorer“ palaikymą po 27 metų, siekdama sutelkti dėmesį į sparčią naršyklę „Microsoft Edge“.

Jungas sakė, kad paminklas rodė prieštaringus jausmus senai programinei įrangai, suvaidinusiai tokį svarbų vaidmenį jo karjeroje.

„Skauda į užpakalį, bet aš tai vadinu meilės ir neapykantos santykiais, nes kažkada dominavo Explorer“, – sakė jis „Reuters“.

Jis teigė, kad užtruko ilgiau, kol įsitikino, kad jo svetainės ir internetinės programos veikia naršyklėje „Explorer“, nei kitos naršyklės.

Tačiau jo klientai ne kartą prašė jo įsitikinti, kad jų svetainės yra geros naršyklėje „Explorer“, kuri daugelį metų buvo numatytoji naršyklė Pietų Korėjos vyriausybės įstaigose ir daugelyje bankų.

1995 m. pristatyta „Explorer“ jau daugiau nei dešimtmetį buvo pirmaujanti naršyklė pasaulyje, nes ji integruojama su „Microsoft“ operacine sistema „Windows“, kuri jau įdiegta milijarduose kompiuterių. Skaityti daugiau

READ  Bitcoin nukrenta žemiau pagrindinės 20 000 USD ribos

Tačiau 2000-ųjų pabaigoje ji pradėjo prarasti pozicijas „Google Chrome“ ir tapo daugybės žiniatinklio memų objektu, o kai kurie kūrėjai teigia, kad ji yra vangi, palyginti su konkurentais.

Jungas sakė, kad norėjo išsaugoti kapą ir prajuokinti žmones, bet vis dar svarstė, kiek toli tas pokštas nukeliavo į internetą.

„Tai dar viena priežastis, dėl kurios dėkoju Explorer, kuri dabar leido man sukurti pasaulinio lygio komediją“, – sakė jis.

„Atsiprašau, kad jo nebėra, bet aš jo nepraleisiu. Taigi jo poilsis, gera mirtis man.“

(1 USD = 1 292 2600 vonų)

Prisiregistruokite dabar, kad gautumėte neribotą nemokamą prieigą prie Reuters.com

Minwu Park ir Hyunhee Shin ataskaita; Andrew Heavens redagavimas

Mūsų standartai: Thomson Reuters pasitikėjimo principai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.